Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość dkkdfnjdfn
aha jeszcze jedno. ja chciałabym stosować ten preparat nie ze względu na odchudzenie, ale ze względu dostarczenia organizmowi niezbędnych składników do tego, aby moja cera, włosy itd. były w jak najlepszej kondycji. Być może jak wyjadę na kilka miesięcy to nie będę miała czasu na zdrowe odżywianie i chciałabym to przynajmniej uzupełnić jakimś suplementem. czy vis vitalis pomoże mi w tym, a może znacie jakieś inne produkty o takim działaniu?? to juz chyba ostatnie pytanie.z góry dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam moje koleżanki Guardianki:D widzę że zaczyna tu wracać życie:classic_cool: Maziaczek nam zaginął na dobre :( Agata brawo!!!🌼 Maryla fajnie że coś znalazłaś na rozruszanie nas :classic_cool: zaśnieeziałyśmy tu trochę 😠 dkkdfnjdfn* Jak będziesz stosować jedną łyżkę to powinien ci wystarczyć na miesiąc:classic_cool: a na przesyłkę czeka się z reguły dwa dni ale jeśli ci się śpieszy to napisz do Pani Ani to ona coś zaradzi Mnie się stan włosów poprawił znacznie, nawet moja fryzjerka zauważyła różnicę, cera jest też ładniejsza i to potwierdzają osoby które od jakiegoś czasu to stosują:classic_cool: Myślę że dla kondycji organizmu to będzie dobra sprawa:D Papanka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdfnjdfn
Julka78 dzieki wielkie, jestes kochana.pozdrawiam gorąco.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała B
Cześć, weszlam dziś na forum i znalazlam super temat. Bardzo mnie interseuje to co piszecie. Chcę dołączyć do Was, może razem będą efekty.Pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię Mała B🌼 razem zawsze jest fajniej i można się wspiewrać jak któraś zacznie się załamywać😠 Jesteś na jakiejś dietce czy na guardianku? dkkdfnjdfn* nie ma za co🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też
się do was przyłączam - bo tak was czytam i czytam i dziś dojrzałam do decyzji że nie można już dłużej czekać bo wiosna idzie i nie zdążę zrzucić tych wałeczków No to do roboty! A mam na imię Grażyna nie wiem jaki pseudonim artystyczny sobie nadać ale coś wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graż
zapomniałam was zapytać który guardian jest lepszy vis czy vega bo czytałam na tej stronie http://www.naturals.gweb.pl/ że jeden i drugi jest dla kobiet Który waszym zdaniem powinnam zamówić - mam ok 5 kilo do pozbycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nas tu dużo dzisiaj! aż miło się czyta:) Grażynko my tu wszystkie stosujemy przeważnie Vis vitalis bardziej przeznaczony dla kobitek:) Vega też stosowałam ale tak bardziej na próbę i powiem ci że vis jest smaczniejszy :) ale to wszystko kwestia gustu i podniebienia Po vis mam łądniejsza cerę i cellulitis bardziej się wygładził Ponoć ta vega na facetów działa i sa po niej bardziej sexi -hihi no i chyba musze to potwierdzić bo mój mąż jakiś bardziej ochoczy się zrobił i te sprawy jakby bardziej go zaczęły znów interesować To nie znaczy że wczesniej nic ale teraz jakiś taki chętniejszy jest:D Zobaczę wieczorkiem co u was🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała B
Dzięki za powitanie, zamówiłam dziś guardin, postaram sie jeść mniej i może troche sie poruszm, mam sporo do zgubienia :( Tyle sie tu dzisjaj naczytaam i decyzja zapadła. Biorę się za te zwałki i fałdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie o zakazie:D Tylko pozytywne słowa: szczupła, piękna, zadbana, laseczka.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej mam dzisiaj kilogram mniej!!!!!! Julka ma rację - jak się wymawia tylko pozytywne słowa to jest tak lekko i w ogóle Spróbowałam i przyznaję jest lepiej jak się człowiek nastroi odpowiednio Zamówiłam dzisiaj kolejne viski i miła niespodzianka - prezencik dezodorant! fajnie co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnę
chyba poczułyście i gwarniej się tutaj zrobiło:D Od razu lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia mysia
Mam dzisiaj swój pierwszy wiuelki sukces:) dzisiaj stanęłam na wadxe i co widzę? 1,5 kilo nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie się cieszę:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinka
----> chudnę-----> chudnę!!!!!----> i to coraz wyrażniej---->coeszę się że was znalazłamm--->>>>>>>------>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Dziękuję za gratulacje i Wam również gratuluję:AAgatAA, ewcia77, Jolanta szczupła, pysia mysia, maalinka. Babcia i mruczanka - książka jest extra, już prawie kończę. Witam nowe Guardianki - belabela, aga 30, patiag, maryla, dkkdfnjdfn /później koniecznie zmień nick :-)/, Mała B, Grażyna. Niezmiernie miło jest również czytać opinie i informacje, że Guardianek świetnie wpływa również na inne dolegliwości jak np. wrzody, bujna czupryna :-), cellulit czy zaparcia !!! Piszcie jak najwięcej na ten temat. Mam prośbę: śledzę która z Was po jakim czasie ma następne efekty ale przyznaję, że jest to bardzo trudne. Mam propozycję - jak będziecie pisać o następnych sukcesach to dodajcie od razu od kiedy stosujecie i razem ile to już kilosów :-) Będzie łatwiej śledzić nasze osiągnięcia. W niedzielę byłam u teściów i bardzo mnie chwalili że wychudłam :-) Ekstra się czułam. Wszyscy myślą że się katuję dietą a to przecież takie proste !!!!! Pozdrawiam. Trzymajcie się Kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jeszcze lepiej by było jakbyście porobiły sobie takie stopki jak ja. U mnie jest wszystko jasne - od kiedy i ile już poszło w siną dal ........ :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty
chętnie byśmy zrobiły sobie takie stopki -tylko ja na przykład nie wiem jak to się robi Napisz jak to zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Już się robi :-) Podaję instrukcję: 1. wejść na link http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php 2. kliknąć na \"Weight Loss\" pokażą się przykłady paseczków - wybrać który się podoba i \"Next\" 3. pokażą się suwaczki - też wybrać i \"Next\" 4. Teraz wpisywać w poszczególne miejsca lub zaznaczać: Weight Units: zaznaczyć \"Kilograms\" Track: zaznaczyć \" Weight\" Your starting weight: wpisać wagę startową jaka była jak zaczynałyście przygodę z Guardiankiem :-) Your current weight: wpisać wagę obecną Your target weight: wpisać wagę docelową do której dążycie i kliknąć na \"Next\" 5. pokaże się w okienku adres - skopiować go całego 6. Wejść na nasze kochane forum i kliknąć na górze w \"Preferencje\" 7. Tam wpisać swój nick i hasło 8. pojawą się okienka i jest okienko w stopce 9. Tam wpisujemy datę rozpoczęcia i skopinowany adres do naszej wagi. 10. Napisać na forum coś na próbę i koniec. UWAGA: Nie wiem czy da radę wstawić coś na stopkę jeśli się nie ma stałego nicku. Instrukcja zakładania stałego nicku też na \"Preferencjach\" Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Edytka
jesteś kochana:) zaraz się do tego zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P dawno mnie tu nie bylo i ja mam przejsciowe mam nadzieje klopoty z komputerem :( to chyba zarazliwe ale teraz bede sie chwalic ...a jak .... dzis spotkala mnie sasiadka w sklepie i czekala na mnie zeby mi powiedziec ze .....duzo schudlam :D ...no moze nie duzo ..ale skoro widac ;) a przeciez bylam w kurtce o to samo zapytal szwagier w sobote , i jeszcze kilka osob ;) a dzis ubralam spodnie w ktorych wieki nie chodzialam ...i w ciagu dnia musialam je podciagac co chwilke :) do tego doszly inne zmiany image ;) ale to chyba nie jest tematem naszych opowiadan ;) milo tak jakos :) to nic ze waga stoi w miejscu , ale cialka ubywa :) mam nadzieje ze komputer nie bedzie mi szwankowal :( bo w pracy nie mam mozliwosci sledzenia waszym zmagan :) jestem jednak caly czas duchem z wami ;) damy rade 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko! a jak zmieni sie moja waga to musze jeszcze raz wszystko zrobic???? Mariola1 chyba z twoja stopka cos nie tak ,zrob jeszcze raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko dobrze, :)ja dopiero zaczynam i dlatego jestem w miejscu. ale, ale za tydzień stane na wadze iiii..... zobacze ile się przesunęłam, kto wie może bede musiała nieco szybszego zwierzaka poszukać hihi Dobrego dnia wszystkim, oh słonko swieci cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś piękny poranek:D tyle słońca:D I tutaj też widze same uśmiechnięte dziewczyny❤️ Jedne się cieszą bo schudły Drugie się cieszą bo wiedzą że schudną🌼 i TAK MA BYć MAMY BYć SZCZęśLIWE I UśMIECHNIęTE👄 Ja już na wagę nie wchodzę bo cały czas po ciuchach widzę że jest coraz lepiej:D Co moje ulubione spodnie zwężę to one znów mi z tyłka lecą Za letnie ciuchy nawet się nie zabieram teraz dopiero latem bo będę musiała co chwilę do krawcowej biegać Maja miło czytać takie wieści🌼 Ale dlaczego nie chcesz nam napisać jakie zmiany jeszcze dokonałaś oj! nieładnie my też chcemy być piękne i nie ukrywaj przed nami swoich pomysłow:( Podobają mi się wasze stopki:D ja może też zrobię żeby było wiadomo ile schudłam do tej pory wieczorkiem się za to wezmę bo teraz jestem w pracy i mam stosy papiurów do zrobienia:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graż
Zamówiłam tak jak radziłyście vis vitals i to aż dwie paczuszki bo dostanę żel w prezencie. Odezwę się jak już dostanę przesyleczkę i zrobię sobie też taki paseczek jak wy. Pozdrawiam i czekam już niecierpliwie żeby mieć tak jhak wy swoje maleńkie sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×