Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość maiko89
No własnie, cisza straszna nastała, moze taki dzien;) ja juz sie doczekac nie moge. dzis o 5 rano obudzil mnie straszny bol podbrzusza takie mocne klocie ,że masakra. nigdy tak nie mialam, ale to chyba nic nie oznacza i pewnie sie nakrecam niepotrzebnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
co tam u Was dziewczynki jak sie czujecie? mi jest dzis strasznie niedobrze, nie iwem czy to na okres czy " zaskoczyłam" jak to lekarka mi powiedziala, jeszcze 8 dni i bedzie chyba wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja objawy mialam dopiero kolo 8tygodnia ciązy, ale nie wymiotowalam ani nie dzialo sie nic strasznego, piersi obolałe, rosnące (do tej pory;P), bóle glowy, bole podbrzusza, temp na poziomie 37, 37 z hakiem. A no i raz cieplo, raz zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) ja objawy zaczęłam mieć ok 7 tygodnia mdłości właśnie ale nie wymiotuję tak jak poprzednio zresztą i mam nadzieję że tak zostanie :) poza tym cycki bolą podbrzusze czasami też boli mnie też czasami miejsce po cc ale to zawsz mnie pobolewało. co do apetytów to nie nawidze kanapek z salatą i szynką i sosem czosnkowym blee a przed ciąż mniam! zero kawy. jak na razie kocham jogurty i kanapki z żółtym serem hehe. nie chce słodyczy coś a przd ciażą dużo jadłam hehe, jem dużo jabłek a przed ciążą tak sporadycznie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaaaaa
Dziewczynki rowniez czekam za miesiaczka oczywiscie jest mozliwosc ciazy,boli mnie podbrzuche a piersi swedza?moje pytanie brzmi wiem ze przy bardzo wczesnej ciaz objawy sa podobne do @ ale jak to wyglada z cera rowniez pojawiaja sie wypryski jak na @ ??dzisiaj powinnam dostac okres boli mnie podbrzusze i narazie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Cześć Dziewczyny :) ja od środy czuje w brzuchu "gilgotki" takie delikatne :) :) a wieczorem wczoraj po prawej stronie widać było jak brzuch rośnie i opada "taka kulka " :) mąż mówił że pewnie dupkę wypięła . Nie wiem czy to są już ruchy, ale jestem najszczęśliwszą osobą na świecie ;) A jak u was dziewczyny? Aisha jak Ty się czujesz? Malutka rusza się intensywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapefka tak rusza sie regularnie ale brzuch jakos mocno nie skacze. co do wypryskow to jest roznie, ja w ciazy na poczatku mialam w tych okresach co miala przyjsc @, a teraz juz spokoj co do smakow, ja wlasnie jem duzo slodkiego teraz co przed ciaza sporadycznie, łapia mnie rozne zachcianki, na poczatku bardziej. Jem sporo, nie pije w ogole kawy i herbaty, tylko owocowe. Czasem zdarzy mi sie zjesc cos mega niezdrowego- np mc donalds albo jakis napoj totalny gazowany shit :P, no ale coz poradzic gdy sie chce, zreszta mysle ze wszystko z glowa a bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się żeby w ciąży nie pić gazoanego bo dziecko będzie miało kolki. Nieprawda bo w pierwszej piłam białą mineralną i Julka miała takie kolki że szok a w drugiej piłam cole i Oliwka ani razu nie miała kolki. Waga w pierwszej ciąży przytyłam 20 kilo Julka ważyła 2800 w drugiej tylko 5 kilo a Oliwka ważyła 3600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondziula no widzisz, pełno jest roznych zabobonów, zalezy od matki i zalezy od dziecka, jeden bedzie mial kolki, inny nie. Ja musze pic 2l wody dziennie niegazowanej i staram sie tego przestrzegac. Dzis na sniadanie platki z mlekiem i monte :P I tez zabobon ze mleka sie duzo nie powinno bo moze potem dziecko miec na nie uczulenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
