Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość kodila
Brawo zuzka21!!! Jak czytam wasze osiągnięcia to jest mi rażniej:DMam nadzieję że ja tez wktótce napiszę że udało mi się zrzucić chiciaż 1 kilogram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia77
Dawno nie pisałam Nie ważyłam się ostatnio bo mi waga nawaliła -chyba za często na nią wchodziłam. Ale po ubraniach widxzę, że nie przytyłam. Bałam się bo troszkę sobie pofolgowałam. Cieszę się razem z wami że udaje się wam pozbyć tłuszczyku. Zamówiłam sobie też Guam na cellulit. Jak myślicie będzie skuteczny? Tak go reklamują że ujędrnia skórę i zmniejsza cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja kupuję krem na jędrne pośladki i płaski brzuch z Avonu. Właśnie koleżanka mnie poinformowała że cena promocyjna to 40 zł i do tego wagę dają gratis. Pozdrawiam i gratuluję spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia77
Edyta- to ja byłabym tym zainteresowana. Możesz podać mi namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia77 myślę że powinnaś skontaktować się z przedstawicielką Avonu w swoim mieście. Ja jestem z zachodniopomorskiego i kontakt pewnie Ci się nie przyda. Chyba że zdecydujesz abym dla Ciebie zamówiła u koleżanki i przesłała pocztą ale wtedy musisz się liczyć ,ż e przed musisz zapłacić noi pokryć koszty przesyłki. Spróbuj sama w swoim mieście a jakby co to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia77
Dzięki Edka - wiesz ja nigdy nie kupowałam kosmetyków Avonu i dlatego pytałam Ale masz rację musze poszukać na miejscu. A napewno ten krem jest dobry? Stosowałaś go wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to jest nowy krem. Wchodzi dopiero w następnym katalogu ale skoro jest na pośladki i brzuch to powinien działać. Nowy produkt dlatego na wejście jest w promocji z wagą. Jeśli by miał nie działać to po co dawali by wagę? Chyba po to aby sprawdzać efekty ... Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2006
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgatAA
Cześć Wam! Trzymam się nieźle jestem 3 dzień na głodzie. Mam zamiar wytrzymać tydzień. Nic złego się nie dzieje bo piję dużo wody i biorę Visa, więc o witaminy się nie boję. Czy jest ktoś z was kto robił głodówkę i brał Visa? Ciekawie ile można schudnąć tak na dłuższą metę. Chciałabym się pozbyć tej dzwudziestolikowej nadwagi wreszcie! Nie mam zbyt dużo czasu bo w czerwcu wychodzę za mąż i muszę jakoś wyglądać w ślubnej sukni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam nowego?🌼 Jakoś minął ten poniedziałek😠 Miałam dziś taki młyn z samego rana że szok! Ale za to teraz idę do wanny i poleżę tak godzinkę w piance, przy świecach i muzyczce:D Polecam wam taki relaks - fajna sprawa:classic_cool: Jutro się odezwę A - Agata gratuluję z okazji ślubu{kwiatek] mam andzieję, że uda ci się schudnąć do tego czasu - tylko z tą głodówką to uważaj!!! Buziaczki kochane guardianki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki tyle się napisałam i zwiało mi to gzieś. Staję na wadze dopiero jutro trochę się boję bo tyłam w sobotę na imprezie i oprócz tańców było i jedzonko.Ja piję g-iana z ciepłą wodą wypijam szybko i jest ok jet lepszy niz z zimną lub serkiem.mruczanko jakie masz efekty na cla napiszcie ile czasu która z was jest na g-ianie i ile schudła pozdrowionka klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś wtorek
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat40i
Witam was! Od dziś postanowiłam przyłączyć się do waszego grona. Mam 40 lat i 167cm i niestety ważę 85kg! Zauważyłam, że większość z was używa środka o nazwie Vis Vitalis Mix. Czy mogę prosić o wasze spostrzeżenia odnośnie tego preparatu. Czytałam o nim na podanej stronie, ale zanim go zamówię proszę was o opinię! Dziękuję i pozdrawiam Kati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota kola
Chciałabym o coś zapytać - może będziecie umiały mi powiedzieć. Mój mąż ma sporą nadwagę ale i niestety wrzody - więc odpadają wszystkie tabletki odchudzające - szczególnie typu Adipex czy Merida. Czy te praparaty o których tu piszecie nadają się dla mężczyzn i czy można je stosować na wrzody? Bardzo chciałabym żeby schudł bo wygląda nieciekawie i źle się czuje z tą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki:classic_cool: Bardzo się cieszę, że macie nowe osiągnięcia w odchudzaniu:D Moja waga tez cały czas powolutku spada:) Agata też gratuluję z powodu zamążpójścia🌼 Kati - cóż możemy ci powiedzieć - to działa i tyle. Jest to naturalny produkt, nie ma konserwantów. Na początek hamuje apatyt i znakomicie oczyszcza. Poprawia przemianę materii i stan kkóry przy okazji:D Tłuszcz się spala bo zawiera L-karnitynę. Jednym słowem zażywając ten preparat uzyskujemy to czego się spodziewamy - chudniemy:D Dorota - dla mężczyzn jest specjalny preparat o nazwie Vega. Ale czy będzie odpowiedni dla twojego męża lepiej napisz pod ten adres i się zapytaj:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) obiecalam sobie ze na wage wejde dopiero w piatek , obym sie tylko nie wystraszyla