Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

cos okropnego ... tym bardziej ze czuje ze cos sie dzieje z ciałem ...i takie dziwne przeczucie ze to dzidzia.. ale z drogiej strony pozniej sie rozczarowac ;( oj jak ja chce byc juz po wszystkim ... staram sie o tym nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Adasia*
witam...dlllugo tu niezagladalam...brak czasu niestety- szkola...a do tego latanie po sklepach za rzeczami dla adasia.Juz wszystko mam:) łózeczko jest juz naszykowane, ubranka lerza poskladane w szafce.Ehhh to juz tak niedlugo!!zostal tylko miesiac!!Jejciu strasznie sie boje...wszyscy mi mowia ze niema czego ale i tak sie boje...ale wiem ze bedzie dobrze. Dzis mi sie snil porod- jesli bedzie taki jak we snie to bede najszczesliwsza osoba na swiecie...Niemoge sie juz doczekac by zobaczyc jak wyglada moj synek...Ostatnio bylam na usg i u lekarza...niemozliwe- waze 70 kg:)))) hahahahaha ja szczuplutka,drobniutka...nikt by nie powiedzial ze tyle waze...urosl tylko brzuszek i piersi...a i ostatnio znowu zauwazylam kolejne rozstepy na piersiach...ale to juz nie sa zarty, musze pomyslec nad jakims baaaaardzo dobrym krmem...ehhh no to sie rozpisalam...pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Adasia ... super .. zycze tobie pokojnego szybkiego Porodu ... ciesze sie razem z toba .. i gartuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Mamo Adasia, moje serdeczne gratulacje!!! Wiesz Adasie to fajne chlopaki sa - mam meza Adama wiec cos o tym wiem ;) Ja takze zycze ci szybkiego i bezbolesnego porodu. Na pewno bedzie ok. Dmer, kobiety czasem miejawaja przeczucia i po prostu wiedza ze sa w ciazy. Moze z toba tez tak jest. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Hej Dziewzyny. No i zrobiłam test :) wynik wyszedł POZYTYWNY :-)) kontrolna kreska cienka i jasna, a ta oznaczajaca ciaże, ze 2 razy grubsza i taka ciemna :) jak myslicie? kiedy moge pojsc do gina zeby juz cos można było określić??-mam na myśli który tydzień itp. A dodam że mam 18 lat bardzo cieszymy sie że jestem w ciąży, i mimo tego wieku zamierzam być najlepszą mamą dla mojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti gratulacje. Jeżeli chodzi o wizytę u gin, to lepiej iść tak w ok 8 tyg od ostatniej miesiączki, zrobi Ci USG dopochwowe i zobaczy czy serduszko bije itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po drugim dniu w pracy i umieram po prostu. Jak wracam, to jedyne na co mam ochotę to sen! Ciągle mi niedobrze i zaczynem się denerwować. Mało co mogę zjeść, słabo mi, serce nawala - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Do wszystkich dziewczynek które własnie sie starają i wyczekuja testu-przede wszystkim życzę wam ciąży z całego serca, ale uwaga!-nie nakręcajcie się, to znaczy nie wyszukujcie na siłę objawów ciąży, bo to może bardzo zmylić. Sama byłam w takiej sytuacji. Miałam prawie wszystkie objawy ciązy i tak bardzo chciałąm zeby to było to ze aż w to uwierzyłam. Dziś jednak przyszło wielkie rozczarowanie, bo test był negatywny. Fakt że czasem testy sie mylą, ale zrobiłam test quick view, on jest bardzo czuły i można zaufac jego skuteczności. Wykrywa dość wczesne ciąze. Planowany okres mam mieć jutro, ale mam przepowiadające objawy nadejścia tej małpy:(, czyli PMS. Jak dobrze ze mam takiego kochanego i wyrozumiałego męża, który mnie pocieszał. Zebrał nawet kilka artykułów dotyczących tematyki planowania poczęcia i uświadomił mi że przeciętnie zachodzi sie w ciąze po upływie pół roku a nawet dłużej. 