Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

karola, ale to normalne ze powinnas byc w domu, eh nasza polska rzeczywistosc....:( Nie masz mi za co dziekowac, na prawde. Na pewno doczekasz się maluszka, jestem tego pewna! Przestalo juz bolec? daj znac jak bylo u lekarza. Dosiach no wlasnie kurde jeszcze nie wiemy czy w koncu bedzie Natalka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dziewczyny powinnam być na kontroli,ale bardzo się boję i nie pojechałam.Od dzisiaj mam wolne to może jutro albo w piątek pojadę.Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Kochana,No tak ale teraz boję się,że wezmą mnie na zabieg.Przerasta mnie to wszystko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola na zabiegu spisz, nic nie boli, potem praktycznie nie krwawisz, po 4h Cie wypuszczają, dają antybiotyk i tyle. Na prawdę to lepsze niż męczarnie, a możesz narobić sobie kłopotu i wtedy nici ze starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza87
Hej dziewczyny. Byłam dziś u lekarza, Pani doktor powiedziała mi, że jestem w grupie ryzyka. Mam wysokie ciśnienie, którego czasem tabletki nie potrafią zbić. Jestem w 30 tygodniu ciąży nie wiem co robić, boje się o synka. To moja pierwza ciąża, nie chce stracić maluszka. Może któraś z was przez to przechodziła i podpowie coś konkretnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie masz to
ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza87 tez jestem w grupie ryzyka, mam nadcisnienie. Jak bardzo skacze Ci cisnienie? Duzo przytylas? Obys wytrzymala jeszcze 6 tygodni i mozesz rodzic. Spokojnie, postaraj sie myslec pozytywnie. Moja znajoma urodzila przez cc synka, cisnienie przed porodem skakalo jej na 195/110 i wszystko sie szczesliwie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza87
Aisha_24 przytyłam jak do tej pory 8kg, moje ciśnienie skacze między 150/110 są dni, że od razu budzę się z podwyższonym ciśnieniem a czasem jest tak, że mam je w miare prawidłowe tzn 125/77 staram się myśleć pozytywnie, wierze, w to, że będzie wszystko w porządku mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza no to ja wiecej juz przytylam a kurde dopiero 19 tydzien... ja juz +9kg. moze zwiększ dawki leków? Kochane życzę Wam Zdrowych, Pogodnych, Spokojnych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Mnóstwa prezentów i spełnienia najskrytszych marzeń i szampańskiej zabawy jakby nie było okazji już się spotkać. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm*
Aisha_24- Przytyłaś już 9 kg do 19 tc? Szok normalnie :P Ja jestem w 18 na plusie mam jakiś 1 kg wczesniej schudłam 2 kg, tak po prostu bo nie wymiotowałam wcale w tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm no właśnie, moze dlatego, ze od poczatku siedze na tyłku...nie pracuje, duzo lezalam, balam sie kolejnego poronienia, w ogole to cos z moja waga zaczelo sie dziac juz przed ciaza....No i jem, no i mama i siostra tez przybraly gigantycznie duzo- 20-30kg! U mnie jak tak dalej pojdzie to szybko je dogonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,już chyba wszystko ok.Już nie krwawie,tylko plamienia.Po świętach wizyta kontrolna.Teraz mnie odpadło lekkie załamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm*