bo wlasnie dostalam okres i wiadomo moge miec ten kg wiecej :( ze wzgledu na zatrzymana wode , niemniej jednak diete stosuje ostro :) rano jogurcik z wiadomym dodatkiem , w pracy tez cos z nabialu lub jakas lekka potrawka w domu zrobiona czyli warzywka , ewntualnei co s z ryzem ; jak mniw glod dopada to jabluszko lub jakis kubus , i duzoooo wody ; miedzy 17 -18 znow jogurcik z dodatkiem :) a wam jak ida postepy wiedze ze calkiem calkiem :) ja dopiero startuje :) jednak kazdy pocztaek jest trudny ..choc to wcale nie jest trudne ..ja tylko chce by wyniki byly :) co do cwiczen musze sie przyznac ze dopiero raz cwiczylam :( wiem powiennm wiecej no ale :( ale bede z nas laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny Trzymam się nieźle, najgorzej jest wieczorami ale się zaparłam i po 18 nic już nie jem. W pracy jak zaczynam być głodna to łykam tabletki z błonnikiem i popijam szklanką wody - pomaga - polecam. Klara - podziwiam że możesz pić guardianka z wodą, ja spróbowałam raz i niestety dla mnie jest to nie do przełknięcia. Zważę się w niedziele mam nadzieję że troszkę waga spadnie. Cwiczę w domu 3 x w tygodniu ok 40 - 60 min. Nie zabardzo mi się chce ale się zmuszam - bez pracy nie ma kołaczy - jak to mówią. Edyta - co do tego kremu z Avonu - czasami zamawiam różne kosmetyki dziś dostałam nowy katalog i cena tego kremu to 70 zł no i coś mnie tu dziwi bo napisałaś że 40. Jutro zapytam kolegę który jest konsultantem jaka w końcu jest cena. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaczku i pozostałe dziewczyny zainteresowane kupnem kuracji wyszczuplająco-liftingującej brzuch i pośladki z linii Anew Clinical + waga do tego: Już jestem mądra w tym temacie :-) otóż: cena 45 zł jest dla konsultantek więc moja koleżanka nic na mnie nie zarabia a w katalogu cena dla klienta będzie dokładanie za 79,90. Także Maziaczku musisz się dobrze uśmiechać do swojego kolegi :-) Ja mam szczęście że mam taką dobrą koleżankę :-) Dzisiaj była u mnie w pracy babka i też mówiła o tym kremie z wagą tylko że ona już go ma. Zapytałam czy ta waga to nie jakaś jednorazówka /zwłaszcza na nasze ciałka :-) / ale mówiła że bardzo dobra i elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja wczoraj rano serek + vis a o 14.00 - serek wiejski + pomidorek. A dzisiaj: rano-serek +vis a o 13.30 - gotowany schab+ buraczki. Zaraz zjem jabłko i wypiję jak zwykle dzbanek czerwonej herbaty. Gotuję sobie na jutro warzywa i filety rybne. Na visie nie chce mi się tak bardzo jeść wieczorem. Tzn. ssie mnie ale jak spojrzę to mnie odrzuca. Super !!! W czwartek się ważę. Po tygodniu było 2 kg mniej. Ciekawe jak będzie po 2-gim ? Mam tylko nadzieję że waga nie stanęła..... chociaż przy odchudzaniu każdy taki moment musi przetrzymać ale NIE DAM SIĘ !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie jakieś potrawy obiadowe bo mi już brakuje pomysła :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Guardianeczki🌼 Dziś waga i kolejny kilogram zniknął jak sen nocy zimowej:classic_cool: hurra! Bo już się bałam, że waga się zaklinowała albo ja coś nie chudnę:( Ale jest spoko! Co jeść pytasz? Ja to mogę na okrągło warzywa w różnej postaci i drób albo ukochane rybki:) Wiecie nad czym się ostatnio zastanawiałam? Nad Japończykami Oni są szczupli jakby z natury - a może to ryż! może ryż nie jest tuczący i trza by go wcinać zamiast ziemniaków i tej całej mącznej reszty:D Co myślicie? Więcej ryżu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Julki
Widzę że jesteś teraz przy kompie. Musze pilnie schudnąć bo czeka mnie operacja. Doradź, czy ten środek vis który tu stosujecie jest naprawdę dobry? czy można szybko schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj swoje imię bo ciężko tak bezimiennie odpowiadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
cieszę się że cię złapałam. To odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Jagoda ja stosuję od jakiegoś czasu i mam świetne efekty. poczytaj opinie dziewczyn które go stosują - wszystkie są zadowolone. To jest naturalny środek i faktem jest że działa:) Jak dodasz do tego małokaloryczną dietę to schudniesz szybciej:) Guardianek działa na zasadzie hamowania apetytu i spala tłuszcz, no i jeszcze usuwa złogi w jelitkach, może nie tak drastycznie ale usuwa - to dało sie zauwazyć:) A tak właściwie ile masz do zrzucenia? i co za operacja cię czeka jeśli to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
mam prawie 20 kilo - niestety! a czeka mnie operacja kręgosłupa i dlatego musze schudnąć lekarz zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Dość sporo:( ale do zrobienia:D Ja ze swej strony polecam ci Vis vitalis i koniecznie dietę:) No i dołącz do nas to będziemy cię motywować do działania:D Teraz musze już kończyć ale zapraszam cię jutro :) Odezwij się to pewnie spotkasz nasze dziewczyny:) Są fajne:D Razem coś wymyślimy:) Damy radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda*
Dziękuję ci Julka Zaraz zamówię ten preparat i jutro tu wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×