Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość maryla
Witam Panie:) Czytam ten topik od pierwszego dnia jego powstania i trochę sie niepokoje, że tak ciut pusto sie zrobiło. Mam Was na ulubionych. Postanowiłam się więc dopisać:) Jakiś czas temu używałm innego produktu tej firmy, i bardzo go sobie chwalę. teraz zamówiłam visa i czekam:) Pozdrawiam wzrost 166 waga 71,5 cel 64 ewentualnie 60- ale mam masywne kości więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku ;) jade do rodzinkina weekend i ponoc obiadek bedzie czekal ...niech czeka ..ja niekoniecznie musze go jesc ;) choc mama wie ze nie wezme do ust wszystkiego :) wiec moze bedzie wyrozumiala przy jego tworzeniu :) waga stoi po prostu moj organizm jeszcze nie moze uwierzyc ze chce go zmienic ;P ale na lepsze i wcale mi w tym nie pomaga .... bede jednak dzielna i nie poddam sie , metoda malych sukcesow tez dziala :) milo widziec nowe twarze :) marylka nie boj zaby ;) tu pustki bywaja chwilowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :P musze nadrobic zaleglosci ....i nie wiem kiedy napisze ponownie ale postaram sie wieczorkiem wpasc :) ...chcialam napisac ze wlasciwie to jednak sie ciesze :) bo 0,5 kg mniej , malo owszem , ale cieszy mnie to ze waga idzie w dol i sila determinacji i wytrwalosci bede laska :D zerknelam w kalendarz i mysle ze :) ....np w trakcie dluzszego weekendu majowego powinnam juz swietowac jako ta odrodzona ;) to by bylo na tyle przemyslen wielce gornolotnych :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki Guardianki:D Maryla - cieszymy się że do nas zawitałaś i że jesteś z nami🌼 Te pustki to chwilowe Maziaczkowi się sprzęt zepsuł, Natalka się urządza, a reszta jest tu na posterunku i pilnuje żeby odchudzanko szło pełną parą. Maja te małe sukcesy są najważniejsze bo w sumie dają większe efekty. Najważniejsze że waga nie idzie w górę:P tylko w dół:D Dzisiaj w exploracjach była mowa o wizualizacji i myślę że jest to bardzo ważna sprawa żeby w mózgu stworzyć obraz szczupłej sylwetki i się tego trzymać Dlatego od dzisiaj wprowadzam ZAKAZ takich słów jak: gruba, tłusta, nadwaga i tym podobne:P Za to jest NAKAZ takich słów jak: szczupła, piękna, zgrabna, zadbana, powabna, leciutka i co tam sobie jeszcze wymyślicie 🌼 No to co wieczorkiem kładziemy się wygodnie i w myślach snujemy obraz takiej jaką chcemy być I TO ZADZIAŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka masz rację
z tą wizualizacją:) robiłam to przy okazji uczenia się do egzaminów i działało:) podziała pewnie też na odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej dziewczynki !!! Święta racja z tą podświadomością. Jestem akurat na etapie czytania książki \"Potęga podświadomości\" Joseph\'a Murphy\'ego i jest w tym wiele racji. Ileż to razy się podchudzałam ale wątpiłam, że się uda ........ Teraz wierzę w to i to działa. Wczoraj następne 2 kilo mniej. SSSSSSSSUUUUUUUUUPPPPPPPPPPEEEEEEEEEERRRRRRRR !!!!!! Razem od 26.01 - 6 kilo dzięki Guardiankowi :-) :-) :-) Spójrzcie jak pięknie wygląda moja stopka. Cudo !!! Zaraz zasiadam do obiadku: gotowane udko kurczaka, kasza gryczana i kapusta kiszona. Na kolacje już tylko Vis z maślanką. Pozdrawiam Was wszystkie: stare i nowe. Trzymajcie się - im dłużej się bierze Guardianka tym się ma mniejszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki te stare i te nowe:D Edka MOJE GRATULACJE!!! 6 kilo wspaniały wynik! :D Julka ma rację z ta podświadomością, ja też czytałam tą książkę co ty Edka - jest świetna. Dużo myślałam o tym i wiele rzeczy można było zrobić inaczej gdyby się to wcześniej zaplanowało i zadziało na podświadomość. Ale nigdy nie jest za późno żeby zacząć:D Ja już odchudzanie mam z górki ale jest wiele innych spraw do załatwienia.... musze się nad tym poważnie zastanowić. Idę teraz na dłuuuuggggiii spacer bo pogoda ładna i trzeba się do wiosny przygotować - ruch to zdrowie i szczupłe ciało:D Julka to było pozytywne - nie będę używać niepozytywnych zwrotów No to do wieczora mam nadzieję że będzie nas więcej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia ma rację trzeba na spacer iść i zacząć myśleć o ćwiczeniach Musimy opracować system ćwiczeń bo takie ociężałe będziemy na wiosnę To też idę chwilę pochodzić. Napiszę wieczorem po kolacji guardianowej Dzisiaj mi się marzy długa kąpiel w piance a wcześniej zrobię sobie fuski - o właśnie przy okazji spaceru wstąpie do sklepu i jakiś olejek do masażu kupię no to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgatAA
Cześć wam 1,5 kilo w dół!!!!!! Kolejny sukces!!! Był mały zastój ale się ruszyło. Co do ćwiczeń to planujemy z dziewczynami zacząć aerobic, tak same w domu. To dopiero plany ale myślę że sięuda. Dzisiaj też będą wypociny bo impezka o 20 z disco. No to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę zobaczyć co u was:D Spacer się udał jestem trochę zmęczona ale taka dotleniona i rześka gratulacje Agata! oby tak dalej to do lata będziesz szczuplutka:D Teraz już mam wolny wieczór i chyba też wysmaruję się fuskami i może za Jolą długa kąpiel w piance? Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się chyba
do was przyłączę - tak sobie czytam ten topik i coraz bardziej mi się podoba wasz styl i oczywiście ten środek którym się odchudzacie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie miłe koleżanki Guardianki:D Jak minęła wam sobota? Kto nieźle zabalował? Przyznajcie się:P Jestem juz po śniadanku guardianku i kawusi z mlekiem i owockach👄 Na obiadek mam już przygotowaną potrawkę z ryżu i warzyw i rybka:D mniam👄 Dzisiaj za namową babci wybieram się po południu na bardzo długi spacer - od tego musze zacząć , bo już dawno nie ćwiczyłam a na forsowne ćwiczenia nie ma na razie ochoty:( Udanej niedzieli wam życzę i do wieczorka - mam nadzieję że będzie nas tu więcej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki guardianowi
schudłam 8 kilo i uważam to za swój życiowy sukces!!! Vis vitalis kupił mi mąż a zobaczył go na jakiś targach we Wrocławiu Leżał on sobie w szafeczce przez dobre kilka miesięcy. Aż w końcu mąż nie wytrzymał i otworzył opakowanie i niemal zmusił nie do wypicia. Wstrętne mi się to wtedy wydawało ale nie chciałam mu już przykrości robić. Jednak poczułam że po jednej porcji przez pół dnia nic nie chciało mi się jeść. I wtedy pomyślałm że coś w tym jest. Tak oto zaczęła się moja przygoda z vis vitalis i do dziś schudłam całe 8 kilo, wzięłam 5 opakowań przez ten czas. Nie musze się już odchudzać bo ważę obecnie 60 kilo czyli tyle ile trzeba. Nie biorę już visa. Przeglądałam to forum z ciekawości i zobaczyłam znajomą nazwę. Cieszę się że ten produkt jest już tak rozpropagowany i że wiele kobiet może dzięki niemu pozbywac się tego z czym od lat walczą,nadwagi. Życzę wam sukcesów i wytrwałości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia77
Dawno nie pisałam i co tu zastaję? dziewczyny chudną :) nowe się pojawiły:) a ja kolejny kilogram w dół!!!!!!:):):):) czyli razem odkąd biorę guar schudłam 12 kilo! w sumie 6 pochłoniętych paczek - uffff jeszcze 3 i limit osiągnięty:) moje nóżki wyszczuplały ostatnio i w obwodzie jest mniej:) mogę się już zmieścić w moje obcisłe spodenki No dziewczyny już dawno nie byłam tala szcześliwa!!!!!HHHUUURRRAAA!!!! cieszę sie ze wam też sie udaje gubić wagę i centymerty :) próbowałam też paćki z fusek i ładna skóra się po tym robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto????Gdzie sie podziewają moje koleżanki? Brawo Ewcia moje gratulacje:classic_cool: Fajnie że napisałaś \"bezimienna\" o tym jak udało ci się schudnąć dzieki guardiankowi:D szkoda że nie napisałaś coś więcej - czy po za tym byłaś na diecie i czy jakieś ćwiczonka i tak dalej.... Ale i tak cieszymy się że masz to za sobą i teraz jesteś już szczuplutka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belabela
Julka i inne co stosujecie ten vis* mam pytanie - na ile to działa na cellulit? jestem szczupłą osobą ale mam paskudny cellulit i nie mogę się go pozbyć. Jesli to działa to chciałabym spróbować ale prosze o wasza opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDYTA 73 ta ksiazka to rozwiazanie wszystkich problemow ,nie rozstaje sie z tym autorem od kilku lat !!to cała madrosc i wiedza na temat lepszego zycia .POLECAM WSZYSTKIM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
Cześć dziewczyny nie wiem jak się znalazłam na tej stronie ale uważam że jest super przeczytałam od pierwszej strony aż do teraz i postanowiłam napisać może nie jestem gruba ale nigdy nie miałam tyle co mam a powiem szczerze że boję się wejść a wage tym bardziej że planujemy z mężem drugie dziecko tak w nawiasie mam nadzieję że już jestem w ciąży proszę napiszcie jak macie informacje czy można ten vis stosować w ciąży nie żeby się odchudzać ale moją zmorą są słodycze i jestem przerażona że roztyję się okropnie a czytałam żę vis to same witaminy .Bardzo proszę o odpowiedż a i moje gratulacje wszystkim za efekty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga 30
