Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Pozdrawiam Was ciepło!!!Jak radzicie sobie z ta ilościa jedzenia, objadaniem...?! Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FitStyl, jakoś staram się, ale chwilami małe grzeszki popełniam :( ale przyznać muszę, ze nie objadam się tak jak w poprzednie święta, pozdrawiam serdecznie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie guardianeczki kochane:D Jak tam wasze bioderka? wytrzymały te słodkości i dobrocie👄 Gdyby nie visek to ja nie miałabym tak wesoło:P goście :classic_cool:[ goście i jeszcse raz goście:classic_cool: uuuffff!!!! stół to jakoś wytrzymał:P ale ja miałabym ciężko gdyby nie ten nasz kochany visek👄 👄 👄 mam nadzieję że wam tez pomogł w tych ciężkich dla bioderek dniach:P piszcie kochane jak wam minęły te dni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ledwo przeżyłam święta było tyle słodkości i pyszności, że aż skręcało tym bardziej że zbliża mi się okres więc apetyt jest podwójny ;) Niestety w tym tygodniu nic nie schudłam waga pozostała bez zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie baaaaaaardzo serdecznie..jak się macie?! u mnie nastrój niestety jak pogoda za oknem-nie wiem co sie ze mna dzieje moze to przesilenie wiosenne... teraz nie ma mowy o grzeszkach swiatecznych dietka, dietka-moze i psyche sie poprawi. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki:D u mnie vis się sprawdza i to doskonale:) nie miałam problemu z opanowaniem chęci na jedzonko:) Julka masz rację dobrze że go mamy🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Ja wstyd się przyznać, ale odstawiłam VV na trzy dni, bo doszłam do wniosku że i tak nie dam rady nie kosztować a jeszcze z VV to by była presada. Tak więc pilnowałam się w ilościach ale próbowałam absolutnie wszystkiego:) i tak naprawdę jestem zadowolona:) Jednak od dziś wracam do bycia zdyscyplinowana dziewczynką. Śniadane kolacja Visek , leciutki obiadek, duuuuużo wody :) zero słodyczy ehh:) Pozdrawiam wszystkie walczące:) i walczące mniej :) 🌻 Gdzie się znowu ta wiosna schowała?? widziałam wczoraj jaskółkę, ale jedna to podobno za mało :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Jestem chociaż ja:) może wam na jakiś czas wystarczę?! bo ta prawdziwa to chyba nas unika:( ja jakoś przebrnęłam przez obżasrtwo i to mogę yć z siebie dumna:) zero słodyczy bo i nawet nie miałam na nie ochoty... tak po prostu... fajnie że i wam się jakoś udało:) a teraz to już musimy się wziąśc w garść i do roboty bo w końcu to lato kiedyś przyjdzie i nie będzie co pokazać:P buziaczki dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana.to ja natalka34 zmieniłam nicka bo cośtam mi się namieszało. a co tu u nas tak pusto?????? Ja już po guardianku niedługo jakaś przekąska dostałam nową przesyłkę z wiskiem i do tego dezodorant Gucci fajowo. dziewczyny gdzie jesteście? wpadłam na pewien pomysł ale potrzebuję rady babciu odezwij się mam pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!! Witam raniutko...pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam słonecznie, wygląda na to że mamy dwie Wiosny:) Jedna na forum i jedną na dworze :) Nareszcie :) Udanego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobitki :) A ja jestem na siebie zła bo przegapiłam promocję wiska i znowu jest po 85 zł a nie wiecie przypadkiem czy nadal jest mozliwa promocja, że jak sie powołam na nasze forum to mogę otrzymać jakiś atrakcyjny rabacik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny🖐️ melduję się po dłuższej nieobecności:classic_cool: ale z naszym kochanym guradiankiem się nie rozstaję ani na krok{D miałam ubaw jak byłam gościnnie u rodziny i dziwnie patrzyli na mnie co ja to wcinam zamiast tych ociekających tłuszczem i w/g ich mniemania pysznych potraw:P a ja ze stoickim spokojem viska łyżeczką z jogurcikiem i woda mineralna zamiast soczystych drinków:) trochę się nasłuchałam że ja to wcale taka gruba nie jestem i po co ja właściwie się tak poświęcam powinnam jeść i się nie przejmować.... no same wiecie jakie to ciocie potrafią być troskliwe😠 ale mam to już za sobą i całe szczęście że chudnę i to systematycznie i to dzięki wam i temu topikowi ❤️ bo nie wiem co ja bym bez tego guardianka zrobiła😠 Julka jesteś kochana że założyłaś ten topik i że mogłam przeczytać o takiej kuracji❤️ masz u mnie ddduuużżżeeegggooo bbbuuuzzziiiaaakkkaaa👄 Milka promocja jest nadal dzisiaj składałam zamówienie 🌻i nawet dodają kremik do masażu ponoć rewelacyjny:) jak się sprawdzi to kupię sobie całe opakowanie bo ponoć świetnie wygładza skórę:) zobaczymy.... Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wiadomości a jak jeszcze wcześniej sprawdzałam to cena była bez promocji a wieczorem niespodzianka :) Zamówienie złozyłam teraz tylko trzeba czekać na przesyłkę. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk,puk dziewczyny gdzie was wymiotło??????????? wracajcie do nas.dzisiaj dopiełam się w dzinsy które nosiłam ostatni raz 1,5 roku temu..................................................... :):):):):):):):) wpadłam na dość fajny pomysł. Mam a właściwie miałam dość kłopotliwe problemy z żołądkiem i jelitami od dawna piję naczczo mielone siemię lnu i pomaga baardzo zaparć już też prawie nie ma. ale jakoś ciężko było mi przełknąć wiska rano więc jak uszykuję sobie siemię poczekam aż ostygnie i dodaję wiska i siuup do buzi.wchodzi jak masełko normalnie suuuper.Może nie jest najsmaczniejsze choc mi pasuje.to tyle lecę po samochód dzisiaj w końcu odbieram meble do kuchni mężuś będzie montował.nie wiem kiedy się w końcu urządzę do końca pozdrawiam cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć :) wracam do Was wiernie niczym bumerang, bo po świątecznym obżarstwie czas wrócić do starych, prawidłowych nawyków. tym bardziej, że zbliża się długi weekend a podobno ma być piękna pogoda, więc trzeba by się wystawić do słońca w odchudzonej formie ;) tak więc motywacja jest ;) pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc guardianki🌻 widzę że choć ciężko ale zbieracie się do wymiatania kilogramków:P Natalka strasznie się cieszę że ciuszki wchodza bez problemu:D wiem co to za radość jak dawno nie używany ciuch nagle na nas pasuje!!! rewelka:D Off.ca :D do dzieła masz rację czasu coraz mniej a tu jeszcze jest sporo do zrobienia🌻 wiosna zaglądaj tu jak najczęściej bo jak się tylkpo pojawiłaś to od razu pogoda się poprawiła❤️ tak więć twoja obecność jest tu obowiązkowa!!!!! spadam chwilowo bo pracy sporo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, no właśnie, a jak tam Twoje efekty? masz się czym pochwalić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Och jak miło gdy się ma aż tylu wielbicieli:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Dziewczyny!!pomóżcie!!nic nie chudnę a dodatkowo strasznie chce mi sie jeść!! :(:( buuuuu całuski dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) FitStyl, nie wiem dlaczego tak się u Ciebie dzieje, moze jesteś przed @, albo bierzesz hormony ? a może po świętach troszkę żoładek rozepchałaś? Ile zjadasz viska, ja jem rano, a drugą porcję około 19 i poijam 2 szklankami wody, powiem Ci, że ja też przez 3 dni sobie pofolgowałam i wczoraj było ciężko, cały czas myślałam o jedzeniu, dziś było już troszkę lepiej i nie dałam się, więc wozrem koleżanek biorę sie znów za siebie, będzie dobrze, byle się nie załamywać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka...kochana jestes!!!!DZIEKUJE CI!!!!!! ja tez nie wiem..no a ze świeta zrobiły swoje to pewne..a własciwie to co po swietach bo w swieta nie zjadłam prawie nic słodkiego a teraz te pozostałości tak kusza...no nie wiem... hormonow nie biore juz od roku?! pozdrawiam Was, lekna jeszcze raz DZIEKUJE!!!!pomagasz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FitStyl Ja też na razie schudłam tylko kilogram bo w międzyczasie były święta a potem niestety @ więcej nawet się nie warzę bo nie ma co się denerwować ale na wiska złożyłam zamówienie i będę dalej twardo walczyć z tłuszczykiem. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guardianki 🌼 kolejny dzień walki z tłuszczykiem.FitStyl powiem ci,że u mnie z kilogramami to też nie bardzo mi ubyło dlatego nie staję na wadze bo to mnie dołuje.jak zacze łam guardianka miałam aż 30 kg do zgubienia nie wiem ile teraz waże ale centymetrów mi ubyło przez 1,5mca ok 8 cm:) w biodrach.przykład wczorajszych spodni w które w końcu wlazłam.może w ciągu dnia pij więcej wody tak ok 3litrów wiem,że to uciążliwe ale wiesz czego się nie robi dla................:):):) czytałam też ,że można dodawac soku z zurawiny bardzo zdrowy i rewelacyjnie działa na metabolizm.trzymaj sie wytrwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam!!! ale Milka..ja jestem miesiac dłużej na V.V.:( no nic...póki jesteście ze mna daję sobie radę...wiec jeszcze się nie poddaje! ale pogoda zamiast dodawać mi sił zacyzna mnie stresować ze nei bede mogła wyść w normalnym stroju tylko znow wszystko tuszowac:( no ale nic...nie dam sie narazie!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guardianeczki :) FitStyl, dobrze, że się nie poddajesz, myślę, że moze faktycznie pij jak najwięcej wody (ja tak mówię, a sama mało piję, tzn staram się, ale czasami zapominam ) napisz co jesz mnie więcej, moze zrezygnuj z białego pieczywa(jeśli jesz) i zastąp ciemnym z ziarnami lub wasa, powiem wam, że dla mnie teraz będzie ciężki sezon na odchudzanie, bo zaczyna się grilowanie, piwkowanie itp i trzeba będzie uważać :( pozdrawiam i powodzenia i jeszcze troszkę wiosny dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×