Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość kokoko
waże tyle i sie do Was przyłączam przyjmijcie mnie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoko
coś źle skonstruowałam :( no nic waże 93 kg mam 170 cm wzrostu i 26 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kokoko:) chyba faktycznie Ci coś nie wyszło :)ale witaj :) Idzie Wiosna, idzie Wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooooooo , nikt juz sie nie ochudza czy wszystkim neta poodcinali??;) U mnie na pierwszym dniu było tak: do 20-tej spoko, zero glodu , po 20-tej mnie scisnelo i zrobilam sobie koktail i jakos zyje i sie powstrzymalam, choc przyznam ze troche mnie nęca zapachy bo gotuje rosołek.Ale wytrzymam. Nie zmarnuje calego dnia. najwazniejsze , ze przezylam dzien bez mysli o jedzonku. Nie bylam głodna. To naprawde tak dziala???? tez tak mialyscie? Czy to mija? czy juz nigdy nie bede glodna zazywajac ten proszeczek? Pozdrówka:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z wami____moja waga zwariowała____idzie w dół w zabójczym tempie___do lata się uda___Coraz ciekawszy ten topik się robi___a ja mam teraz tak mało czasu żeby was czytać i pisać regularnie___ale obiecuję to nadrobić___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm, tyko kogo , straszne pustki! Dziewczyny gdzie jesteście?? Dostałam wczoraj przesyłkę, strasznie tego dużo, mam pytznie kiedy i jak najlepiej brać ten \"złoty \" specyfik. Czekam na wasze odpowiedzi (plis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MaŁa B:D jestem chociaż ja:D Dziewczyny się na ostro odchudzają i jak w końcu zaczną pisać to nam kapcie pospadają - takie będą szczupłe:D Mała B najlepiej zażywaj guardianka rano małą porcję i zamiast kolacji tylko pamiętaj o wypiciu potem dużej ilości wody albo soku czy herbaty. I na zdrowie!:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam Koko nowej naszej forumowiczki:D Witaj w Klubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki babcia, wszystkie wskazówki i porady są dla mnie ważne. Dziś wezmę wieczorem , a jutro napiszę jak wrażenia. Taka piekna pogoda, że dziewczyny poszły na spacer, ale to dobrrze - samo zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki. Ja tak sobie jakoś rozmyślam i dziś nagle poczułam odrobine niepokoju. Patiag, czy Ty nic poza tym nie jesz?? Mam nadzieję że nie macie takiej pokusy ;) należy jeszcze \'coś\' zjeść. Bo odchudzamy się zdrowo :) ZDROWE odchudzanie jest naszym celem, a nie odchudzanie samo w sobie:) drogie Panie:) Guardiam jest świetny ale sam nie wystarczy :) Pozdrawiam w oczekiwaniu na słońce, kwiaty, sukienki :) a jutro stane na wadzei i.... zobacze jak tam się sprawy mają hihi :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje drogie jem normalnie, to znaczy w miarę normalnie, bo nie jem białego pieczywa i ciast. Staram się też ograniczać ziemniaki i makarony. Jem dużo warzyw w różnych postaciach i ryż, kasze, mięsko i rybki:D Guardianek obowiązkowo teraz już tylko wieczorem zamiast kolacji i dużo piję:D I do takiego odchudzania was zachęcam :D Bo po to kupujemy guardianek żeby on działał bez naszych stresów i odmawiania sobie wszystkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam swoje guardiany i już wzięłam pierwszą porcję moje zdanie jest takie- jest to znośne i w smaku i w konsystencji gorsze rzeczy jadałam dla zdrowia. Od dzisiaj jestem już naładowana energią i wiem że się uda! Mam zamiar jeść wszystko poz a tymi rzeczami które babcia wymieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki - Laseczki!!! Ja cały czas czekam na Guardianek i ..... zazdroszcze Wam utraty kg. Czy możecie napisać ile kilogramów i w jakim czasie je straciłyście?! Będę wdzięczna... Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka m
witam dziewczyny, czytam Wasz topik od dłuższego czasu, dzięki Wam opodjęłam decyzję o zakupie, dzis otrzuymałam przesyłkę i ............. wiecie co, mnie on strasznie nie smakuje, zrobiłam sobie z wodą, tzn w szklence wody rozpmieszałam 2 łyżki i próbowałam wypić, straszne ........ dałam rade pół szklanki, wszystyko mi się cofało, ale feket jest, na razie nie czuję głodu i to jest super, jutro spróbuję z maślanką, może macie jakiś inny sposób, czy wam też to tak zgęstniało w tej szklance ? pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoko
Witam Was guardianki ja dzisiaj dwa razy juz piłam magiczny koktajl wogóle nie czuje głodu :) SUPER najbardziej to Nasz magiczny proszek smakuje mi z maślanką MILKO truskawkową, wogóle nie czuć smaku, tylko same truskawy, jak w lato potem popijam 2 szklankami wody i naprawdę czuję się jakbym zjadła 2 schabowe ;) pozdrawiam musze sie zrobić na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko sprawdzić czy działa juz mój pasek :) dziewczyny, niewiem jak Wy ale ja mam męża i dziecko i muszę im gotować, a co za tym idzie próbować i takie tam, poza tym nie mogę im fundować diety jeśli jej nie potrzebują, no więc jeśli któras z was jest w podobnej sytuacji to prosze powiedźcie co Wy jecie?? czy gotujecie sobie inne żarcie, bo prawde mówiąc ja nie mam na to zbytnio czasu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) . Lenka m. To bardzo szybko gęstnieje, dlatego ja pobijam chyba wszelkie rekordy w zjadaniu tego hihi:) a potem pije, pije, pije-wodę Kokoko- coś jeśc trzeba, mniej mięsa, ziemniaków, pieczywa, więcej warzyw, To zalezy od człowieka, ale jeść po prostu trzeba:) o rany chyba zaczyna mieć obsesje na tym punkcie :) jednak, Guardian to warzywa głównie, więc trochę mało by ZDROWO żyć. Dobrej nocki, u mnie za oknem pada snieg- mam nadzieje, że to jego ostatnie tchnienie:) a jutro oczekuje słoneczka :) Wiosno gdzie się ukrywasz?? przybywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na pierwszy dzien chcialam sobie choc ciut obkurczyc zoładek, ale powiem Wam szczerze ,ze nie mam bladego pojecia co jesc na obiad. sniadanie i kolacja to guardian a co poza tym? czu ktos wie czy ten specyfik zawiera jakies kalorie a jesli tak to ile? Niestety mam ten problem, ze musze gotowac dla rodzinki i radze sobie w taki sposob , ze jem to co oni tylko ciut mniej. Dlatego mnie meczy pytanie ile kalori zawiera posilek z guardianu? Bo byc moze cholerka za duzo źre??;) No nic................. papka mi nie smakuje za chiny ludowe ale jakos to trawie- najgorsze ze pozniej mi sie pół godziny odbija tym paskudztwem. Ale w koncu wszystkie smakolyki to tez paskudztwa tylko ze dobre w smaku ale napewno niezdrowe. Eh ciezki los grubaska:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wczoraj nasz magiczny proszek i już jestem po pierwszej porcji. Nawet mi to smakuje i konsystencja jest OK Tyle się naczytałam o tym jak wam nie smakuje, ze się wystraszyłam co to będzie. Ale jest dobrze, ja to mogę przełknąć. Czytałam wcześniej że można to jeść z jogurtem, dzisiaj sobie kupię taki naturalny i zobaczę jak będzie smakowało. Ale zauważyłam, że bardzo chce mi się pić - to dobrze bo po tym trzeba pić. Zaraz zrobię sobie paseczek i zaczynam naszą wspólną przygodę guardianową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Tak szybciutko :) NAJLEPSZEGO W NASZE ŚWIĘTO:) wszak Kobietami jestesmy a to nie byle co :) obyśmy zdrowe i zadowolone z siebie były bez wzgl. na kilkogramy jakie nosimy:) Wkleiłabym tu kwiatka ale nie wiem jak to się robi:) hi. Uśmiechnij się :) i smacznego guardiana (pomimo wszystko hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś się odchudzam
razem z wami:) jesteście najfajniejszym topikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też
Halina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak można zrobić takie kolorowe napisiki -stopki z kilogramami jak wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych, małe kopiowanie :) powodzenia Edyta73 OK. Już się robi Podaję instrukcję: 1. wejść na link http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php 2. kliknąć na \"Weight Loss\" pokażą się przykłady paseczków - wybrać który się podoba i \"Next\" 3. pokażą się suwaczki - też wybrać i \"Next\" 4. Teraz wpisywać w poszczególne miejsca lub zaznaczać: Weight Units: zaznaczyć \"Kilograms\" Track: zaznaczyć \" Weight\" Your starting weight: wpisać wagę startową jaka była jak zaczynałyście przygodę z Guardiankiem Your current weight: wpisać wagę obecną Your target weight: wpisać wagę docelową do której dążycie i kliknąć na \"Next\" 5. pokaże się w okienku adres - skopiować go całego 6. Wejść na nasze kochane forum i kliknąć na górze w \"Preferencje\" 7. Tam wpisać swój nick i hasło 8. pojawą się okienka i jest okienko w stopce 9. Tam wpisujemy datę rozpoczęcia i skopinowany adres do naszej wagi. 10. Napisać na forum coś na próbę i koniec. UWAGA: Nie wiem czy da radę wstawić coś na stopkę jeśli się nie ma stałego nicku. Instrukcja zakładania stałego nicku też na \"Preferencjach\" Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×