Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

wariatka sluz podono bialy wodnisty i jest go duzo dosiach to niezle musialo wygladac. Mala spiaca na nocniku :) Jak sie czujesz? Ja tez bym nie dala rady zastrzykow sobie sama robic. Nie moge patrzec na igly. Zimno dzis i mgliscie pogoda na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się ok tylko zgaga mi czasem dokucza i sikanie co pół godziny:)No naprawdę nasza Aisha jest godna podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ... u mnie bez zmian mdłości czasami wymioty, bolące piersi, i ciągłe zmiany nastrojów. Mąż wykupił wycieczkę do Egiptu na 10 dni, jutro wylatujemy może to mi dobrze zrobi. Tylko ja okropnie boję się latać i to jest problem. Jak będę mieć tam dostęp do neta to będę się odzywać a jak nie to odezwę się za 10 dni. 29 ma przyjść @ ale mam nadzieję że się nie pojawi. Laptopa biorę ze sobą to może neta też będę mieć. Trzymam kciuki za was kobietki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki jakbyscie musialy to byscie robily ;) To nic takiego, kwestia wprawy i przyzywczajenia. dzis z mezem liczylismy ile juz ich zrobilam, wyszlo ze 38 łacznie....jest tego, moj brzusio juz w siniakach biedny. Dianka no to do wtorku juz bliziutko, 3mam kciukasy:) Osska nie ma za co:) Przy endo nie jest nie dobrze, no moze sie zdarza jak juz jest baaardzo zaawansowana, ale nie sadze mimo wszystko. Wariatka jesli twierdzisz ze byly to dni plodne, to zajsc moglas jak najbardziej, w dniu spodziewanej @ zrob test, o ile @ nie przyjdzie. Pozdrawiam. a co do sluzu to w ciazy zazwyczaj jest duzo bialego, gestego. martina 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Co słychać? Jak samopoczucie? U mnie jest średnio. 10 tydzień nam leci:) mam do Was pytanko... spadłam ostatnio z 6 schodów, szybko się pozbierałam ( oczywiście nikt mi nie pomógł!:/ ) ale czy mogło coś stać się dziecku? Nigdy nie wymiotowałam w ciąży a od tej sytuacji mdli mnie i wymiotuje. powinnam się zgłosić do lekarza czy moge czekać do piątku, bo wtedy mam wizyte? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Co słychać? Jak samopoczucie? U mnie jest średnio. 10 tydzień nam leci:) mam do Was pytanko... spadłam ostatnio z 6 schodów, szybko się pozbierałam ( oczywiście nikt mi nie pomógł!:/ ) ale czy mogło coś stać się dziecku? Nigdy nie wymiotowałam w ciąży a od tej sytuacji mdli mnie i wymiotuje. powinnam się zgłosić do lekarza czy moge czekać do piątku, bo wtedy mam wizyte? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moim zdaniem powinnaś iść i zrobić usg bo to nigdy nic nie wiadomo i lepiej dmuchać na zimne:) trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Ja też dziś wybieram się do lekarza mam nadzieję pierwszy raz zobaczyć maluszka bo jak byłam dwa tygodnie temu to jeszcze nic nie było widać. z moich wyliczeń powinien być 6tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie kochana, lepiej zrobic usg zxeby sie upewnic ale jesli zadnych krwawien nie ma i boli mocnych nie ma, to na pewno wszystko gra:) A ja moje drogie musze sie pochwalic, wyprodukowalam 10 slicznych komoreczek:) Ufffffff...... :D 6 w prawym jajniku i 4 w lewym :):):):):):) Nawet Pani doktor byla zaskoczona ta iloscia:), wiec jest super:) Dolozyla tylko mieszanke (menopur z bravelle) i w piatek kolejne usg. powiedziala tez ze na 99% punkcja najwczesniej 28 a najpozniej 30 listopada:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaatarina jeśli nie ma plamień itd to pewnie nic się nie stało ale lepiej to sprawdzić na usg.A mdłości to normalna dolegliwość w ciąży i wątpie żeby to miało jakikolwiek związek z upadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja nie mam dobrych wiesci. Mam spadek temperatury dzis i pobolewa mnie brzuch jak na @. Dopoki nie przylazla malpa jedna to jest szansa ale spadek temperatury nie wrozy nic dobrego. Aisha dobrze ze wszystko idzie lepiej niz dobrze :) Dbajcie o siebie przyszke mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka ja nie wiem czy to się tak sprawdza z tą temperaturą,niby kobieta od początku ciąży powinna mieć podwyższoną a ja nawet 36,6 nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