witajcie pisze pierwszy raz, powiedzcie co o tym myslicie?estem po jednym poronieniu, po pol roku kolejnych staran dwa paski na tescie i pierwsza beta wysoka- druga super wzrost i super poziom 11600 (5 tydzien). taki wynik mialm we srode a w czwartek wieczorem nastapil bol brzucha doslownie tak jakbym w tej chwili miala dostac okres i moje piersi jeszcze przed chwila nabrzmiale i bolesne przestaly bolec i sa "normalne". zrobilam w piatek rano od razu bhcg i niby rosnie ale za malo -16500. dzwonilam do lekarza z obawami powiedzial ze skoro beta rosnie to z niczego sie to nie bierze i mam odpoczywac i lezec. powiedzcie czy moze jednak cos moge zrobic? zarzywam duphaston caly czas z wzgledu na wczersniejsze poronienie. nie chce tego kolejny raz przezywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
hejka, jeszcze 5 dni, juz sie doczekac nie moge.. ciekawe czy dostane ten okres no ;D zauwazylam ze od jakichs kilku dni mam ochote na pomarancze , moglabym je jesc non stop , ale nie wiem czy to jakis objaw czy juz moja psychika choc staram sie o tym nie myslec..ale pojawily sie u mnie dziwne sny,,to juz 3 w osttanim tygodniu gdzie lekarka mi mowi ze jestem w ciazy albo robie w snie test i tez wychodza 2 kreski. A gdzies czytalam ze takie sny to tez oznaka ciazy, czy to bzdura totalna;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalusia odpoczywaj duzo, teraz juz wszystko zalezy od losu. Leż, możesz brać luteinę dopochwowo np. 2tabl. 3 razy dziennie, ja tak bralam na poczatku mojej ciazy w ktorej jestem juz 6 miesiecy, a tez jestem po poronieniu. Beta rewelacyjna :), moja pierwsza ciaza zakonczyla sie pustym jajem plodowym, bo wlasnie beta zle przyrastala, ale tak musialo byc, dzidzia widocznie miala byc chora, wiec organizm odrzucil. Postaraj sie odpoczywac, wiesz, ja biore clexane w zastrzykach po tym poronieniu wlasnie mi kazali, to na podtrzymanie i jak narazie wszystko jest ok, moze sprobuj pogadac z lekarzem na ten temat? A jak ciśnienia u Ciebie? skaczą? Jesli tak wez koniecznie receptę na dopegyt no i sprawdz tarczycę. 3mam mocno kciuki za Ciebie! Los pokaze jak bedzie. maiko no 5 dni to juz nie dlugo :) A sny to czesto nasze pragnienia, ja bym tam nie wierzyla w takie rzeczy, ale roznie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
dzieki, odpoczywam i czekam co to bedzie. z cisnieniem nie mam problemow, pod tym katem jest ok. ehhh nabralam troche nadziei bo gdzies yczytalam ze beta od wartosci 6000 nie przyrasta juz btak szybko, podwaja sie nawet az o 4 dni wiec licze na to ze tak jest w moim przypaku. chyba po prostu poczekam na usg, nie bede juz biegac co chwile na badanie bo tylko zwariuje... ehhh.. dzieki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
hej dziewczyny ostatni okres mialam 24 listopada.. moje cykle nigdy nie byly regularne-trwaly okolo 45 dni. kochalam sie 6 grudnia. dodam ze nie doszlo wogole do wytrysku.nie mam okresu do dzisiaj.. zrobilam 6 testow ciazowych wszystkie negatywne, beta robiona 5 stycznia dala wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
ponizej 0,5 mIu/ml i podobno w ciazy nie jestem..poboloewa mnie brzuch, od przedwczoraj bola mnie piersi od wewbetrznych stron ze tak powiem. nie wiem moze za ciasny stanik mialam.. chyba tyle testow by sie nie mylilo co?? ostatni test robilam w pt.. dodam ze 2 lata temu tez mialam taka sytuacje ze dostalam okres po 2 miesiacach.. co ja mam myslec o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
mi jest troche niedobrze, mierze temperaturke , i dzis z 36,6 ktore utrzymywalo sie ostatnie kilka dni skoczylo na 36,85 ale mysle,że to moze byc przed okresem..jeszcze 3 dni.. no juz sie doczekac nie moge;P ale nie bola mnie jakos piersi ,sa wieksze i ciezsze jakby tylko , troche przy dotyku bolą. W brzuchu cos cmi lekko i czasem w krzyżu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
echhh a mi nikt nie pomoze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Zaniepokojona moze wybierz się do lekarza jesli masz tak nieregularne cykle , bo test chyba by pokazal i badania z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
