Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

wpakowac sie to chyba ja moge ,bo zara 3 bmw:o lipa :( bo pewnie Cie terrorysta porwie co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie ..a Wy chlajcie z dala od mojego wyra ..:P dobranoc ..pchły na noc ..etc..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo Ty to zawsze musisz swoj nos wetknac tam gdzie nikogo ni ma:P to taki zarcik byl:D sceniczny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz 3 :O terrorysta jeszcze ma troche drogi...porwie do łózka zeby chrapac i taki pozytek z niego bedzie......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saaalut Ty ciagle tutaj???????????? ?????????????????????????? ????????????????????????????? ???????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmk nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym kogos przytulic tak zwyczajnie,zmeczonego po pracy terroryste chrapiacego ale mojego wlasnego...ehhh zazdrosze Ci....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz spie ..mnie budzisz solniczka kurna ..:P oj grabisz sobie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka zabierz sie z salutem.....::P poprzytulacie sie razem....:D a tak powaznie czasami mam go dosc dlatego go ochrzciłam terrorysta...:O ale koniec smutow:D pijemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry na zwierzenia mnie wzieło😭;) zawsze tak po alkoholu.... na babskim bede sie wzy ronic...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe solniczko chodz, jak trafisz tak po ciemaku ..:P ale zaznaczam jak masz marudzis siedz gdzie jestes..:D:P miło naprawde z Wmi ..ale ..ja juz musze ..:D:D:D normalnie lepszy jestem od tej sójki ..moze sojki ..hhehe kto to wie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to Ty jeszcze tu a my takie powazne konwersacje prowadzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaaa.pierwszy chłop jaki do nas zajrzał salut mozesz czuc sie wyrozniony............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze poraz ostani ..ja nie chrapie nie marudze ..wiec ..:P idziesz czy chlasz ..?:P bo mnie juz nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszliscie juz do tego łóżka bo od tego skakania na tych topikach sie zamotałam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D PSEPLASAM!! jutro stawiam tylko bełta............po jestem spłukana od tego pijanstwa.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka myslisz ze poszedł i mozemy poplotkowac......... .......................o nim? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×