hej dziewczynki:) u mnie dalej jakoś dziwnie, boli mnie brzuch,jak jak na okres, ale nie na samym dole, w podbrzuszu,ale tak troszkę wyżej aż mnie to zastanawia,oprócz dalej bolących piersi, to zaczęły od środka swędzieć:)dziwne... poza tym mam więcej pryszczoli przed okresem niż zwykle hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Aisha dzielna kobietka, idzie jak burza:)) Ja dzisiaj byłam z męzulkiem na usg - CHŁOPIEC :))) Ale poprzedni scan był fajniejszy, wyrazniej wszystko widzialam, teraz inna babka robiła i w innym pokoju, może sprzęt był gorszy.... Pokazywała nam siusiaka ale za wiele tam nie widziałam:) Z dzidzi wszystko ok:)) Będzie Dawidek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Bardzo się stresuję, boli mnie podbrzusze, wyraźnie w formie skurczy raz słabszych raz mocniejszych, piersi zaczęły lekko boleć jak przed okresem ale nie jest to jakiś masakryczny ból, z tego co widzę sutki lekko ściemniały a na piersiach pojawiły się niebieskie żyłki. jeszcze do zeszłego tygodnia miałam lekkie nudności, ciągle czuje się zmęczona, nie mam ochoty nigdzie wychodzić. okres powinnam dostać 4 dni temu, jakoś nigdy nie miałam problemów z jego nieregularnością aż do teraz. Robiłam dwa testy ciążowe, jeden wyszedł pozytywny a drugi negatywny. Planuję powtórzyć test w tym tygodniu jeżeli do piątku nie dostanę spodziewanej miesiączki. Czy to może być ciąża? Wydawało mi się, że uważaliśmy z narzeczonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Pierwszy test wyszedł Ci pozytywny, a poźniej drugi negatywny? Czy na odwrót? Bo jakies to dziwne... A ja jestem w 19tyg i 6dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, kurcze nie dawno sie dowiedzialam ze kolezance sie z in vitro nie udalo, kurde:( szkoda jej, mlodziutka, zdrowi byli, wszystko wskazywalo na sukces...jutro jedzie wszystko potwierdzic, cholera jasna.... Ja po kolejnym zastrzyku, bylam tez dzis u dentysty, dzielnie wytrzymalam bez znieczulenia:) jeszcze tylko jeden zab zostal do zrobienia i wszystko:) Fajnie:) W piatek wizyta na 8.20-3majcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuula
Hej kobietki od tamtej pory boli mnie prawy jajnik .. Wiecie może co to może być?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuula
Ostatnia @ miałam 18 października później jak kochałam się z chłopakiem 6 , miałam @ dwa dni potem która trwała 5 dni tak jak zwykle mam ale dalej mnie boli ten jajnik robiłam test ciążowy wyszło negatywny.. No i nie wiem co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza....kobietki zapraszam:) Ja jutro wizyta moze w koncu date punkcji poznam cholera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertina1983
ja milczę bo mam mega dola , dostałam wczoraj okres,a miałam taka nadzieje, przepłakałam cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie @ przyszedl wczoraj, ale mam teraz bardzo pozytywne nastawienie na grudzien :) Martina przykro mi znowu razem zaczynamy. Glowa do gory bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Kobietki:) co u Was? tak tu spokojnie. Byłam dzisiaj u lekarza. wszystko jest super. Dzidzia rośnie:) ja czuję się dobrze, także wszystko jest ok. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe Mamy, a w szczególności za staraczki:) Musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ja byłam w środę u gin,dzidzia ma 7 cm:)Dziewczyny nie poddawajcie się w staraniach,bierzcie przykład z Aishy:)A Ty kochana daj znać po wizycie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie poddaje :) @ juz mi sie konczy i zamowilam sobie nowy termmometr ktory mierzy do drugiego miejsca po przecinku. Myslalam tez o testach owulacyjnych zeby w odpowiednim czasie sie starac :) Ciesze sie ze z Waszymi maluszkami wszystko dobrze i wierze ze niedlugo do was dolacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×