Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Hej hej :) Ja jak mam ochotę na coś słodkiego to \"wcinam\' z umiarem;) suszone banany albo brzoskwinie, albo cos w tym stylu;) Wiem , że są kaloryczne ;)ale w końcu nie aż tak jak normalne słodycze, no i są zdrowsze. Najgorsze jest to , że poczynając od jutra w marcu muszę się zjawić na 5 urodzinach. Tzn, solenizanci kochani:) goście też, ale te pyszności na stołach.:( Czeka mnie walka- do boju więc do boju:) bo idzie wiosna, siostra ma !! lalala. Gdzie się ukryłaś?? Wiosno Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna już tuż tuż :classic_cool: moje drogie🌼 Mam nadzieję że ten śnieg to już ostatni raz pada!!! Moje sukienki czekają na ciepłe dni:( Cieszymy się Maziaczku że się wreszcie odezwałaś🌼Szkoda tylko że masz takie smutne wieści:( Ale nie załamuj się:D jak tylko do nas wrócisz to waga znów zacznie spadać:D Witam nowe osoby a te stare pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola:D przed wyjściem na imprezę zjedz porcję visa i masz problem z głowy:Dna imprezie dużo pij to też odejdzie ci ochota na jedzonko:D ale tak w ogóle to coś jedzcie dziewczyny bo nam całkiem wychudniecie i widać was nie będzie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie. Nie miałam zbytnio czasu zeby tu zaglądać ale teraz to nadrobię. U mni ekolejny sukces! 1 kg mniej! coraz bliżej celu!! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, słuchajcie mam pytanko, czy wam też po wypiciu VIS tak wywala brzuch? Bo mój rośnie jak balonik, po jakimś czasie wraca do normy, ale faktycznie ten proszeczek działa, bo jem znacznie mniej. Niestety znajac mój organizm i spowolnioną przemianę materii na efekty czekać będę zapewne dłuuuuugo :( ale nie dam się, chcę być normalna , a nie \"taka przy kości\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!!! Czytałam Was na samym początku powstania wątku :), pozniej miałam małą przerwę przez egzaminy - teraz patrzę a to już 24stony zapisane:) Jak tylko przeczytałam poczatkowe opinie o V.V. odrazu weszłam na wskazany adres i...stwierdzilam ze zamawiam:) było to równo2 tyg temu..i..do dziś nie dostałam paczki:( podobno jakieś zawirowania na poczcie:( ale dowiedziałam się ze paczka wyszła ponownie...dziewczyny, ile Wy czekałyście na przesyłke?! Postanowiłam jednak już dzis do Was dołączyć... narazie nie pisząc nic o swojej diecie,a w utęsknieniu na V.V.... Pozdrawiam ciepło i zyczę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim🖐️ Ja mam dzisiaj swój sukces pierwszy kilogram w dół!!! FIghTer Ja czekałam dwa trzy dni na przesyłkę. Ale zdarzyło mi się czekać z allegro na paczkę z kosmetykami aż 3 tygodnie bo gdzieś na poczcie utknęła. Więc i u ciebie też tak mogło być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jak ja za wami tesknilam ❤️ ;) ale juz jestem ...ostatni tydzien nie byl najlepszy pod roznymi wzgledami , bylo minelo ;) co jednak nie oznacza ze odpadlam z placu boje ..o nie :) oczekuje wlasnie na nastepna przesylke :) przez caly czas jadlam visa z jogurtem , wzglednie z serkiem ...raz odwazylam sie go sprobbwac na sama wode ..to byla jedyna i ostatnia proba :P w minionym tyg spotkalam kilku starych znajomych , i co wyniklo z tego ..a to ze wszyscy hurem krzykneli - \"jak ty schudlas \" nie ma na mysli tego miesiaca ..ale napewno sylwetka zmienila sie mi sie na lepsza :P w porownaniu z ta przed kilku lat :) mile to jest nie powowiem :) i obym dotrwala do chwili kiedy i ja bede zadowolona ..choc szczerze watpie ;) ale to juz moj problem ...kwestia zaakceptowania siebei i wiecej tolerancji ., dla siebie jestem bardzo krytyczna :) wiecej niz dla innych :P to sie rozpisalam :D ....nadrobilam zaleglosci ....:classic_cool: osiagnieciami wagowymi nie moge sie pochwalic w tym tyg , nie spedza mi to jednak snu z powiek :P bo dalej kontynuje mile odchudzanko z wami :) dosc tego slodzenia :P...ide pobiegac ....po sklepach :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upss