maiko89.. testow bylo 6 wszystkie negatywne i beta z krwi po miesiacu tez pokazala ze w ciazy nie jestem .. tak to bylabym w 3 czy 4 tyg od zaplodnienia wiec hcg byloby wysokie... bola mnie piersi i czasami brzuch i wmawiam sobie ze to ciaza mimo ze sytuacje mam jasna.. ja nie chce i nie moge byc w ciazy ... nie teraz... normalnie zyc mi sie odechciewa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
zaniepokojona uwazam ze na pewno nie jestes w ciazy bo na tym etapie to juz beta byla by bardzo wysoka. tym niemniej musisz isc do lekarza i sprawdzic co sie dzieje to co o czym pisesz na pewno nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Lec do lekarza jak najszyciej, z takimi rzeczami nie ma co czekac. ja za 3 dni mam miec okres a prawie wcale nie czuje ze go mam miec, a objajow typowo dla ciazy niby tez nie mam, wiec jak sie okaze ,że jednak w ciazy jestem to szzcerze bede troche zdziwiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
czytalam cos o ciazy rzekomej.. ja nie wiem juz co ja mam zrobic zeby o tym nie myslec :/ oszaleje , ja wiem ze moze mi sie wlasnie spozniac z powodu stresu i strachu przed ciaza i wiem ze jestem glupia ze panikuje ale ja juz mma taki charakter ... oczywiscie do gina sie wybiore poczekam do konca tyg bo moze dostane wkoncu ten okres...jutro robie kolejny test a w sobote chyba bete powtorze ... :( fajnie dziewczyny ze jesescie i ze mozna liczyc na Wasze wsparcie . bo ja juz mam obsesje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
sprawdz kochana co sie dzieje koniecznie.. na moje oko nie jest to ciaza, na 99 procent, ale upewnij sie. w kazdym razie lekarz musi ci wyregulowac cykl i bedzie ok :) trzymaj sie i nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
Maalusia dziekuje za wsparcie, mimo ze internetowe ale nie wiesz jak duzo to dla mnie znaczy ... nie wiem skad ten bol piersi .. i nie raz brzucha... jeszcze wlasnie zauwazylam jakis sluz ale mozliwe ze mam przeziebiony pecherz albo ot tak sobie leci bo wyglada na normalny.Chociaz dla mnie juz nic nie jest normalne.szukam u siebie objawow i sama nie wiem po co ? przeciez na tym etapie test siakany juz napewno by sie nie pomylil. nie wiem Dziewczyny nie wiem co mnie zablokowalo. chyba ten strach.. nie wiem poczekam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
zaniepokojona na pewno musisz byc spokojna, stresowania sie na darmo nie ma zadnego sensu. teraz tylko lekarz, powiedz mu wszystko jak na spowiedzi i on juz cos wymysli- od tego jest :) trzymaj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
Aaaaaaa dostakam godz temu okrresssss :D :D :D jestem najszczesliwsza osoba na swiecie w dniu dzisiejszym ! :) pobolewal mnie wieczorem brzuch i myslalam ze moze to pecherz znowu, postanowilam nasmarowac brzuch mascia rozgrzewajaca-konska- przed snem i tak mnie bol brzucha obudzill :) jak przyyyyjeeemnieeeee :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
no widzisz :) wiedzialam ze tak bedzie :) ale do lekarza idz koniecznie jak juz okres sie skonczy. z takimi sprawami nie ma zartow-trzeba sie przebadac zebys jak juz bedziesz chciala byc w ciazy nie miala zadnych problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
NO to super Zaniepokojona, ;) mnie dzis tez pobolewa brzuch jak na okres wiec pewnie go jednak dostane ;) A czy to jest tak z tym calym cyklem, ze np jak okres wystapi 1 - 2 dni wczesniej niz mial byc tzn ze owulacja tez byla wczesniej? czy jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha kochana,czy ja dobrze doczytalam,że mialas kiedyś puste jajo plodowe?no ja też teraz w grudniu.a co ci po tym lekarz powiedział od czego to się wzięło?bo mój nic nie powiedział ciekawego.a kolejna ciaza też może się skończyć pustym jajem?u mnie minął miesiąc i tydzien po poronieniu, jestem po pierwszej @ i....? trochę się boję następnej ciąży,choć mój gin dał nam zielone światełko,bo ladnie się oczyscilam sama,bez zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×