Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość zmartwiona okropi
wiem uznacie mnie za schiolke ale ja tak bardzo chce 12 dnia cyklu kochaalm sie z mezem, to byl 10 grudnia 13 grudnia okropnie bolal mnie jajnik(to byla moja owulacja) a juz nastepnego dnia mialam kremowy, bialy sluz bylo go duzo, wg kalendarzyka powinnam miec jeszcze conajmniej 2 dni plodne a sluz jest kopmletnie nieplodny, no i zalozylam osobny temat ale nikt mi nie odpowiedzial dzis jest 17 dzien mojego cyklu a ja czuje takie uklucia w pochwie jak by ktos mi dlugie igly wbijal co to moze oznaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewimy
hahahaaha kobieto obudz sie 5 dni po stosunku ty juz czujesz ze jestes w ciazy? przecierz nawet nie doszlo do zagniezdzenia zabawna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona okropi
dziekuje cos nie mam szczescia na tym forum, albo ludzie mi nie odpowiadaja albo sie nasmiewaja a ja tylko pytam jaka moze byc przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewimy
bo zadajasz glupie pytania ty pusta babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona okropi
po pierwsze nie chcesz to nie odpowiadaj na moje "glupie pytabnia",a po drugie po co udzielasz sie na temacie o ktorym jak sie domyslam nie masz zielonego pojecia?? po 3 ja cie nie obrazam wiec ty tez tego nie rob, skad tyle jadu w tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
zmartwiona okropi - moim zdaniem jeśli coś cię boli idz do ginekologa może masz zapalenie jakieś mnie ,też kiedyś kuło rwało miałam nadrzerkę ale to po porodzie . Najlepiej się zbadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona okropi
dziekuje sylwka za osp. problem w tym ze to nie jest dlugotrwaly bol to jest np. 3 razy zakluje tak pulsacyjnie potem 3 godziny cisza za jakis czas z powrotem mnie kluje, albo wyobrznia plata mi figle, albomam jakis problem zdrowtny i 3 wersja najmniej niestety prawdopodobna jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
Cześć. :) Postanowilam napisac na tym wątku, gdyż widze ze jest w miare na bieżąco i zawsze znajdzie sie ktos, kto odpisze:) 5 dni temu kochalam sie z narzeczonym. mialam dni plodne. Byl to stosunek przerywany lecz jego sperma wyladowala na moich wargach sromowych oraz przy wejsciu do pochwy, gdyz narzeczony wyszedl doslownie sekunde przez orgazmem. Po ok 15 minutach znow zaczelismy sie kochac i wszystko co znajdowalo sie na wargach sromowych po chwili bylo juz ze sluzem we mnie. Myslicie ze moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
zmartwiona okropi- ja mam bóle letkie ,nie są stałe kłucie ,między podbrzuszem a udem, ale stwierdzono ciąże 3 tygodniową u ciebie za wcześnie . Może masz coś z jajnikiem warto się przebadac . Są różne przyczyny . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ona _- Ja z moim miałam też tak zwany stosunek przerywany nawet wychodził wcześniej przed . A jednak zakiełkowała fasolka . A jeśli ciąża to musisz odczekac ,chyba za nie chcesz to są tabletki 72 godziny po stosunku na zapobieganie ciązy 3 dni a u ciebie to już 5 to nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
Sylwka87 - w sumie nie planowalam ciazy jeszcze, ale oczywiscie gdyby tak sie stalo to cieszylabym sie, bo ktora kobieta nie ? Poprostu odczekam pewien czas i zrobie test ciazowy. Ale myslisz ze jest spora szansa ze moglam zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ona _-Ja z moim facetem przez 2 lata i nic po stosunku on i ja się myłam . A jednak teraz zaszłam w ciąże Czytałam że śladowe ilości spermy znajdują się w wydzielinie faceta ,ale są one słabsze . Myśle że jest szansa 50 % na 50 % możesz ,ale nie musisz . Dowiedziałam się dopiero po miesiącu jak @ nie dostałam że na 85 % ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
