Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

testy czasami się mylą!!Zrób test za parę dni.Jeśli bardzo chcemy być w ciąży to wmawiamy sobie objawy ciąży.Z nadzieją że może tym razem się udało.Wiem sama po sobie.W poprzedniej ciąży nie myślałam w ogóle o tym że mogę być w ciąży,fakt faktem zasypiałam na stojąco .Niestety moje dwie ciąże okazały się martwe w 6tyg.Bądz dobrej myśli i czekaj cierpliwie.Wiem że to trudne tak czekać,ale dasz radę.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
kinia1109 mozna powiedzieć ,że starająca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopiszcie sie do naszej tabelki to bedziemy widzialy co i jak nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09 .2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 _________ 21.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek______miasto______ile cykli staran____data@ Aisha_23___23lata_____Polska, Warszawa_36 cykli _____ 03.09.2011 asiula15__________28lat_____Dublin_______3__________20.09 .2011 dianakarina1983___28lat_____anglia_______2 _________ 21.09.2011 Zafasolkowane: Sabkaaa__________25lat_____londyn_______1 _________04.2012 dopiszcie sie do tabelki nowe staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej dziewczynki-jutro ten ważny dzień-umieram ze strachu! Cos sie w ogole dziwnego dzieje...albo dostane masakrycznej @- ze wszystkim, co najgorsze-czyli tylko spac w kłebku i nie wychodzic z lozka przez 3 dni, albo cos jest nie tak. Mam wrazenie, ze piersi mi za chwile eksploduja, wargi sromowe sine jak nigdy, kreska od progesteronu od spojenia do pepka, ciagle glodna... a co najsmieszniejsze- macica tylko tak dziwnie babelkuje ale nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
dziewczynki mi wczoraj zaczeły sie dni płodne ;) wiec było małe przytulanko :):) czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana- dzięki! Dam znac na pewno, chociaz mam wrazenie ze zbyt dobrze nie pojdzie...No, ale okaze sie. Dziewczyna- no, no to czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!No mi nie udało się w tym miesiącu niestety.Byłam na usg i mam powiększony jajnik,kompletnie nie wiem co to znaczy jakie mogą być tego skutki.Pomożecie?Czy mogę nie mieć dzieci przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!No mi nie udało się w tym miesiącu niestety.Byłam na usg i mam powiększony jajnik,kompletnie nie wiem co to znaczy jakie mogą być tego skutki.Pomożecie?Czy mogę nie mieć dzieci przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
hej dziewczyny! Aisha_23 mam nadzieje ze te dolegliwości są przyczyczna ciąży... trzymam mocno kciuki. Popieram Diane komu jak komu ale tobie ciąża sie należy. badz dobrej mysli Trzymam kciuki za Ciebie jutro... zobaczysz bedzie dobrze wszystko sie ułozy jesteś jeszcze młoda wiec masz kupe cykli przed sobą... ;) ale oby ten nie zakończył sie @ tylko fasolką :) kinia1109 bardzo mi przykro z powodu twoich dwóch strat (wiem jak to jest bo sama jestem po dwóch ciążach biochemicznych) i tez mam nadzieje ze jak teraz sie uda to leki na podtrzymanie dadza rade a co miałabyś brać? duphaston lub luteine? Odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie powiekszonego Jajnika, to moja koleżanka tez tak miała ginekolog kazała jej zrobić badania na hormony i wrócic z wynikami ale ona poszla po dwóch tygodniach do innego lekarza bo jajnik przestał boleć sam i inny lekarz powiedział ze czasami to przez jakies infekcje sie zdarza żeby sie nie przejmowac tylko kontrolowac co jakis czas. do tej pory koleżanka nie narzeka na ból. Mam nadzieje ze w Twoim przypadku tez tak będzie. pozdrawiam dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Diana a my niebawem startujemy od nowa nie ????? teraz troche przetrzymam męża tak do 13dc żeby lepsze żołnierzyki zostały na najlepszy moment heheh jak tam tempka? mierzysz ? ja od 6-10dc równo 36,5... zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula15.Dokładnie Te tabletki mam dostać w następnej ciąży,ale na razie na to się nie zapowiada.Z tym jajnikiem to sama już nie wiem.Dziś dostałam w nocy @ taką że zwijałam się z bólu brałam tabletki i nie pomagają,ale zawsze mam w sumie takie@może właśnie przez ten jajnik.Pójdę do mojej pani doktor to zobaczymy co powie.Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej Dziewczynki, to juz dzis. 18.20 mam wizyte. Dosyc daleko tam mam, wiec pewnie poznym wieczorkiem napisze albo jutro po poludniu. nerwy mnie lapia, jeszcze wczoraj sie z M troche scielam...Mam nadzieje, ze nie powiedza mi tego, czego najbardziej nie chce uslyszec. Piersi nadal bola, macica nic. Robilam dzis badania na hormony tarczycy- Wy mnie do tego sklonilyscie ;) Za dwa dni wyniki- okaze sie, czy tutaj jest ok. Za 4 dni powinnam dostac @.... Kiniu przykro mi, ale moze w nastepnym cyklu bedziesz miala wiecej szczescia! :) Asiula15 dzieki :* wiesz ja chyba tez jestem po jednym biochemie...bo spozniala mi sie w zeszlym roku @ 10 dni, poszlam na bete i tam bylo 17, a napisane bylo, ze nieciezarne ponizej 3... Tylko ja sie nie przejelam tym za bardzo-raczej ucieszylam, ze w ogole doszlo do zaplodnienia...i juz myslalam ze to bedzie ciaza, ale dostalam @, wiec dupa. poza tym lekarka mi powiedziala, jak poszlam z wynikami ze za wczesnie na to by powiedziec czy to ciaza czy nie, ze trzeba czekac 3 tygodnie, no a potem przyszla@...doslownie za 2 chyba dni jak dobrze pamietam, tylko tak sie rozkrecala powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie mierzylam temperatury. Ja mam zawsze latwo do okreslenia dni plodne po sluzie plodnym. Zobaczymy jak bedzie tym razem :) Ciesze sie bo troszke schudlam. Chcialabym jeszcze z 3 kg zrzucic i bylabym szczesliwa :) Dostalam malego kotka to mam zajecie teraz :) Aisha pisz pisz jak tam :) to bedzie szczesliwe forum i niedlugo ktoras z nas zafasolkuje. Ja spodziewam sie wkrotce awansu wiec kiedy bede na macierzynskim wiecej kasy i lepsze warunki wiec moze to wszystko ma jakis sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Aisha_23 napisz prosze jak tam poszło po badaniach... A w ogóle to co to za badania były jakieś konkretne usg, czy badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona :P
:( i @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , 3 tyg temu zrobiłam test ... zaraz po spodziewanym @ - negatywny nastepny zrobiłam tydzien później i były dwie kreski ...;-) druga bardzo mało widoczna - ale była! Lekarz potwierdził ciążę , ale powiedział ,że powinien to być 6 tydzien , powinniśmy też usłyszeć bicie serduszka - ale nie usłyszeliśmy ;/ poprosił bym przyszła za 10 dni ... wtedy będzie widać czy ciąża w ogóle się rozwija czy ktoś miał podobną historię? bardzo się boję , bo mam bóle brzucha od tygodnia i kiepski , baaaaardzo kiepski wynik progesteronu ;/ mam nadzieje , że będzie dobrze ;))))) chcę usłyszeć serduszko mojej maleńkiej fasolki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
lawenda85 ja też pierwszą wizytę miałam ok 6 tyg i zarodek był tak mały że ledwo było go widać, o serduszku już nie wspomne bo go nie było widać :/ miałam przyjść za 2 tyg i jak przyszłam to był już taki duży, wyraźna główka i reszta,no i bijące serce :D także nie martw się :D a dał ci jakieś tabletki, luteine czy coś innego? bo ja dostałam końską dawkę i podejrzewam, że to spowodowało tak szybki rozwój, bez tego pewnie nic by nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaXYZ
Hej dziewczyny. Wiem, że to nie ten topik'? Ale czy patentex oval N bez innego zabezpiecznia jest dosyć skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany w kuchni - baaaaardzo ale to bardzo mnie pocieszyłaś ;-) bo ja już zaczęłam tracić nadzieję .... ale już znów wierzę , że będzie dobrze ;))))))))))))))))))))))))))) dziękuję ... a Ty? który teraz tydzień ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
10 tydzień:) mam nadzieje że wszystko jest ok, bo ostatnio czuję się znacznie lepiej,tabletki mi się kończą a boję się że to one sprawiają, że wszystko jest ok:) a wizyta dopiero za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wszystko będzie dobrze ! ;-) trzeba być dobrej myśli ;-) a masz jakieś objawy? bóle brzucha? robiłaś jakies badania z krwi? ponoć po tych badaniach można wiele się dowiedzieć , czy z ciąża wszystko ok ;-) to Twoja pierwsza ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
