Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

Gość ja piersole
znowu pija - i to na czarno !!! Tragedia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz zesz babo spac w koncu..:P trzeba wytrzezwiec i przyszykowac sie na poprawiny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałoba narodowa
a oni piją!!!!! 😭 toż to chanba....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za małe pijaczyny......:P od rana tylko pic i pic....:D tragedia i dlatego trzeba pic... polejcie cos,obojetnie co byle dobrze kopało....:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to polewamy i pijemy;) heloł bmw,jak sie spalo:D wiesz do ktorej siedzialam na gg?? do 5......P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ja jeszcze kanapki terroryscie robilam.. potem poszłam spac.....teraz pojechal do siebie to ja odrazu do kompa bo cos mi w gardziołku zaschło....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beemka no to pykniem bo odwykniem;) a ja bylam glooodna od 4 ale nie chcialo mi sie isc do kuchni,i zajadalam ciastka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze te ciastka..?:D bo mi ochoty narobiłas:P pijemy za zdrowie i za to zebysmy potem nie zakładały topikow na dietach....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałoba narodowa
znowu mam Wam się przypomnieć?????? :O:O:O:O:O Jest żałoba narodowa.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw-------> lap ciastka,z czekolada i kawalek murzinka jeszcze jest;) no to pijemy dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy żałobę w inny sposób wyraża..a jak nie chce jej wyrażać, to się go nie zmusi.. logiczne i proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no whisky7 Twoj zdrowie,masz racje! moj dziadek mowil ze pic mozna zawsze dopoki jest co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy bo jest zaloba....a co mamy innego zrobic i tak nic nie pomozemy...:O zreszta nie dyskutuje bo mi sie cisnienie podnosi😭 to siup!!!:D dobry ten murzynek.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak mialby byc niedobry jak ja go sama wlasnorecznei osobiscie pieklam coooo?? masz szczescie ze zjadasz bo chcialam sie obrazac:P ale kto polewa teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczestuj innych bo nie jestesmy tu same:P ja polewam ale mam tylko \"ruski\" spirytus.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto ciasto od piatku ale w miare swieze;) kto reflektuje czestowac sie:D P.S. a tak swoja droga to przegryzac spiryt ciastem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma ic innego pod reka to moze byc i ciasto...:D UWAGA polewam........ bleeeeeeeeeee ale on niedobry😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czyjesz sie na siłach...:D wypijemy jeszcze pare kieliszkow to zagrycha nie bedzie potrzebna.....:D no to wasze zdrowie....:) whiski----spi juz gdzies pod stołem czy cooooooo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×