Najlepiej jeśi w tej sprawie napiszesz do pani Ani z tej strony naturals. Tutaj już ktoś o to pytał ale ciąża to jest sprawa poważna i najlepiej to pytaj u źródła:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się do was przyłączam
zamówiłam disiaj vis vitalis i zaczynam walkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie babeczki:) od samego rana czytam Wasz topik od deski do deski i juz złozylam zamowienie. bedę tu walczyc razem z Wami choc do zrzucenia mam najwiecej mojego cielska. ;( Przy wzroscie 176 waze 103 kg, ale mam nadzieje ze tym razem sie uda i ze z wami sie uda. Tyle sie tu naczytalam o efektach ze jestem pelna optymizmu i sil do walki z tymi pierunskimi kilogramami. czekam niecierpliwie na przesylke ale dietke zaczelam juz od dzis rana. mam nadzieje ze przyjmiecie do swego grona kawal grubasa , ktory za pól roku bedzie usmiechnietym czlowiekiem z mniejszym balastem tluszczu. trzmajcie kciuki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla
Hej. Ja zaczynam od środy. Wasze wyniki zachęcaja mnie coraz bardziej.:) Patiag uda się napewno, ale też zacznij mówić o sobie pozytywnie wtedy jest łatwiej się zmieniać :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 78
Witajcie wszystkie koleżanki Guardianki:D te stare i te nowe:D Patiag na samym wstępie dostanie burę za słownictwo:P Na tym topiku jest ZAKAZ używania brzydkich słów :P Jesteś szczuplutka i piękna a nie jakaś tam baba z cielskiem:Pczy kawał grubasa:P Nie ma tu takich:( tu są piękne dziewczyny i tak masz o sobie myśleć🌼 bo jak nie to ci się nie uda i na nic wysiłki:classic_cool: A tak serio to wszystkie was witamy i Pati i Maryla i Aga i Belabela bezimienna ***cieplutko jak zawsze❤️ Cieszymy się że cały czas powiększa się grono naszych naturalistek:classic_cool: Maziaczka tylko ciągle brak:( Pa na razie 🖐️ jeszcze tu wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wyszłam na pomarańczowo😠 coś mi się źle kliknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe babki chcące zrobić się na miski:D Ewcia moje gratulacje z okazji kolejnych kilogramów!!! U mnie też waga jest łaskawa i cały czas idzie sobie powolutku w dół Ktoś tu pytał o wpływ guardiana na cellulit Ja osobiście mogę powiedzieć że moje nogi sa ładniejsze i to o niebo odkąd zaczęłam tą kurację Kiedyś cellulit miałam jak zgniła pomarańcza a teraz jest tak że latem mogę się bez skrępowania pokazać w krótszej spódnicy i na plażę też nogi mogę pokazać a nie jak kiedyś w długiej sukience a plaża to bez chusty nie wchodziła w grę:( Ja sobie chwalę bo nigdy nie miałam tak pięknych nóg jak teraz ale czy wam pomoże to już musicie sprawdzić same:D Zobaczę co u was wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam dzisiaj moje koleżanki:D co pusto tu widzę Co to się dzieje? Meldować się dziewczyny bo pusto tu bez was:( Ewcia też ci gratuluję:D Ja dzisiaj mały grzeszek zjadłam - batonika:P Chyba za dużo kawy ostatnio wyżłopałam że magnazu mi zabrakło:P Dziewczyny miałyście mi odpisać co z tym Beta co dostałyście próbki Jak to na was podziałało? czy rzeczywiście pobudza? Napiszcie please:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgatAA
To ja się już melduję! Dzisiaj kolejny sukces - 2 kilo!!!!!!! Imprezka i taniec zrobiły swoje. Nie załuję sobie teraz ruchu i po byle co wymykam z domu żeby po schodach pochodzić - to dobrze na uda działa! Cieszę się strasznie bo teraz już wiem że do lata jestem laska!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla
Cześć Dziewczyny. co do ruchu, to pozwoliłam sobie przekopiować z innego topiku adresy stron z ćwiczeniami- świetna sprawa. Ćwicze już trzeci dzień. Dużo czasu to nie zajmuje :) i napewno beda efekty sądząc po ilosci mięśni, jakie mnie bolą:) Pozdrawiam:) Trochę długo się ściąga. www.wyslijto.pl/?file_id=07078232801225021585 nogi http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=95614435944352598728 pupa a to jest STRECH: http://www.wyslijto.pl/index.php?file_id=05392573118233441782&gk=zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdfnjdfn
hej...mam pytanko. na ile wystarczy vis vitalis jeżeli będę stosować codziennie jedną łyżkę tego preparatu?? jaki on jest w smaku i czy moge dodac go do posilku i pozniej popic woda?? aha..ile trzeba czekac na przesyłkę, ponieważ za kilka dni wyjezdzam i chcialaby dostac jak najszybciej.bardzo Was prosze o szybka odpowiedz.z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×