Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość sabkaaa
Obajwy objawami... więcej się wkręca niż naprawdę nam jest, może myśl o dziecku tak zawładnęła mózgiem, że nie widzi się innych dolegliwości, które wskazywałyby całkiem na inne sprawy, jakieś schorzenia itp. I nikt nie będzie w stanie Wam odpowiedzieć, czy jesteście w ciąży czy nie, jak wypiszecie parę symptomów... ja robiłam 3 testy, jeden z 3 dni po wspólżyciu (wiem bez sensu), drugi z kilka dni pozniej, bo mnie tak korciło i dalej nic... wiec dałam sobie spokój, a trzeci zrobiłam w dzień niepojawiającej się miesiączki i kupiłam najczulszy jaki był, wyszły dwie kreski... wiec albo testy albo gin, zgadywanki to wiecie, nigdy pewne nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Ardillita18 Boje sie ze test pokaże fałszywy wynik a ja tylko przedwcześnie sie uciesze... Za Miesiac mam wizytę u ginekologa, wiec chyba bedzie lepiej jesli jeszcze poczekam... Jak myślisz? przedwczesnie nie mozesz sie ucieszyc a potem nic, bo jak pokaza sie dwie kreski to tak juz zostanie... chyba, ze boisz sie ciązy, to poczatkowy brak kresek moze cie ucieszyc, a potem wyjdzie co innego :) Ja bym tam do wizyty nie wytrzymała... odwiedz apteke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Nie boje sie ciazy Bo chce jej moj facet z reszta tak samo. Wiec nie byloby Zadnych problemów ponieważ oboje jesteśmy dojrzelismy do tego, aby zostac rodzicami. I niech nie zmyli was Login- nie mam osiemnastu lat. Boje sie ucieszyć przedwcześnie ponieważ nie od dzis wiadomo, ze test ciążowy nie daje w 100 procentach pewnego wyniku i nawet jesli pokaże dwie kreski to podczas wizyty u ginekologa mozna dowiedzieć sie ze to Tzn. fałszywy alarm. Dlatego nie chce przedwczesnie sie ucieszyć a potem zawieść... Wiem ze takie domyślanie sie nie jest dobre, Ale chyba przynajmniej jeszcze kilka dni Zaczekam i zaobserwuje co sie bedzie działo... Ale jesli jednak zrobie test to poinformuje was o wyniku:) pozdrawiam serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test czasem myli się na brak ciąży ale jak są dwie kreski to ciąża jest raczej w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja mam pytanko do przyszlych mamusiek od akiego tygodnia sie czuje ruchy dziecka bo z tego co ja slyszlam to sa rozne zdania na ten temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Macie racje, dzis ide kupic test ciążowy, wiec zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Zrobilam test... Jedna kreska... Ehhh...;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Ardi... trzymam kciuki Tez czytałam, ze od ok 16 tyg czuc ruchy dzidzi, ja na przelomie 17-18tyg. I tez zależy czy to pierwsze dziecko czy kolejne. A dzisiaj to jakoś tak intensywniej czuje:) Dopiero będzie frajda jak podrośnie i bede wiedziała nawet w którym miejscu jest albo lepiej jak nóżka się odbije na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
ojj a kiedy pownnas miec okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
hej. w skrócie powiem tak: 1 listopad robiłam test - negatywny 8 listopad test pozytywny.... 9 bylam na usg i nic nie wskazywalo na ciażę... 30 wrzesnia mialam okres ostatni dostałam luteinę....nie pojawilo się krwawienie 13 listopada robilam test i pozytywny Dziewczyny! kiedy iść do lekarza? tamten badał mnie i nie widział ciąży żadnej nawet pozamacicznej.... co myślicie? kiedy na usg byloby widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Sabka bardzo Ci zazdroszczę... Marzę o tym, zeby poczuć cos podobnego... Jezeli pytanie z okresem bylo do mnie to kolejny powinien byc 27listopada Bo w tym miesiącu przypada mi dwa razy. Tak wynika z moich obliczeń... Tracę nadzieje na maluszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.... ratunku ja juz sama nie wiem. Czy moge być w ciąży pomimo tego że 3 listopada dostałam @. ??? Fakt krwawienie bylo dużo mniej obfite niż zwykle i @ byla o jeden dzień krótsza. Objawy mam takie - bolą mnie piersi - ciągle chodze zmęczona i non stop bym spała - dziwne zachcianki ( dzis sie przyłapałam na tym ze jadłam frytki z ketchupem i ogórkami kiszonymi.. a własciwie same ogórki z ketchupem bo frytek prawie nie tknełam, zauwazyłam to dopiero wtedy jak mąż mi sie spytał czy dobry jest ketchup z ogórkami) 29.11. powinnam dostac nastepną @ i tez na 29 mam usg . Chyba powinnam zrobic test ale okropnie boje sie rozczarowania z drugiej strony takie czekanie to męczarnia. Nie wiem co robic. Aisha jutro 17sty jak samopoczucie? denerwujesz sie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadzieji trudno powiedzieć.Są przypadki że można być w ciąży i mieć okres chociaż mniej obfity.Moja ciotka dowiedziała się że jest w ciąży jak zaczęła czuć ruchy bo normalnie miesiączkowała i musiała brać leki na ustanie krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, pelna nadziei samopoczucie hm...po dzisiejszej awanturze w pracy (z lekarzem) na pol przychodni....kiepsko to podzialalo na zachowanie spokoju, ktory jest teraz wazny....potem bol glowy, a na koniec tam mnie zmozylo ze jak tylko wrocilam do domu i sie polozylam od razu zasnelam i spalam dobre 2 godziny, a raczej mi sie to nie zdarza...Jutro jade na wizyte, mam nadzieje ze wszystko jest ok i zaczne stymulacje, a potem juz pewnie poleci z gorki, mam taka nadzieje przynajmniej! Pozdrawiam Was kochane. Ardilita, to jeszcze nic nie mowi, poczekaj na nastepna @ albo idz do gina, on rozwieje Twoja watpliwosci:) Najwazniejsze zeby nie zbzikowac, a u nas staraczek to nie takie proste ;P sabkaa jak u Ciebie? moze mama- ciaza ewidentna, moze bylo za wczesnie na usg, idz do innego lekarza i zrob badania drugi raz:) pelnanadziei ;) - JA ogorki z ketchupem jem na co dzien ;) Ale skoro ich wczesniej nie jadlas-hm, tez moze byc oznaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Ja wiem ze takie myślenie nie pomaga w niczym Ale chyba rozumiecie ze ciezko jest myslec inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha ja to juz chyba bzikowac zaczynam .... :(. Przez to wszystko jestem bardzo nerwowa .... o byle co sie złoszcze, krzycze albo zaczynam płakac... a czasem wszystko naraz. Najgorsze jest to że nie potrafie nad tym zapanowac pomimo iz wiem ze nie mam racji albo że to jest tylko jakas pierdola. Wczoraj nakrzyczałam na meza ze wtraca mi sie do gotowania obiadu tylko dlatego ze podszedł do kuchenki zeby przewrócic kotlety na druga strone. Dobrze ze on jest bardzo spokojny i bo zaraz odszedł a po chwili przyszedl i przytlil mnie. Zauwazyl ze dzieje sie ze mna cos zlego ale jest wyrozumiały i cierpilwie przeczekuje to wszystko .... Mam w głowie tylko to zeby zajsc w ciaze poprostu popadam w paranoje. Moj mąż stwierdzil ze powinnismy wyjechac gdzies na przynajmniej tydzien w sumie jestesmy dopiero co po slubie i jakas podróz poslubna by sie przydała... przyniósł ostatnio jakies foldery z biura podrózy. Moze taki wyjazd dobrze mi zrobi .... chyba dam sie namówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
u mnie bez zmian,,, metal w buzi.. dzisiaj 23 dzien cyklu.. cierpliwie czekam na okres :/ kobitki w ciąży pytanie do was .. miała któraś z was metaliczny posmak w buzi przed miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
aha rano mialam małą plamke krwi.. jestem ok 9 dni po owulacji.za 3dni okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi zrob sobie test w dniu planowanej @ to ci pokaze. Tez rano przed wstaniem podwyzszona temperatura wskazuje na ciaze. Wyzsza tempka minimum 2 tygodni to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
prosze odpiszcie .. Dzis caly dzien bolaly mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
chce miec dziecko , ale chlopak mnie zostawil .. Dam rade sama bo pragne tego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
jak myslicie , moge byc w ciazy jak mam takie dolegliwosci jakie wczesniej napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
maly update: jechalam autobusem w korku, zrobiło mi sie gorąco i o mały włos nie zwymiotowałam.. nie pirwszy raz autobusem w godzinach szczytu jechałam.. no cóż .. boję się.. aha i pięta mi wystaje z kapci :) jakby troszke noga mi urosła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja juz po wizycie. Ciesze sie bo zaczynam od dzis stymulacje, ale juz mam zapowiedziane ze bede dluzej stymulowana (10-12dni) i kolejny gigant wyadatek na leki, no ale czego sie nie robi prawda? :) O 19.00 pierwszy zastrzyk, mam nadzieje ze jakoś ogarne to jak go wymieszac ;) W poniedzialek kolejna wizyta:) Mam nadzieje ze menopauza sie skonczy z tym pierwszym zastrzykiem! Jakas zla chodze dzisiaj, spac mi sie chce, zmeczona jestem,a jeszcze sie dowiedzialam ze jutro na caaaaaly dzien mam byc w pracy, tzn na dwie zmiany naraz...eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha super ze juz sie zaczelo :) Ja mam 27dc i w sumie nie czuje jakichs objawow. DOla mam ze jedne placza bo ciaza a my sie meczyc musimy i wyczekiwac :(((( Dzis jakos nieciekawe nastawienie. Przeczucie mam ze sie znowu nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×