Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość juuuula
Witam , to znowu ja , dzis spalam caly dzien , prosze odpiszcie czy jak mam takie dolegliwosci to moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
u mnie też coraz bliżej @i też nic nie czuje, trochę boli,a raczej mam skurcz brzuszka na dole, poza tym NIC...I też mam słabe prze3czucia ze to wymarzona ciąża!!! wrrrrr.Ale co gorsza po roku starań poszłam w końcu do ginekologa, nie powiem pai doktor pięknie się mną zajęła, skierowała na badania:tokxo w klasie IgM, rózyczka IgG, cytomegalia Ig M, tylko jedna rzecz mnie zasmuciła wyczaiła w macicy bliżej nie określone coś... powiedziała ze to może być mały polip,albo baraaaaaaaaaaaardzo wczesna ciążą, ale po prostu tak jest bo jestem w II fazie cyklu, hmmmmmmm, no i jak dostane już @ to mam w 7-8 dniu cylku znów pojawić sie na usg ufff:) pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina a ile masz do @ juula musisz zrobic jeszcze jeden test. Objawy masz ciazowe ale jedynie usg potwierdza ciaze a nie sennosc i czeste sikanie. Test a najbardziej usg bo i testy sie myla. Nie ma co sobie wkrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
..i zawsze już tak na 4-5 dni przed@ mam typowe objawy a tu ciiiiiiiaaaaaaaszzzzzzzaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.
hej. mam do was pytanie. chciałabył sie kogos poradzić. niedawno kochałam sie z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się, ale jestem przerażona bo prezerwatywa pękła. oczywiście od razu jak się skapnęłam to przestaliśmy. minęło juz 13 dni , a bola mnie piersi i jajniki. nie wiem czy too juz przez ten stres zaczynam myśleć o tym w taki sposób. dzisiaj rano robiłam test i wyszedł negatywny z czego bardzo się ucieszyłam, ale czy too nie jest za wcześnie na taki test. ? prosze o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.
hej. mam do was pytanie. chciałabył sie kogos poradzić. niedawno kochałam sie z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się, ale jestem przerażona bo prezerwatywa pękła. oczywiście od razu jak się skapnęłam to przestaliśmy. minęło juz 13 dni , a bola mnie piersi i jajniki. nie wiem czy too juz przez ten stres zaczynam myśleć o tym w taki sposób. dzisiaj rano robiłam test i wyszedł negatywny z czego bardzo się ucieszyłam, ale czy too nie jest za wcześnie na taki test. ? prosze o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaa test zrobic jest najlepiej w dniu spodziewanej @. Wczesniej nie da prawidlowego wyniku. Najlepiej sie nie stresuj tylko zrob dopiero kiedy @ bedzie ci sie spoznial Prezerwatywa pekla juz po wytrysku czy jeszcze przed. Jesli przestaliscie to nie ma co sie martwic, raczej male szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.
chodzi o to , że ja dokładnie nawet nie wiem czy był do końca ten wytrysk. ;/ miesiączkę mam mieć 17.11 czyli w poniedziałek, ale strasznie sie boje że piersi zaczęły bolec mnie tak wcześnie. ;( czy istnieje możliwość że objawy moga byc tak szybko. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.
bardzo sie boje. będę musiał poczekać cierpliwie do poniedziałku. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.
bardzo sie boje. będę musiał poczekać cierpliwie do poniedziałku. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po pierwszym zastrzyku:):):):):) W pon wizyta i pierwsze usg, czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.
^^ ja mam nadzieję , że dostane @. mam dopiero 18lat. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
sluchajcie ja mam problem mam opławy brazowe czy to normalne na poczatku biore teraz luteine i kwas foliowy 5mg i mam czekac do 25 bo na usg nic nie bylo widac jutro mysle zrobic jeszcze beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
tak by wynikalo ze w trakcie bo miesiaczki mi sie przesowaja tak o tydzien ostatnia mialam 7 pazdziernika spoznial mi sie o tydzien i zrobilam 2 testy i dwa pozytywnie a teraz plamienia mam a na usg nic nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuula
Zaczynają bolec mnie piersi przy dotykaniu .. może jutro zrobić test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Witam, to znowu ja. Wynik testu byl negatywny, jednak dolegliwości nie ustąpiły. Jest mi niedobrze, boli brzuch, czasami zawroty glowy. Chodze przemeczona, ciagle chce mi sie jeść. Dzis weszłam do pokoju i moj brat jadł kanapki z kethupem a ja Wyszlam od razu Bo zapach byl dla mnie zbyt intensywny... Nigdy nie drażnił mnie ten zapach wiec zdziwiło mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
Jutro wielki dzien :) powinna pojawic się miesiączka! metaliczny smak jakby ustąpił a moze sie przyzwyczaiłam.. tak poza tym to czuję się dobrze nic mnie nie boli ale o dziwo jestem bardzo spokojna jak na stan PMS ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
ok chyba jest dobrze. mam brazowe plamy :) dzien wczesniej ale wazne ze są ! to pewnei okres ! uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
hejka , kupilam test ciazowy jutro z rana zrobie test, mam nadzieje ze bedzie dobrze :) i bede miala dzidziusia , zostala mi tylko modlitwa;) jutro rano napisze .. Jak myslicie pre - test jest dobry ? Po zatym mam bole jajnikow nie wiem co to oznacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Jula, ja mialam bardzo podobne objawy do Twoich. Z reszta mam je do teraz- bóle jajnikow szczególnie lewego, długi sen, ciagle zmęczenie. Bóle brzucha, dwa razy wymioty. Zawroty glowy i wczoraj doszła wrażliwość na niektóre zapachy. Ponadto potrafię siąść i nie wiadomo dlaczego plakac, albo śmiać sie a po chwili wybuchnąć złością. Dwa dni temu zrobilam test ciążowy- wynik negatywny. Czasami bywa tak, ze wkrecamy sobie objawy Bo bardzo chcemy dziecka, lub ze strachu przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
a ja jestem w 23 dc i mam cos co nie wyglada jak okres... brązowe plamy jakby z wodą.....no cóż..chyba wskocze w niedziele po test. czy to może byc plamienie implement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi najlepiej zrob test jutro lub po jutrze z porannego moczu u mnie tez sie niedlugo okaze. z dolegliwosci to bol brzucha i zmeczenie. Temperature mierze i za wysoko nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi ja też miałam takie plamienia dwa dni przed planowanym okresem i okazało się że ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuula
Dziekuje wam kochane kobietki za madre porady , zycze wam zdrowych maluszkow:-* ;-D no jutro sie odezwe co i jak .. Pomóldcie sie za mnie zeby to byla ciaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Mam nadzieje ze to ciąża- zycze Ci tego:) sama Chcialabym miec dziecko Ale chyba nie jest mi to dane.. No cóż okaze sie w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×