Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość off.ca
hej! :) przeczytałam Wasz topik od początku i niezłe jesteście zawodniczki :) w sumie to od stycznia schudłam ze 3 kg (teraz mam 57/58 przy 165 cm wzrostu), rozważam kolejne 2, ale bez specjalnego ciśnienia. to po co tu piszę? bo: 1) podoba mi się Wasz topik - klimat i Wy :) 2) lubię takie zdrowotne bajery ;) moja metoda na schudnięcie jest taka: (nie)stety zmiana diety. nie wiem, jak Wy, ale ja należę do osób, które tyją z powietrza. chwila zapomnienia i waga idzie w górę, a każdy kg po mnie widać. w każdym razie w ramach noworocznych postanowień postanowiłam zmienić dietę na zdrową. zero słodyczy, mało chleba, więcej surówek, warzyw, owoców pod każdą postacią. + trochę ruchu (2 x tygodniowo fitness, 2 x taniec) i jest OK. ale może zainwestuję w ten środek, żeby mieć na awaryjne sytuacje. póki co otręby + siemię lniane + rodzynki i śliwki suszone wystarczająco wpływają na moją przemianę materii. ale będę do Was zaglądać, bo sympatycznie tu :) pozdrawiam i trzymam kciuki :) ps: niezły pomysł z tymi stopkami - i chyba mobilizujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkie odchudzające się dziewczyny🌼 Od razu zrobiłam się na czarno i zrobiłam stopkę🌼tak jak wy Zamówiłam od razu dwie paczki guardianka i zaczynam z wami przygodę:classic_cool: Chyba nie macie nic przeciwko temu? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie że nas tak przybywa:classic_cool::classic_cool: Witajcie wszystkie nowe koleżanki🌼🌼🌼🌼 🌼i jakie piękne stopki macie aż mnie skręca 😠 dzisiaj już też sobie muszę zrobić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie , zostawiam Was, do poniedziłku, nie szalejcie z jedzeniem podczas weckendu , odezwę się w poniedziałek.Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety:) Łał jak wesoluchno się zrobiło:) Ja już naprawiłam swoją stopke, mam nadzieję, że się udało hihi. Po słonecznym dniu i wcinaniu suszonych owoców, jeszcze (niestety)zimowy wieczorek nie jest straszny:) och idzie wiosna nam idzie, a my czekamy na nią, ach ach. :) oj chyba się zakochałam i hmm mam troche poprzewracane w głowie :) pozdrawiam :) w oczekiwaniu na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jaki tu tlum dzisiaj :) witamy nowe duszyczki :) ja mam okropny dzien dzisiaj :( wiec pozwolicie ze teraz nie bede wylewna ..bo tylko ...... i .....i ewentualnie ....... by padaly :( i na dodoatek dostalam wczesniej okres i to wszytko sie skumulowalo , i zlosc szefowej ...mam nadzieje ze nic zlego nie juz dzis nie spotka co do pytania julki i tego ze nie chce sie dzielic pomyslami :P ....juz wyjasniam , od pewnego czasu dosc czesto zmieniam fryzury ( inne uczesania - zapuszczam wloski ) , a teraz rozjasnilam troche wlosy przez pasemka , i twarz stala sie swietlista ;) i jakos tak inaczej wygladam :P ot cala tajemnica moja droga ;) witam jeszcze raz tlumek tu obecny :) i do nastepnego wspisu ;) prawda ze u nas milutko jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wszystkie babeczki a szczególnie nowe:D które do nas dziś dołączyły:D Jutro jadę do moich znajomych na wieś więc mnie nie będzie aż do poniedziałku Będę za wami tęsknić:D Tyko proszę w poniedziałek o pozytywne wieści i spadające kilogramy Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tu u was
:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślimy
dlatego tu jesteśmy :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! czy was czasem tez wzdyma po guardianie???????czasem walne takiego bąkala ,ze sama sie dusze (przepraszam ale nic co ludzkie nie jest nam obce>Prawda?)nie wspomne o rodzinie a nawet psie:-)hihi aaa i czasem troche mnie skreca w brzuchu takie skurcze .czy wy macie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane koleżanki:classic_cool: Mruczanka:D ja też tak miałam ale przyczyna jest taka * to że masz wzdęcia i puszczasz takie bąkale:P to jest dowód na to ze jelita się oczyszczają ze złogów:P to mija jak się z tego najgorszego świństwa oczyszczą:) pytałam u źródła i potwierdzili że tak jest! * to że cię skręca to jest dowód na to że za mało wody wypiłaś po zażyciu guara Reszta przechodzi bokiem:P Ja jak puszczałam bąkal;e to musiałam tony odświeżacza zużyć i dobrze że mam okno w łazience :P bo inaczej nie można by było gazu zapalać bo byśmy w powietrze wylecieli:P:P:P No to tyle tytyłem wstępu:) znów nie zrobiłam stopki bo mnię goście się zwalili na głowę i kaszanka:( Teraz idę na zakupki więc zrobię to chyba wieczorkiem albo jutro:) No to do zobaczonka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Powiedzcie mi jeszcze tylko czy to naprawdę jest takie niedobre:( bo ❤️dzisiaj przeczytałam dokładnie co tu