tak, mam już za sobą serie badań przepisanych przez lekarza,takie podstawowe, które robi się na początku. Wszystko jest ok. Muszę jeszcze tylko powiedzieć mu że chce zrobić badania na progesteron, to mnie już zupełnie uspokoi. Bóle brzucha mam cały czas, raz lekkie,innym razem bardzo mocne, są też takie dni że czuję się świetnie,jakbym nie była w ciąży. Bóle brzucha to normalna sprawa,nie ma się czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Jezu, Dziewczyny nie jest dobrze, psychicznie po wczorajszym czuje sie jak wrak. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze moze by jeszcze gorzej i niestety czuje, ze tak bedzie...Jestem zalamana, zrezygnowana i nie mam sily na nic. No, wiec od poczatku- Lekarz Dr.. Karwacka jest rewelacyjna trzeba jej to przyznac. do kazdego podchodzi indywidualnie, bylismy w gabinecie 50 minut! Wywiad bardzo szczegolowy i moj i meza. nie jest lasa na kase- usg wykonala mozna powiedziec za darmo... Zaplacilismy tylko na wizyte w kazdym razie. Wyniki meza wydawaly sie na pierwszy rzut lepsze- poprawila sie zywotnosc, ilosc, niestety morfologia, ktora nie byla dobra jeszcze sie pogorszyla. Pani doktor powiedziala w prost, ze naturalnie nie mamy szans na dzidzie ;(((((, do tego maz musi zrobic jeszcze dwa badania, ktore bardziej powieksza nasienie (8tys. razy) i jesli cokolwiek wyjdzie nie tak albo na granicy normy to w ogole nie mamy co mowic nawet o inseminacji. Ogolnie Pani Doktor powiedziala, ze inseminacje powinno sie wykonywac do 2 lat staran o dziecko, kiedy nie jest ustalona bo sie nie da przyczyna nieplodnosci albo jak sa niewielkie zachwiania u mezczyzny. Na dodatek okazalo sie ze mam torbiele na jajnikach-powiedziala ze da sie z tym zajsc ale to tez moze przeszkadzac. Ma nadz ze zejda podczas miesiaczki , dala mi tez luteine-maja ja brac od 16-26 dnia cyklu. Dodatkowo jakis nasięk na jednym jajniku nie wiadomo co to jest. Jescze podejrzenie endometriozy- na to tez mam badania. Jesli wszystko u mnie sie ulozy i wyniki wszystkich badan beda dobre, wtedy droznosc jajowodow. Nie chce nawet wiedziec jakie sa koszta...same badania meza 500zl, a droznosc 600zl. Juz zastanawiam sie nad kredytem bo mam 1,5 miesiaca na uzbieranie wszystkiego... Zastanawiam sie czy jest sens w ogole, czy stac nas na in-vitro ktore przeciez moze sie nie udac za pierwszym razem. Boze jestem zalamana-kompletnie ;(Dlaczego akurat my?! Dlaczego?! Nie mam na to sily, dzis mnie czeka jeszcze rozmowa z tesciami, moja strona juz wie, ale jakos tak podeszli do tego...no nie wiem. Wypisze Wam badania do zrobienia: -gr krwi -AMH - badanie jajnikow jakies bardzo szczegolowe -APTT - chodzi o krzepliwosc krwi -glukoza -morfologia -Na -K -hormon FSH -hormon TSH hormon FT4 -Androstendion - Ca125 -to jest marker na endometrioze -przeciwciała: anty TG, anty TPO, -homocysteina - Hbs-ag -anty HCV -anty HIV -Wr -Toxo IgG -Toxo IgM -CMV IgG -CMV IgM -cytologia -usg piersi Na podstawie tego, sprobujemy wszystko okreslic. Mam niewiele czasu a mnostwo kłucia i latania i placenia i nerwów...i po prostu nie mam sily ! Ide sie polozyc- podobno jak dostane miesiaczki i zaczna schodzic te torbiele to bedzie bol nie z tej ziemi...fajnie... Zycze Wam , żebyscie szybko zostaly mamami waszych pociech, mi to widac nie pisane... Maz stara sie pocieszyc, ale widze ze strasznie to przezywa, poza tym ma zal do siebie (niepotrzebnie), ze to przez niego, bo ta morfologia...Tak sie stalo- mowie mu caly czas, niemozna mowic tu o czyjejkolwiek winie. Jestesmy malzenstwem i trudno jakos to bedzie. Postaram sie psychicznie pozbierac, wziac w garsc i zawalczyc raz jeszcze..o ile damy ze wszystkim rade. Eh, dzieki dziewczyny, ze moge sie wygadac- placze sobie, pisze i tak jest ok. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha_23 bardzo mi Ciebie szkoda;/ odpocznij sobie ... stres i płacz nie wiele pomogą , a tylko zaszkodzą ... wiem to po sobie ... głowa do góry !;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha wiesz juz ze latwo nie bedzie ale nie wierze ze sie poddasz. Tak bardzo chcecie zeby sie udalo a pozytywne nastawienie we wszystkim duzo daje. Jestes jeszcze bardzo mloda i Twoj maz tez. Znam dziewczyne co po 8 latach zaszla w ciaze w tym roku. ja np nie mialam w zyciu nawet cytologii robionej. Wiem ze to zle ale nie ma na to czasu i ja mam juz 28 latek w tym miesiacu skonczone. Jestes 5 lat do przodu i wiesz co chcesz. Ja nawet teraz nie wiem co chce i na co sie nastawiac. Trzymam kciuki. Nie poddawaj sie a wyplakac sie zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha wiesz juz ze latwo nie bedzie ale nie wierze ze sie poddasz. Tak bardzo chcecie zeby sie udalo a pozytywne nastawienie we wszystkim duzo daje. Jestes jeszcze bardzo mloda i Twoj maz tez. Znam dziewczyne co po 8 latach zaszla w ciaze w tym roku. ja np nie mialam w zyciu nawet cytologii robionej. Wiem ze to zle ale nie ma na to czasu i ja mam juz 28 latek w tym miesiacu skonczone. Jestes 5 lat do przodu i wiesz co chcesz. Ja nawet teraz nie wiem co chce i na co sie nastawiac. Trzymam kciuki. Nie poddawaj sie a wyplakac sie zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×