❤️ ciekawe rzeczy tu piszecie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie pustki w sobotni wieczór?:( Kto to widzial! gdzie się podziewają moje koleżanki Guardianki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ..malo tego ze w sobote ...w poranek swiezy , niedzielny , mily tez nikogo nie ma 💤 pewnei wszyscy jeszcze 😴 a ze meni taki ranny ptaszek , pobudka nawet w niedziele po 7 :P moze dzis wieczorkiem bedzie lepiej , bo jak ja pojawiem sie to nikogo nie moge zastac 😭 wiec licze na dzisiejszy wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja się tylko pochwale, że pierwsza moja bitwa wygrana:) nie skusiłam sie na nic poza owockami i warzywami :) a byłona czym oko zawiesić :)ach ach :) No więc jszcze tylko kilka urodzin marcowych :)Pozdrawiam wszystkie panie :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dzisiaj🌼 i to we wspaniałym humorku:classic_cool:mam już swoje pierwsze4 sukcesy bo spodenki zapinają się luźniutko:classic_cool: Lato będzie super❤️ żeby tylko pogoda tego roku dopisała👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki guardianki 🌼 się odchudzają intensywnie:classic_cool: i nie mają czasu pisać :( Ale ja wam życzę miłego wieczorka niedzielnego 🌼 i miłej kolacyjki guardiankowej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny_____chudnę!___chudnę!___chudnę!___moi znajomi zasypują mnie pytaniami co robię że tak schudłam___narazie nie zdradzam ___ale kiedyś im powiem___ale wiecie co się dzieje? zmalał mi biust!___i tu się trochę martwię do jakich rozmiarów się skurczy____Wam też tak się dzieje?____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka:) mnie też się zmniejszył biuścik:P niestety:( i to jest efekt uboczny odchudzania Zawsze piersi tyją pierwsze i pierwsze chudną:( szkoda bo też się do więksszych przyzwyczaiłam😠 ale za to bioderka mam coraz ponętniejsze i nóżki szczuplejsze to jest uczciwa zamiana za mniejszy biust:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka:) mnie też się zmniejszył biuścik:P niestety:( i to jest efekt uboczny odchudzania Zawsze piersi tyją pierwsze i pierwsze chudną:( szkoda bo też się do więksszych przyzwyczaiłam😠 ale za to bioderka mam coraz ponętniejsze i nóżki szczuplejsze to jest uczciwa zamiana za mniejszy biust:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka:) mnie też się zmniejszył biuścik:P niestety:( i to jest efekt uboczny odchudzania Zawsze piersi tyją pierwsze i pierwsze chudną:( szkoda bo też się do więksszych przyzwyczaiłam😠 ale za to bioderka mam coraz ponętniejsze i nóżki szczuplejsze to jest uczciwa zamiana za mniejszy biust:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45
Witam Czytam was od 2 tygodni. od wczoraj jem vis vitalis. Nie czuję głodu. cieszę się ogromnie. mam 168 wzrostu - 87 kg. Czy mogę Was odwiedzać? Anna45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Julka___ z a słowa pociechy____ale trochę będzie mi szkoda tej miseczki\"C\"___ale nóżki tak są coraz ładniejsze____i czuję się taka lekka___!!!SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem sobie Vis od wtorku, nawet już przywykłam do tego smaku tzn. szybko wypijam i jakoś idzie :) powiedzcie dziewczyny, ile razy dziennie zażywacie VIS? Bo ja z reguły rano przed pracą, a potem po południu tak około 18, prócz tego 2-3 posiłki (normalny obiad, śniadnie lekkie i coś tam jeszcze) . Dziś wzięłam tylko rano VIS, teraz jestem już po jedzeniu i w sumie głodu nie czuję, nie wiem, czy brać VIS jeszce na noc Sorki za długie pisanie ......... i chaotyczne, coś dziś trudno mi się skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej👄 z tym biustem to macie niestety rację 😠 straszna szkoda:( Anna zrób sobie tez taką stopkę to fajna sprawa:D własnie muszę ją zmienić bo mi ubyło kilogramów:classic_cool: można na bieżąco to kontrolować i dziewczyny maja nas na oku jak chudniemy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam paseczek z wagą, ciekawe czy udało się ? hmmmmm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×