pisałyście i niektórym z was to niesmakowało😠 Odpiszcie proszę :D cociaż i tak już za późno bo zamówiłam ale muszę się psychicznie przygotować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim barbee, no wiesz to kwestia gustu, ale w smaku nieszczególne. Ja wole z wodą (letnią) szybko wchłonąć:) koleżana z kefirem je spokojnie:) inni maja inne pomysły:) w każdym razie da się zjeść :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mariola❤️ czytałam że dziewczyny z jogurtem też to biorą:D no zobaczę jak dostanę co i jak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbee nie pękaj damy sobie z tym radę dzieci rodzimy to i z takim visem sobie poradzimy w końcu co kobieta nie zrobi żeby być piekna i szczupła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spimy :P ? w sumie niedziela , to mozna pospac dluzej :) a ja dzisiaj doszlam do szukujacych ale w pozytywnych sensie wnioskow :) otoz wolniuto chudne ale jednak :) i to uwazam za swoj sukces , zdazylo mi sie tez w ostatnim tyg jesc guardianek tylko raz dziennie i drobne grzeszki popelnic :P ale proces postepuje ...czyli tego lata paraduje w bikini :P:P:P poniewaz niestety niedziala zapowiada mi sie przed komputerem :( to bedde tu wpadac i cos naskrobie , niewazne czy na temat :P napewno jednak cos pozytywnego :) pozdrowionka dla wszystkich , nowych i bywalczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki Guardianki:D Niedziela i nic się nie chce robić:P Maja:D powiedz czym robiłaś pasemka, jaką farbą? Bo ja si8ę też przymierzam do pasermek a mam w tej chwili taki kolorek jak wiśnia Jednak jak odnowa to odnowa i trzeba by coś zmienić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..o hej julka :) pasemka moja droga to ja robilam u fryzjera :P ....bo ...z natury jetsem brunetka ...a mialam ostatnio czerwonawe ;) a teraz mam jasne pasemka :P zeszlam z czerwonych ;) i ponoc sie odmlodzilam :D i o to biega ;) dzis niedziela ..no wlasnie ....a ja jakos tak ....po prostu ktos mnie wkurzyl :( ale przejdzie :) niesttey mam ostatnio trudny okres ..ale tez minie :) oby ...jutro np ciezkie chwile w pracy mnie czekaja , nieciekawie bedzie cos czuje a co do dietki to dzis tylko z lenistwa :P i zajec obowiazkowych przed kompem , nie poszlam do sklepu po czekolade , i co dziwne ..nie mialam na nia ochote :d tylko tak ze zlosci , jednak obeszlo sie :) i pewnei lepiej .... wieczorkiem tez zagladne ;) co inne guardianki naskrobaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś dzisiaj posucha:( nasze guardianki sięlenią :classic_cool: jak to w niedzielę:classic_cool: No i fajnie trochę odpoczynku nam się należy:classic_cool: Ja muszę też iść do fryzjera bo sama nie ma koncepcji jak się zrobić🌼 Jestem już po guardianku więc teraz siusiu i spać:classic_cool: No to do jutra kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Startuje nareszcie !!! Trzymajcie kciuki.Bede na bieżaco zdawac relacje. Ach .......zeby sie udalo.Pozdrawiam laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać z moimi babeczkami🖐️ ale coś tu pusto dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie ! Czy widzicie to co ja ? :) SŁOŃCE ŚWIECI:) w każdym razie na Śląsku o tej godzinie;) Ech aż chce się żyć :) i spokojnie pozbywać się nadwyżki z bioderek :) Mam taka myśl, że gdy przyjdzie czas na sukienki, to bedą dla nas za duże :) i... będziemy przeszywać, przerabiać, kupować nowe i wyglądać ech... słoneczniej, młodziej, weselej, szczęsliwiej a nadewszystko zdrowiej :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mariola już sie nie mogę doczekać lata i tych leciutkich sukienek:) tym bardziej że jeszcze nigdy nie miałam takiej figurki jak teraz Oczywiście nie liczę tych lat przed dziećmi, ciążami i tym podobne :P To słoneczko jest dzisiaj wspaniałe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, cos nas dziś mało. Wszyscy ostro pracują. Jak tam odchudzanie? Ja jeszcze czekam na dostawę (ciekawe jak długo, czekam juz 7 dni). Chciałabym już go dostać! Ciekawa jestem Waszych efektów, piszcie kochaniutkie, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki obżartus chce Wam donieśc drogie kolezanki , ze jak na razie to preparat rewelacja. Zazyłam go na sniadanko z maslanka, obiadek (słoik warzyw) zjadlam o 14- tej bardziej z przyzwoitosci niz z głodu i do tej pory nic a nic nie jestyem głodna. Totalny szok!! Czy to mozliwe??? Ja ktora do tej godziny mialabym juz sporo smakołykow w swoim zoładku wogóle nie jestem głodna. Boszeee oby tak dalej, nawet mi nie zalezy zeby szybko chudnąc obym tylko mniej zarla;) Do wieczorka. napisze jak mi idze w godzinach najwiekszego obzarstwa czyli po 22 :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×