4 miesiące bezskutecznych starań to jescze nie wiele, wiec już mi troche lepiej na serduszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na II wizycie i mimo, że to 7 tc to nie dostałam karty ciąży :( a jedynie skierowanie na badania i prikaz aby przyjść za 3 tygodnie Nie wiem co o tym myśleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O RADE , MIALAM TORBIEL KTORA ZOSTALA ROZGONIONA HORMONAMI ,ALE TO BYLO 3 MC TEMU JAKOS NIE PAMIETAM ,W KAZDYM RAZIE MIESIACZKI POZNIEJ MIALM NORMALNE ,19 WRZESNIA MIALAM MIESIACZKE ,WEDLUG OBLICZEN OKRES PLODNY WYCHODZIL 5 ,6 PAZDZIERNIK,WTEDY SIE KOCHALAM I BEZ ZAPESPIECZENIA,,,TERAZ JEST 21 CZEKAM NA MIESIACZKE KTOREJ NIE MAM ,BOLA MNIE SUTKI ,PODBRZUSZE ,ROBILAM TES WIECZORM DZISSS I WYDZEDL NEGATYW ,,CO MAM ROBIC????PROSZE O WYROZUMILOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Patti,test to nic strasznego,juz wiesz,gratuluje!!!Teraz dbaj o siebie :) hp czekaj,sama tu widzisz,ze czasem objawy sa mylne,poczekaj pare dni i rowniez testuj :) Gonia nie wiem czemu niektorzy lekarze przez pierwsze 3 miesiace nie traktuja powaznie ciazy...jest duze ryzyko poronien,zapytaj przy nastepnej wizycie.ja tez nie mam takiej karty. wszystkim strarajacym sie zycze pieknych II :) a zlotego srodka nie ma,po prostu duzo milosci i testowanie ;))) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Patti kochana dziewczyno, moje gratulacje, super!!!! Na pewno bedziesz bardzo dobra mama. Troszke zazdroszcze 2 kresek, ale bardzo sie ciesze i jeszcze raz gratuluje. Teraz musisz uwazac na siebie i maluszka. Glammyx, uwazaj na siebie i nie daj sie pracy. Mija, głowa do gory i nie mysl zbytnio o zajsciu w ciaze, sama pisalas wczesniej ze trzeba wyluzowac. Wszystkim starajacym sie zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti gratuluje :) 🌼 oj ale szczescie :D a ja wciaz czekam dzisiaj mam normalny dzien bez stresow... ale wczoraj wieczor znow płakałam ... oj jakas dziwna sie zrobiłam ostatni....taka płaczliwa smutna.. a jak na wesoło to na maxa!..nie byłam tata...dzisiaj w nocy sie obudziłam siusiu jak zwykle i poczyłam ochote na jedzenie ... ale jakos siła woli nie poszłam ... stwierdziałam ze jestem nie normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a u mnie jednak chyba @ przyjdzie bo temp spada:( 14.10-37'3 15.10-37'3 16.10-36'8 17.10-37'1 18.10-37' 19.10-37'2 20.10-37' 21.10-36'8 22.10-36'7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA22
Poradzcie mi dziewczyny. Okres spóźnia mi się około 4 dni, zrobiłam sobie 2 testy ciążowe i co prawda wyszły 2 kreski, tylko ta druga to taka słabiutka, czy można to uznać za ciążę, bo bardzo bym chciała, żeby tak było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Kinga tak na pewno to jest ciąza, kreska testowa zawsze bedzie zwłaszcza na poczatku ciązy mniej wyrażna . Wynika to z tego ze hormon B-hcg stopniowo wzrasta i na poczatku jest zazwyczaj słabo wykrywalny-stąd lekkie zabarwienie drugiej kreseczki. Kinguś -po prostu jesteś w ciąży, gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA22
mija 30 - bardzo Ci dziękuję, jestem bardzo szczęśliwa i życzę tego wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakk2
