Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość natalka20
tak was czytam już po 21 a ja dopiero zjadłam guardianka na kolację ponieważ teraz wróciłam do domu od 15.30 musiałam siedzieć w szkole na zebraniu.tyyyle godzin myślałam,ze zakwitnę. alusiaa ja dwa razy stosowałam kapuściankę i powiem ci,że wcale nie jest tańsza od guardianka.owoce są drogie o tej poże roku,papryka potrzebna do zupy też,wołowina na któryśtam dzien też droga ,ryż brązowy i reszta w przeliczeniu wychodzi drogo i dieta jest na tydzień,a guardianka starcza na dłużej z tego co czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka21***
Ja ci też nie polecam kapuścianki:( Zjadłam tego dość sporo i efektów nie ma. Byłam jakiś czas na Adim ale i z tego muszę zrezygnować___ bo lekarz mi zabronił. powiedział, że jak chcę urodzić normalne dziecko za kilka lat to mam dać sobie spokój z takim odchudzaniem___ no i muszę przejść na zdrowsze metody Właśnie zamówiłam dwa Vis__ z tego co czytałam powinno zadziałać Musze jeszcze dietkę zastosować___ Może mi coś doradzicie? Mam 21 lat 167cm i 80kilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Muszę sie pochwalić !! Byłam dzisiaj u pulmonologa i robił mi spirometrię /Astma/ noi tam zawsze ważą. Także niespodziewanie dowiedziałam sie ile teraz ważę /miałam to zrobić za kilka dni/ i ważę już 86 kilo czyli od 26.01. - 2 kilo mniej !!! Strasznie się cieszę !!! Wieczorem zmienię paseczek. Pozdrawiam wszystkie. Odezwę się wieczorem bo mnie szef nakryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta gruba
Zauważyłam dzisiaj wasz topik Czy możecie mi zdradzić co takiego robicie, że wagi wam ubywa! Ja mam 40 lat i przy wzroście 170cm ważę 98kg!!!!!!! Musze coś ze sobą zrobić bo mi już życie obrzydło! Poradźcie kochane. Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMóWIłAM GUARDIANEK I CZEKAM.MA BYć ZA DWA DNI. łADNA POGODA A JA W DOMU SIEDZę. OPRYSZCZKA!!!! KTóRAś DZIEWCZYNA BIERZE THERMA PRO. CZYTAłAM, żE WYCOFANO TEN SUPLEMENT Z POWODU SKUTKóW UBOCZNYCH.TO TAK NA MARGINESIE GDYBY WAS POKUSIłO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEść JOLA.. SPRóBUJ GUARDIANEK.JA JUż TYLE WYPRóBOWAłAM , żE PODCHODZę DO TEGO TROCHę SCEPTYCZNIE, ALE DLACZEGO NIE SPRóBOWAć RAZ JESZCZE.PIERWSZY RAZ NIE ODCHUDZAM SIę SAMA I TO JEST DLA MNIE MOTYWACJA.SZCZERZE MóWIąC TO CHYBA WIęKSZA NIż GUARDIAN.MOżE DLATEGO WARTO SPRóBOWAć.POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta - poczytaj sobie topik od początku. Niektóre z nas piszą co jedzą na codzień oprócz Visvitalis\'a. Nie jest jak na razie dużo stron. Witamy w gronie :-) Powiem Ci że to co ja jem to mi stracza ale kusi mnie coś smacznego wieczorem. Wtedy jem mandarynki, jabłka i grajfruty. Wczoraj np. ssało mnie bo mój luby wcinał pyszną zupkę pomidorową /tłustą na kurczaku - on takie lubi a jest szczypiorek :-)/ a ja wypiłam 2 litry wody z cytryną :-( W tydzień schudłam 2 kg. Maziaczek - dostałam odpowiedż od \"naturals\" z wiadomością że dostawy opanowane i już są na bieżąco. Telefon niestety nie jest bezpłatny ale są w trakcie uruchamiania skype noi Pani Ania podała nr gg. Trzymajcie się Guardianki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaa
Koleżanka z pracy zauważyła ten topik i namówiła mnie żebym go poczytała. Od lat walczę z moim monstrum! Ważę ponad sto kilo!!!!!!!!!!! Myślałam już o operacji wycięcia żołądka ale tak panicznie się boję skalpela:( Jadłam już wszystkie słynne talbetki na odchudzanie to się tylko kolejnej choroby nabawiłam z alergią włącznie:( Jeśli pozwolicie to się do was przyłączę może coś drgnie Razem jest łatwiej Przyjmiecie mnie do swojego grona? I coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki witam wszystkie te\" stare\" ;)i te \"nowe\":):):):):) .ja dzisiaj na śniadanko zjadłam twarożek1/2 kostki i dwie łyżki syropu klonowego nie mogłam sobie odmówić jestem przed okresem i mam smka na slodkie codzinnie naczczo piję zmielone siemię lnu ponieważ cierpię na zaparcia i to mi pomaga,żadnych herbatak przeczysczających.ponoć guardianek pomaga na tego typu schożenie. na obiadek zjadłam kawałeczek piersi z indyka z warzywami na patelnie.na razie nie czuję głodu ,Edyta73 moje GRATULACJE!!!!!!!!!! 2kg no,no ja też czuję \"troszkę więcej luzu w ciuszkach alejeszcze nie mam odwagi stanąć na wadze zresztą nie mam jej w domu. nie mogę jeść tyle owoców co ty czego ci bardzo zazdroszczę.gdzieś przeczytałam,ze po 30_stce owoce powinno jeśc się do południa chodzi o jakieśtam cukry nie pamiętam dokładnie za to warzyw do woli oprócz ziemniaków,malutko kukurydzy i ostrożnie ze straczkowymi.brokuły kalafior mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie guardianki:D Widzę, że nas przybywa i topik ożywa nowymi pomysłami i dietami. U mnie jakoś leci:) Wpadnę wieczorkiem Buziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann56an nowa
co mam jesc aby schudnac 20 kg i to w krotkim czasie np do czerwca? mozecie mi pomoc dziewczyny??? waze az 80 kg a mierze 163cm,:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich nowych babeczek:D Zacznijcie od oczyszczenia organizmu przy pomocy preparatów Vis lub Vega:) Zmniejszycie sobie też przy ich pomocy apetyt szczególnie na słodycze i tłuste rzeczy Preparat ten ureguluje przemianę materii co na początku jest najważniejsze A później zero chleba, makaronów, słodyczy i ciast A za tojeść całe mnóstwo owoców i warzyw - o tej porze roku najlepiej gotowanych i mięsko najlepiej gorowane oraz rybki - są nawet wskazane z uwagi na kwasy Omega. Efekty zobaczycie już po tygodniu stosowania:D Gwarantowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka21***
Czy ten Vis to to samo co guardian? Gdzie można to kupić, czy w sklepach ze zdrową żywnością też to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia - dobrze gadasz .... Soczku Ci dać :-) Spójrzcie Kochane na moją stopkę - czyż to nie piękne ??? :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - producent nazywa się GUARDIAN a dostępny jest na stronie firmy NATURALS i tylko tutaj możesz kupić preparat Vis Vitalis Mix. W żadnym sklepie ze zdrową żywnością tego nie dostaniesz. Link do strony: http://www.naturals.gweb.pl/ Zamów sobie a zobaczysz jakie to łatwe :-) a na lato będziesz \"Laska\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 21***
NIE STAC MNIE NA TAKI PREPARAT,PRZEPRASZAM ALE TAK JEST:( czyli nie uda mi sie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochana Edyto:D Dzisiaj mój mąż jedzie do mnie z szapanem:classic_cool: więc na soczku się nie skończy:D:D:D Ale co fakt to fakt Kochana bardzo się cieszę aż 2 kilo!!! super jak tak dalej pójdzie to będziesz super laseczka do lata! Fajną masz tę stopkę, świetny pomysł-gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Nawet nie wiecie jak mi miło że jest nas coraz więcej. Jolanta gruba - zrób się na czarno i zostań z nami - tylko po co ten dodatek gruba - skasuj koniecznie Zuzka - nie szkodzi że Cię nie stać na ten specyfik to nie znaczy że nie schudniesz bez niego. Ciebie również zapraszam do nas. Dziewczyny będę powtarzać do znudzenia - nie ma specyfików cud które pozwolą schudnąć szybko i trwale. Odchudzanie to ciężka praca która wymaga wielu wyrzeczeń. Niestety mamy problemy z nadwagą i one nigdy nie znikną. Co z tego że schudłam 25 kg. Cieszę się z tego oczywiście ale tylko ja wiem ile kosztuje utrzymanie tej wagi. Zrozumiałam że będę musiała do końca życia uważać na to co jem. Życie jest niesprawiedliwe - niestety. Zwłaszcza jak patrzę na koleżanki które jedzą trzy razy tyle a są szczupłe i nie potrafią zrozumieć że ja ciągle czegoś sobie odmawiam, ale nic to, lustro jest dla mnie odpowiedzią że warto. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka jeśli chcesz to schudniesz. Kup sobie w takim razie herbatę Pu - Erh, która jest na nadwagę i pij po każdym posiłku. Nie jedz tłustych potraw: zamiast śmietany - kefir naturalny zamaist pieczonych mięs - gotowane nic smażonego pij dużo wody zmniejsz porcje - ja jem na małym talerzyku obiad nie jedz wogóle ziemniaków, makaronu, chleba nie jedz słodyczy i nie pij napoi gazowanych ostatni posiłek max. o 18.00 dużo warzyw i owoców - surowe i gotowane To napewno wystarczy aby schudnąć. Jeśli naprawdę chcesz to dasz radę. Przestaw się na takie jedzenie. Jak zobaczysz pierwsze efekty to będziesz jeszcze bardziej zmobilizowana. Życzę powodzenia i zostań z nami. Będziemy się wspierać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ZUZEK !!! Czy \"zuzka21***\" to jest ta sama osoba co \"Zuzka 21*** ???? Pierwsza pisała że zamówiła 2 paczki Guardianka a druga z nich że nie stać ją na to ....... Czy to są dwie osobne Zuzki ? Bo zgłupiałam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara56
jestem dziewczyny,ale narazie nie mogę się pochwalić rezltatami ale was czytam misiaczku jak można wypić 4-5 litra płynów ja mam problemy aby utzrymać 2l całuski powodzenia sobie i wam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - można, można wypić tyle płynów. Na początku też myślałam że to niewykonalne ale da się zrobić. Kupiłam sobie pół -litrowy kubek. W pracy piję jakieś 2 - 2,5 l czyli wychodzi kubek na 2 godziny. Reszta w domu chociaż dzisiaj wypiłam mało jakieś 1,5l. Edyta - po pierwsze gratuluje utraty 2 kg. Też zwróciłam uwagę na Zuzkę 21*** nie wiem czy to ta sama osoba czy ktoś się podszywa - dziwne to jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowe dziewczyny - zróbcie się na czarno to nikt się pod Was nie podszyje ( tak myślę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zrobiłam na czarno___ bo ktoś sie podszył albo przypadkiem użył takiego samego nicku_____Teraz już wiadomo, że ja to ja____ta pierwsza która zamówiła vis i ma te nieszczęsne 80 kilo żywej wagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy te 5 litrów płynów to nie za dużo? Dietetycy mówią o 2,5l Jak to wypić i czy to nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - 5l nie zaszkodzi ważne żeby to rozłożyć równomiernie na cały dzień. Nerki mają określone moce przerobowe i jak byś wypiła naraz 2l to by było niedobrze. Na forum diety jest taki temat \"moja cudowna dieta cud\" - to właśnie o piciu wody - poczytaj jest dużo wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki__ Muszę się wreszcie zmobilizować i zacząć ostro___ Jak tylko dostanę Vis to mam nadzieję że nie będzie mi się chciało jeść___ bo to narazie moja największa zmora___ Zacznę od małych ilości wody i zobaczymy jak mi pójdzie. Ale woda mineralna ___ czy to nie będzie przesada dla nerek___ za dużo minerałów? Może urozmaicić trochę herbatki, wody i soków? Cały czas się zastanawiam czy nie zamontować sobie takiego filtra do wody___takiego osmozowego____ to wtedy byłaby całkiem czysta woda____Tak czy owak ZACZYNAM Z WAMI DROGE KU SZCZUPłOśCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×