Poczekam do @ i jesli nie dostane to zrobie test. Wiesz, mam 19 lat dopiero , jakbym urodzila to mialabym 20, moj facet 23. Ale mysle, ze i tak umialabym sie zając malenstwem, tym bardziej ze uwielbiam dzieci. Tylko nie wiem jakbym pogodzila z tym studia..ale dalabym rade. Jak Ty sobie radzisz z dwojka(juz niedlugo trojka) dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ona _- Dasz rade na studiach napewno . Masz faceta rodzina może też ci dopomoże . Ja miałam 17 lat 1 dziecko i dałam rade . Przy drugim też a przy trzecim zobacze jak dam rade :) :). Dzieci sprawiają że uśmiech pojawia się na mojej twarzy :) , nie obchodzi mnie to co ludzie powiedzą i co myślą . Nigdy bym nie usuneła dziecka , sumienie by mnie gryzło do końca życia . Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
Sylwka jestes tak optymistyczna osoba, ze jak czytam Twoje wiadomosci od razu sie usmiecham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Jestem ślina i to bardzo byłam samotną matka i już nie wiele przeżyłam a jednak los sprawia mi niespodzianki i te miłe i gorsze, ale nigdy się nie podaje . Nie chcę odbiegać od tematu :) o ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
Sylwka87 - Podziwiam Cie naprawde, w tak mlodym wieku tak dobrze sobie radzic .. musisz byc bardzo silna! Co do mnie to od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze i lewy jajnik.moglyby tak szybko (ponad tydzien ) pojawic sie objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ona _- wiesz mnie też podolewał jajnik lewy i podbrzusze myśle może możliwe mnie tak 2 tygodnie przed @ której nie miałam też pobolewał .W 1 tygodniu dochodzi dopiero do połączenia komórki z plemnikiem . Ale może być to zbliżająca się @ . Ale ty się martwisz za wczasu , chociaż tak jak ja :) ,bo u mnie lekarz stwierdził na 85% i kazał czekać ,i tak czekam :)), bo nie założył mi karty ciąży jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ona _ - te czekanie jest dokuczliwe :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
To jest nie tylko dokuczliwe ale i stresujace ! :) bede czekala do @ i zobaczymy jak dalej ! a Ty jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Jajnik dał mi już spokój , mam obolałe piersi i trochę dokucza mi kręgosłup w nocy . Dzieci też rozrabiają wiec trzeba pilnować po za tym zadają mnóstwo pytań typu a co to jest mamo zobacz ?. :). Czasem padam z nóg no i teraz sprzątanie i święta lenistwo i objadanie się :).Chociaż powiem 2 ciąże wczesniejsze przechodziłam bez objawowo tylko z zgagą . Córka ma 4,5 lata a syn 3 więc nie ma co narzekać na nude ,słyszę tylko zaśmiewające się śmiechy co nowego nabroją :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
To fajny wiek dzieciaczkow, pewnie jak sie razem dobiora to upilnowac nie mozna:) ja mam kuzynkow dwoch jeden 5 lat, drugi 8 lat. Jak byli jeszcze mlodsi to taki balagan i halas zawsze:) ale to jest slodkie, takie malenstwa ! mnie od wczoraj tez kregoslup boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Dolega mi ten kręgosłup . Chyba wybiore się do gina 2 tygodnie mineło jak nie byłam i piersi mnie już nie bolą . Powtórzę Bete też . Właśnie mi się przypomiało że 4 tygodnie temu miałam prześwietlenia z kontrastem i nie wiedziałam że jestem wtedy w ciazy, było jeszcze przed @ . Kobieta pytała czy w ciąży , bo jest to nie wskazane :( pamiętam wtedy że brzuszek mnie zabolał :( ,mam nadzieje że wszystko będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _
Pewnie bedzie wszystko okej, zobaczysz. Ale skoro minely juz 2 tyg to lepiej wybrac sie do gin na badania, zawsze moze cos powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a7lesi7a
