Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość mimoniak
Jeszcze jedno od tygodnia bardzo dużo gęstego białego śluzu .. cały czas mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Mycha!!!! :) No mam nadzieje że się wyjaśni bo umieram z ciekawości!!!Już nawet pisać normalnie nie umiem!!!Wiem że jestem w ciąży!!!!ale nie umiem tego udowodnić jak narazie!!!:( ale trzymam za was kciuki dziewczyny żeby wam się też udało!!!i żebyście okresu nie dostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
no jak do jutra nie dostane jestem pewna w 10000000%%%%%% że jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już w domu jednego bąbla, ma 16 m-cy i na imię Malwinka, przy niej objawy miałam identyczne, pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Ja mam cykle 26-28 dni dziś jest 26dc .. Jak będzie ciąża to będę szczęśliwa a jak nie to żadnej tragedi też nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
*** tragedii :) Jak u Was z brzuszkiem , macie uczucie takiego wzdęcia na dole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
ja pierdziele czytając wasze wypowiedzi coraz bardziej się nakręcam.... aż mnie brzuch rozbolał z nerwów... tak się cieszę z waszego szcęścia, modlę się o to bym miała tę fasolkę w środku. już nie mogę a jutro to wymięknę jak nie dostane @ ale jestem głupia nie??? szalenie się denerwuje!!!!!!!!!!! CHCE FASOLKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mam się uspokoić oby to było to!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby22, jak to - za wcześnie? Ja zrobiłam wczoraj drugi test, dwie wyraźne kreski, jestem juz nastawiona na to, że w czerwcu rodzę i niech mi tylko gin spróbuje wmówić co innego... :) Powodzenia jutro na badaniu, kochana, ja dam znać dziś po 17, co powiedział mój gin. Pozdrawiam wszystkie staraczki, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
mam nadzieję że wszystkie jesteśmy mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
o rany...!!! No spóźnia mi się 2 -dni!!!i lekarz stwierdził że musimy zrobić badanie BTHCG!ostatni okres miałam 15 września , i powinnam dostac 13-ego października ale nie dostałam,objawy mam typowo jak baba w ciąży! :) mam nadzieję że to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
ja chyba jednak zrobie sobie teścik---- bo nie wytrzymam muszę wiedzieć... Boże co robić nadal nie widać @. a jak przyjdzie??? jeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
to rób test i daj znać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
mycha21 --- trzymamy za Ciebie kciuki Obyś zobaczyła te piękne dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
za mnie też trzymcie kciuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Oczywiście że tak .. główka do góry :) życzę Wam obu upragnionej ciąży 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Kurcze ja mam nadzieje ze tez jestem w ciązy. Mam jeszcze jeden objaw-zawroty głowy tak ze czasem nawet sie zachwieję czy tak byc powinno? No i jeść mi sie chce ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
dzięki dziewczynki idę kupić test ale zrobię go dopiero jutro rano. a później Wam napiszę co wyszło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
no dziewczynki, ja okresu dalej nie mam,myślę że już go nie będzie, mam nadzieję że to przez moje upragnione dzidzi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNNA MAJ
Pomóżcie!!!!!!!słuchajcie od 24 wrzesnia do 14 pozdziernika kochałam sie ze swojim chłopakiem codziennie i zostawal on we mnie i okres mi sie spoznia juz o 2 dni dzis robilam test i wyszedł negatywnie a tak chciałabym juz mieć dzidzie....ale jeszcze nic nie wiadomo:) wczoraj mialam przezroczysta wydzieline i lekko bobolewa mnie brzuch na dole czy to moze oznaczec ciaze?? i jeszcze chcialam dodać ze we wtorek rano jak poszlam do łazienki jagby reszte spermy jego ze mnie wyciekło....odpowiedzcie blagam mam nadzieje ze zajde w konice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNNA MAJ
mam nadzeje że to ciąża chociaż to może zawcześnie na potwierdzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
Właśnie wróciłam do domu z wielkim zaciekawieniem weszłam na forum,aby zobaczyć co tam u Was,a widzę,że dużo się dzieje:) Baby no popatrz ja też ostatnią miałam @ a powinnam dostać 13 następną więc dziś to już 3 dzień leci,a nie drugi...trzeci 3 bez @ i bez 2 kresek:(nie wiem może mam za mało hormonu?bo nigdy mi sie tak nie spóźniał....Mycha a Ty rób test,bo czekam zniecierpliwiona na jutrzejsze badanie Baby i na twój tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
JUSTYNNA MAJ skora współżyłaś bez zabezpieczenia to jest duże prawdopodobieństwo,że jesteś w ciąży,jak pisałam mi też się spóźnia juz 3 dzień,dzis robiłam test i też negatywny,więc może za wcześnie,może mamy mało hormonu ciążowegoczy co nie wiem...a być może wcale nie jestem w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mnie też gin powiedział, że przed 6 tygodniem nie może na 100% stwierdzić ciąży, ale zrobił mi usg i było widać \"zmianę macicy o wielkości 3,2 mm\" :) Jutro mam badanie krwi, jak sobie pomyślę, że może własnie przed chwilą pierwszy raz w życiu zobaczyłam moje dziecko, to mi się nogi trzęsą... Życzę wam wszystkim tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
O rany gratuluję! to na pewno TO!musi być TO!Cieszę się Twoim szczęściem! Dziewczyny a ten mój test(wybaczcie,że go tak przeżywam,ale nie daje mi to spokoju)po jakimś czasie w tej pierwszej części gdzie powinna być ta 2 krecha zamazał się tak na różowo...co to może być...aj juz nie wiem...poza tym suszy mnie tak jakoś jakbym kaca miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, na moim teście pisało, że właściwy odczyt jest tylko w czasie 3-5 minut, po dłuższym czasie to się właśnie zamazuje, ew. może wyblaknąć. Więc pewnie tak się stało w Twoim przypadku. Zrób kolejny za dwa - trzy dni, trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_O rany ja tez mam nadzieje,ze to ciaza:) mi gin w 5 tyg po ost @ tez nie chcial zrobic usg,mowil,ze pewnie nic nie zobaczymy a jednak zobaczylismy,ale on zapisal to jako \"pecherzyk ciazowy o wymiarach 4,8mm na 6mm\" ,moze mialas pozniej owu i ciaza jest bardzo mloda,dlatego pecherzyk malutki :-) , mi w tym czasie juz test pokazywal 2 wyrazne kreski, juz od daty wystapienia @, wiec po 2 tyg od przytulanek,wlasnie przeczytalam ,ze Tobie tez ,wiec juz nie mam nadziei tylko wiem!!! GRATULUJE :) bierzesz kwas foliowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
DZIEWCZYNY!!!!!:( MAM JAKIEŚ RÓŻOWY ŚLUZ!!!!Mówią że tak się dzieje na początku ciąży!!!ale boje się że to miesiączka!!!!kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak myślicie co to??według mojej mamy też tak miała ze mną w ciąży bo to zamiast okresu się dzieje!!!!!!!!!co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
Baby!Tylko bez nerwów!Czytała,że na poczatku ciaży może pojawić się plamienie i że to jest normalne...mam nadzieje,że to jedna nie wstrętna małpa...jeśli nie jest to krew,a śluz barwiony na rózowo lub brązowo to chyba nie ma powodów do obaw,chociaż kochanie jak wiesz nigdy nie byłam w ciaży i sama juz nie wiem,może ktos bardziej doświadczony coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
No mam nadzieje!!!Nie wiem naprawde!!!boje sie!:(ale według mojej mamy to normalne bo to zamiast okresu się pojawia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×