Ja rownież nie pracuje, leżałam też sporo w szpitalu z powodu krwawień. Mam nadzieje, że nie przybędzie mi 20kg, najlepiej około 6:PTo chyba nie jest tylko od nas zależne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola cieszę się, nie łam się kochana, chcesz popisać bezpośrednio???? Masz gg? Mmmmmm no chyba wlasnie nie....moja mama i siostra tez duzo przytyly. Wczoraj jadlam zdrowo i mniej, ale wieczorem to taka glodna bylam ze szok, ale nic nie zjadlam, dzis rano wilczy głod po prostu, ale tez zjadlam zdrowo i mniej, zobaczymy co z tego będzie, czy waga trochę się zatrzyma. Najgorzej, że teraz Święta ;) i weź tu odmów babci, czy mamie. No i pokusy ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć na gwiazdkę- solidnego kopniaka od mojej małej córeczki! :D :)) to niesamowite, 4 lata walki, marzenia się spełniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,DUŻO ZDROWKA,SZCZĘŚCIA I ABY KAŻDA DOCZEKAŁA SIĘ SWOJEGO SZCZĘŚCIA.JEST TU NAS WIELE,KAŻDA MA SWOJĄ HISTORIĘ,SWOJE PROBLEMY,ALE DZIĘKI TEMU ŻE JESTEŚMY RAZEM,JEST NAM ŁATWIEJ PRZEJŚĆ KŁOPOTY.A NOWY ROK NIECH KAŻDEJ Z WAS PRZYNIESIE UPRAGNIONE I WYCZEKIWANE SZCZĘŚCIE-NIECH TEN 2013 BĘDZIE ROKIEM SZCZĘŚLIWYCH PORODÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
dziewczyny ją jestem w 15tyg i waga się waha raz 1kg na plusie raz 2kg zależy od dnia znowu mnie grypa dopadła i od 2dni mało jem zero apetytu:(. Aisha gratuluje cudownego prezentu. Ją mam nadal bóle brzucha oszczędzam się jak mogę już nie pracuje bo za dużo stresu. Dziewczyny życzę Wam samych radości w 2013roku zdrówka bo to najważniejsze dla nas każdej, szczęśliwego zakończenia i pociechy z naszych malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola to prawda, forum to wielkie wsparcie! Dziękuje za zyczenia! Dla ciebie rowniez i dla calej rodziny! Mapeffka nic sie nie martw, wez nospe jak bardzo boli, odpoczywaj ile wlezie. Na pewno wszystko jest i bedzie ok! p.s. super waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
witam was serdecznie pisalam na tym forum w październiku 2009 roku kiedy zastanawiałam się czy jestem w ciąży. ile nerwów i stresu hehe i oczywiście byłam 31 maja 2010 urodzilam córeczkę Oliwkę. Teraz sie zastanawiam czy nie jestem znowu w ciązy @ miałam dostać 20 grudnia i nic piersi bolą i podbrzusze też. poczekam do czwartku rana na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
witam was serdecznie pisalam na tym forum w październiku 2009 roku kiedy zastanawiałam się czy jestem w ciąży. ile nerwów i stresu hehe i oczywiście byłam 31 maja 2010 urodzilam córeczkę Oliwkę. Teraz sie zastanawiam czy nie jestem znowu w ciązy @ miałam dostać 20 grudnia i nic piersi bolą i podbrzusze też. poczekam do czwartku rana na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
Witam pisałam na tym forum w październiku 2009 kiedy zastanawiałam się czy jestem w ciąży :) otóż w maju 2010 urodiłam córeczę oliwką :) tym razem znów sie zastanawiam czy nie jestem w ciąży @ miałam dostać 20 grudnia i nic czekam do czwartu na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
sorki za tyle odpowiedzi ale coś mi sie zacięło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
hej nie wytrzymałam i zrobiłam test popołudniu. są dwie kreski. troszkę sie martwie tym że boli mnie brzuch jak na @ i jajniki. a może to nie ciąża? tylko na torbiel bo kłuje mnie chwilami w przawym jajniku. już wcześniej mnie kuło i miałam iść do gin i jakoś nie dotarłam. co myślicie torbiel może fałszować wynik testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
jutro zadzwonie i sie umówie na wizytę. naczytałam sie na różnych forach tzn na jedych oiszą że fałszuje a na innych że nie stres już mnie zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondziula gratuluje! to ciaza! torbiel nie falszuje testu! Mialam je caly czas i test nigdy sie nie pomylil :) Czekam na wiesci! Ja wczoraj bylam w szpitalu...masakra jakas, na szczescie juz ok i z malutką też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×