Witam =) A ja mam taka situacje. Zwykle mam mesiaczke nieregularne. Zawsze tak byla, hormony mam w porzadku, tylko ze poprosty tych okresow dlugo nie ma. Z chlopakiem kochamy sie bez zabiespieczenia, ale duzo kto mowi ze z neregularna mesiaczka zajsc w ciazy to malo komu sie udaje. Dla tego ja na nic nie czekalam, ale pare tygodni temu wymiatowalam rano na coca-cole, a potem bylo mi bardzo zle w pracy, slabo, senne, blada bylam strasznie. Na nastepny dzien bylam w sklepie i omdlalam, nic nie moglam slychac i widziec, mi pomogli, bylo mi malo powietra, i posle tego bardzo slabo bylo mi w pracy. Potem przeszlo troche. A za kilka dni szedlam na przystanek i tam omdlalam znowu, jak by moj chlopak nie jechal tam to nie wiem czym by sie skonczylo. I bylo mi slabo, nastepnym dnem tez. Musialam usiesc za kazdych 5 minut. Kolezanka poradzila kupic test. Kupilam Clearblue Plus, plus sie momentalnie zjawil, da i taki ze nie ma podwojnych myslej - w ciazy. Jestem senna, brzuszek mi boli, kolki potrochu, smak mam nieprzyjemny w buzi... Ale pierwsi mi nie bola, chociesz mame mojej tez nie bolali w ogole. Tylko ze znalazlam dzis w inece, ze czasem u tygh kto ma neregularne mesiaczke testy tez wychodza z plusem. I zasumniewalam sie teraz. Mam drugi test na rano.. Ale czuje ze jest jak by twardo w brzuszku, bardzo by chcialam zeby to bylo tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a7lesi7a
No zrobilam wlasnie Clearblue Digital i wyszlo mi 3+ po zaplodneniu, to wlasnie moj stan odpowiada 4-m tygodniam ciazy. Jestem szczesliwa, wlasnie w nocy mi ostro bolal brzuszek, kolki, juz wiedzielam ze to to. Pozdrawiam wszystkich kto jest w ciazy lub stara sie o dzidzusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam pytanie, ponieważ staramy się z mężem o dzidziusia mam dziś 27 dzień cyklu a mam cykle 30-34 dni i zmierzyłam sobie temperaturę rano przed wstaniem z łóżka i wyszła mi 36.9 czy to może oznaczać, że nam się udało dodam jeszcze, że piersi mi urosły jakoś dziwnie. Jak myślicie jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)nie wiem czy nie jestem w ciązy przez trzy miesiące bralam tabletki antykoncepcyjne ale je rzuciałam poniewaz źle się po nich czułam miałam przyjąć tabletke z nowego opakowania 2 grudnia ale nie przyjelam tydzien pozniej kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerywany 23 powinnam dostać okres i do tej pory nie mam ...kuje mnie na przemian w prawym i lewym jajniku najczesciej w prawym strasznie bola mnie krzyże najbardziej rano piersi mnie nie bola tylko po bokach jak je dotkne i mam duzy apetyt czy to może byc ciąza??prosze o waszą opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanitat-m
Witajcie! Moja sytuacja jest bardziej skomplikowana niż węzeł gordyjski. Cykle mam 26-dniowe (min. 25, max. 27 dni), mam już 1 malucha - 3-latka, więc stwierdziłam, że czas na towarzystwo:) @miałam 3-7 grudnia, staranka rozpoczęliśmy 12, 13, 15 i 16. I wszystko byłoby genialne, gdyby nie... problemy strony drugiej - czyt. MŻ. Na 5x żaden nie zakończył się tak, jak powinien:( Wyczytałam, iż jest szansa zapłodnienia preejakulatem (na jego brak nie narzekam, raczej na jego nadmiar, więc liczę na choć 1 plemniczka:))). @ powinnam dostać 28 - od 27 mam zwiastuny @ w postaci bólu brzucha (go 5 minut biegam sprawdzić czy to aby nie @), kłucia w jajniku, mdłości 2xdziennie, bólów głowy kilkuminutowych, jakieś 2 godziny temu zaczęły mnie boleć piersi, siusiam więcej niż w trakcie poprzedniej ciąży, no i zaraz zasnę. No i... nic już nie wiem:( Myślicie, że jest szansa? Wczoraj ok. 20 zrobiłam test (z Rossmana) i nic:( Poprzednia ciąża to była bajka - zaszłam w ciążę 10/11 a 16 już wiedziałam, bo wymiotowałam na kilometr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Dziewczynki;-) jestem w 6 tygodniu ciązy, wlasnie sie wybieram do gina. martwi mnie to ze jeszcze nie wymiotuje. bola mnie piersi i mam bóle brzucha. na poczatku 5 tygodnia gdy miał sie pojawic okres były to bardzo sile bóle teraz juz z dnia na dzien ustepuja. Strasznie sie boje i martwie bo to pierwsza moja ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×