Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość supernudziara
hej dziewczyny dzisiaj bylam na becie jutro mam dzwonic o wynik. testy z apteki mialalm pozytywne lecz mialalm plamienia brazowe bylam u gina ale na usg nic nie bylo wiadac dostalam luteine i biore ja plamienia mam mniejsze jakby juz ich nie bylo piersi mnie bola jeszcze ale nadal sie boje wczoraj nie przespalalm nocy bo sie boje co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuula
ardillita18 nie mow tak ze nie jest ci pisana ciaza, kazda odpowiedzialna kobieta ktora pragnie miec taka pocieche jest to pisane! tyle kobiet zostawilo, porzucilo swoje dziecii .. Nie powinno byc tak .. To jest chore przeciez te dzieci sa niewinne .. Powinnas myśleć pozytywnie bo w życiu różne są niespodzianki :) będę kochana się modliła za ciebie :* bo dziecko to prawdziwy skarb od boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Dziekuje Ci Jula za slowa otuchy, jednak juz straciłam nadzieje. Ehh chociaz moze to i lepiej Bo bede miala czas na to zeby Ogarnac sprawy finansowe tak, zeby dzidzi niczego nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuula
Jednak to nie ciaza :(:( szkoda , chociaż z drugiej strony może i lepiej bo chłopak mnie zostawił , zdradzał mnie z ex .. A jak już mnie zaliczył to powiedział że z tamtą będzie miał dziecko a on mnie oklamal bo to kłamstwo niby ma chłopaka ta ex ale się z nim rucha..:(:( pojebanie , zawsze mnie musi coś takiego spotkać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuula przykro mi że to nie ciąża. A u mnie bez zmian .... ciągłe mdlości okropna zgaga i zmiany nastrojów. Od czasu do czasu bole brzucha ....Chciałabym żeby to byla ciąża ale nie nastawiam sie juz tak bardzo jak ostatnim razem. pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUULA przykro mi. A ten facet to dupek. Znajdziesz kogos kto cie bedzie kochal i szanowal. Pelna nadzieji a kiedy masz termin @ ? U mnie 29dc i nie mam objawow zadnych. Temperatura podwyzszona ale @ mam co 30, 31 dni a czasami i 33 wiec jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
u mnie też 29 dc, cycki jak balony, bolą przeokropnie, taka zdechnięta jestem a niestety muszę siedzieć dziś w pracy, do tego boli kość ogonowa. co jest dziwne bo jakoś wcześniej mi się przed nie zdarza, zawsze3 jak już mam@ to wtedy boli, to na tyle, temp. nie mierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina ja sie pocieszam ze to bardzo wczesnie i objawow czasami moze nie byc bo za wczesnie lub sa takie same jak na @ wiec wszystko jest mozliwe. Ja mierze temperature wiec wiem kiedy bedzie @ bo dzien przed tempka spada bardzo. Dzis jeszcze wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Juuula, historia jak z telenoweli... U mnie ok, jedynie nogi po calym dniu bolą. Wczoraj po pracy bylam na sklepach kupic kolezance prezent na 30stke i nim cos wybrałam schodzilam pol miasta, wrocilam do domu o 18 ledwo szurając nogami;) brzuch daje sie we znaki, taki słonik sie robie, nawet sposob chodzenia sie zmienia, tak bardziej okrakiem;) Ciąza jest cudna ale potrafi zmęczyc, a to dopiero połmetek mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
u mnie tez nie ciąza..dostalam okres 24dc :) szkoda..bede probowac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
no i musze isc do dentysty zdiagnozować metaliczny posmak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze sie sie sporo dzieje kochane:) swietnie, swietnie,. Wytrwalosci zycze! U mnie tragedia, te zastrzyki mnie rozwalaja fizycznie i psychicznie...uderzenia goraca, bole glowy, zawroty, mdlosci, wyczerpanie....mam nadzieje ze do punkcji szybko czas zleci bo moj maz ze mna nie wytrzyma ;) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha trzymaj sie kochana. Mysl o efekcie koncowym i to ci napewno pomoze. Meggi trzymam kciuki za nastepny cykl zakonczony sukcesem. Ja dzis mialam jakies bole kosci ogonowej i podbrzusza jakby mi ktos igly wbijal. Na razie przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DianaKarina ja mam dostac 29.11 wiec mam jeszcze ponad tydzien czekania. Takie dolegliwosci mam juz od miesiaca ale ostatnia @ byla 3.11 wiec myslalam ze sie nie udalo ale teraz juz sama nie wiem bo @ byla jakas taka dziwna nie tak jak zawsze. Duzo mniej obfita i krótsza... a czytałam ze @ moze sie pojawic na poczatku i teraz sama nie wiem. Zyje w niepewnosci do 29 bo boje sie zrobic test, ale jak 29 nie dostane to od razu biegne do apteki. Trzymajcie sie kobitki. Aisha nie martw sie ja tez jestem ostatnio nie do wytrzymania i mąż tez sie ze mna meczy. Na całe szczescie jest bardzo cierpliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna nadziei i Dianka 3mam kciukasy!! Dzieki za wsparcie:) Teraz jakby troche przeszlo- na szczescie. o 19.00 kolejny zastrzyk, brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Witam serdecznie jestem na tym forum poraz pierwszy i prosze o odpowiedz z męzem chcemy mieć bardzo dzidzie i staramy sie od jakiegos czasu. Miałam okres 14,15 listopad taki słaby 16 nic 17 takie jakieś delikatne plamienie i po okresie, a zazwyczaj był 4, dni i to obfity ze skrzepami po tym okresie boli mnie lewy jajnik ipodbrzusze czesto chodze do toalety zrobiłam test zmyślą ze moze jednak o upragniona ciąża, a test pokazał jedna kreseczke a podbrzysze nadal boli zapisałam sie do ginaia w poniedziałaek ale moze, któraś zwas tak miała. Prosze o odpowuiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia.33
witam. mam pytanie. czy poprzez dotykanie pochwy penisem sa szanse zajscia w ciaze. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia, jesli doszlo do wytrysku to jak najbardziej. Mowia ze czasem plemniki moga byc w sluzie mezczyzny ktory wydziela sie podczas podniecenia, ale nie napisalas, ktory dzien cyklu mialas wtedy? Mysle ze szanse zajscia sa baaardzo znikome. Głowa do gory. Osska ja mialam podobnie kilka razy, ale okazalo sie ze mam endometrioze, przez to zaburzenia miesiaczkowania. Jednak jesli nie mialas tak wczesniej, to zdarzylo sie pierwszy raz, najlepiej zrob tst z krwi bhcg, bedziesz miec pewnosc albo powiedz o wszystkim lekarzowi na wizycie. Zycze, aby to jednak byla upragniona ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia, jesli doszlo do wytrysku to jak najbardziej. Mowia ze czasem plemniki moga byc w sluzie mezczyzny ktory wydziela sie podczas podniecenia, ale nie napisalas, ktory dzien cyklu mialas wtedy? Mysle ze szanse zajscia sa baaardzo znikome. Głowa do gory. Osska ja mialam podobnie kilka razy, ale okazalo sie ze mam endometrioze, przez to zaburzenia miesiaczkowania. Jednak jesli nie mialas tak wczesniej, to zdarzylo sie pierwszy raz, najlepiej zrob tst z krwi bhcg, bedziesz miec pewnosc albo powiedz o wszystkim lekarzowi na wizycie. Zycze, aby to jednak byla upragniona ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
Dziękuje Aisha_23 za odpowiedz napewno powiem lekarzowi jutro ide na wizyte i zobaczymy co lekarz na to, zrobie napewno test z krwi bo sama jestem ciekawa jeszcze dzis plecy mnie zaczeły boleći ten jajnik cały czas mi dokucza. Bardzo bym chciała by była to ciążą, a nie jakaś choroba. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osska31
A czy przytej chorobie co napisałaś moze być niedobrze, bo jadłam śniadanie i po jednej kanapce zemdliło mnie chce mi sie czały czas spać, kłuje lewy jajnik czasem cale podbrzusze pobolewa jak na okres oraz boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 30 dc i temperatura nie spadla. Zle spalam i czuje sie zmeczona. Z moich wyliczen @ powinien byc we wtorek. Jesli temperatura jutro nie spadnie to bedzie dobry znak. Straszny stres to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka:)
Pytanie, w niedziele odbylam stosunek przerywany to byly dni plodne, w srode ma przyjsc okres, ale jakbym zrobila test to wyszloby juz? nie mam zadnych objawow bo juz nic sobie nie wkrecam, poza sluzem jedyna rzecz ktora mnie zaniepokojla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
hej dziewczyny:) mnie 28 dc,(@ mam bardzo regularne 28-29 dniowe) tylko raz w okresowej karierze miałam 33 dniowy cykl. Piersi bolą jak bolały, jakaś zamulona jestem, z ciekawości zmierzyłam temp, tak diankarina1983 ją śledzisz ,to pomyślałam ze sprawdze czy mi nie spada, wiem ze powinnam regularnie mierzyć żeby była standaryzacja ,ale na dzień dzisiejszy mam 37,1. Także dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki a ja za was :) i będzie dobrze:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka najwczesniej w dzien spodziwanej @ trzeba robic test martina1983 to super. Zmierz jutro rano tez bo przed @ spada. 37.1 to wysoko :) trzymam kciuki za nas i reszte oczekujacych bardzo bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka:)
A jak jest z tym sluzem w czasie ciazy bo to jest jedyna rzecz ktora sprawia ze sie denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)Aisha jak tam?Ja bym chyba padła jakbym sama miała sobie zastrzyki robić:)Ja wczoraj cały dzień sprzątałam.Moja córcia dziś zasnęła na nocniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka raczej teraz test nic nie wykaże,a śluz to niekoniecznie musi być objaw ciąży,ja zrobiłam test dwa dni po terminie spodziewanej @ i druga kreska była ledwo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×