witam wszystkich na forum!! W sobotę zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki-a wszystko dlatego ,że miałam straszną tachykardię i mdlałam i w szpitalu po badaniach kazano mi sprawdzić czy jestem w ciąży.To będzie mój drugi dzidziuś-choć nie był planowany to bardzo się cieszymy!!! Inne dolegliwości mam jak w pierwszej ciąży:po tyg.od zapłodnienia miałam ból krzyża i brzucha (nawet byłam z tym u gina-i powiedział,że nic nie widzia-to był 11 dzień po zapłodnieniu),mam już mdłości no i ta straszna tachykardia-muszę wrócić do gina. Według moich wyliczeń to 4 tydz.po zapłodnieniu czyli jestem w 6 tygodniu (termin w czerwcu).pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam wizytę u gin strasznie się boję rozczarowania jestem dziś jakaś przybita chyba ta pogoda na mnie tak działa ...nie wiem co myśleć nawet tabletki na wywołanie @ mi nie pomogły ost @ miałam 1 września ..mój narzeczony nastawił się na to że jestem ciąży ..muszę być dobrej myśli .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena37
Witam mamunie! Prosze jutro trzymac za mnie kciuki ....ide jutro do lekarza, przypominam ze mam dwa testy z pieknymi, rozowymi , dwiem kreseczkami.... Buziaczki dla wszystkich mamuni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, Nino spojrz na to inaczej, lekarz rozwieje twoje watpliwosci. Jesli jestes w ciazy to moze to potwierdzic, a jesli nie to zbada mozliwe przyczyny takiego stanu ze nie masz @. Marzenko bedziemy trzymac kciuki. Serdecznie gratuluje dzidzi. Nie masz sie czym martwic, na pewno wszystko jest dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test mam leży na półce jeśli bym była w ciąży to powinien wyjść nawet o tej porze?w zeszłym roku zanim poroniłam robiłam popołudniu i wyszedł pozytywnie ..waham się czy go zrobić...3 tyg temu jak byłam u gin to stwierdziła że z jajnikami itd jest ok i wtedy według gin byłam w 2 tyg ciąży ale było za wcześni żeby było widać na usg...dlatego zapisała mi tabletki na wywołanie okresu a okresu niema .narobiła mi nadziei dlatego boje się jutrzejszej wizyty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test wyjdzie Ci o tej porze,wedlug tego co piszesz jestes w 5 tyg,wiec na pewno wyjdzie po poludniu,ja tez kolejny test robilam po poludniu :) nie wytrzymalam do rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam wczoraj badania, które zlecił mi lekarz. Na żółtaczkę, choroby weneryczne, tarczycę (ważne, w 8tyg zrobić). Na szczęście wszystko ok, wyniki dobre - z tarczycą również. Jestem okropną panikarą i mam jakieś nastroje depresyjne nie wiem czemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ostatnio takie humory jestem okropna ciagle płacze obrazam sie a pozniej jest ok... a wiec wiem co czujesz glammyx ...🌼 dla ciebie Marzena37 tylko pozazdroscic.. II kersek :D ja tez czekam na @... i juz stres mnie zrzera!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
dziewczyny zrobiłam test ale jest jedna kreska dziś jest 7 d po terminie @ .. nie wiem już sama co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA22
KOCHANE POMÓŻCIE BO NIE WIEM JAK TO SIĘ LICZY. OSTATNI OKRES MIAŁAM 19 WRZEŚNIA I DZISIAJ ZROBIŁAM TEST I WYSZŁY MI 2 KRESECZKI TO W KTÓRYM TYGODNIU CIĄŻY MOGĘ BYĆ, BO JESZCZE U LEKARZA NIE BYŁAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Dla lekarza to będzie pewnie 5 tc ... bo liczysz od ostatniego okresu ale pewnie jest 3tc .. bo oni przeważnie doliczają 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×