Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość galaxy
hej dziewczyny myslam ze jestem w ciazy bo mialam napstepujace objawy uplawy slinotok pewne zachcianki i strasznie czesto chodzilam do wc okres spoznil mi sie 3 dni i dostalam pierwsze takie czekoladowe plamki potem na drugi dzien normalny i 3 dni tylko i mialam barzowy sluz pod koniec nie wiem czy ja moge byc w ciazy a do tego jeszcze mam wezly chlonne powiekszone moze to sazmiany hormonalne spowodowane ciaza prosze odpowiedzcie mi jak wy sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
hej dziewczyny myslam ze jestem w ciazy bo mialam napstepujace objawy uplawy slinotok pewne zachcianki i strasznie czesto chodzilam do wc okres spoznil mi sie 3 dni i dostalam pierwsze takie czekoladowe plamki potem na drugi dzien normalny i 3 dni tylko i nie wiem czy ja moge byc w ciazy a do tego jeszcze mam wezly chlonne powiekszone moze to sazmiany hormonalne spowodowane ciaza prosze odpowiedzcie mi jak wy sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś zrobiłam test i wyszła 1 kreska- czyli negatywny. Zatem muszą to być problemy związane z odstawieniem tabletek. Wrzesień był już bez sex\'u więc sierpniową ciąże chyba by wykrył na pewno Jak myślicie, powtórzyć test za kilka dni czy czekać na upragniony okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa26l
Witam dziękuje Wam bardzo za wsparcie...może ja wam pomogę tym ze jak byłam z pierwszym dzieckiem już w 6 tygodniu i testy cały czas nie wychodziły a zrobiłam ich 4 czy 5.Natomiast z 2 fasolką ta która jest w niebie też było tak samo.Życzę Wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, zrobbiłam dzisiaj test, i wyszedł pozytywnie (2 kreseczki ) :P. Z Moim chłopakiem planujemy już ślub... Najgorsze jest to, że dopiero za 3 miesiące będe miała 18-stke, i nie wiem, czy to nie jest zbyt wxczesnie :(. Chociaz dzieci rodzą jeszcze młodsze dziewczyny. Co o tym wszystkim myślicie? To zbyt młodo? Powinnam sie cieszyć? Bo już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaaaa
On się bardzo cieszy, ja też, tylko martwie sie, tym co beda gadali inni ;(. I tylko to mnie doluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, z przyjemnoscia czyta sie wasze posty o tym ze kolejne dziewczyny sa w ciazy. Aniuuuu, nie przejmuj sie opiniami innych, bo po co? jesli tylko ty i twoj chlopak jestescie szczesliwi i cieszycie sie z tego dziecka to tylko wam gratulowac. Nie powinnas chyba myslec o tym czy to za wczesnie czy nie, stalo sie i teraz raduj sie ze swojego stanu. Najwazniejsze, ze chlopaka masz dojrzalego i odpowiedzialnego, ktory potrafi sie cieszyc z toba. Patii, z apetytem w ciazy bywa roznie, raz kobiety objadaja sie, a inne z kolei w ogole nie maja apetytu. Sluchaj swojego organizmu i rob tak jak on ci podpowiada. Trzymajcie sie cieplutko, Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Galaxy powinnas udac sie do lekarza, niech cie przebada i powie co i jak. moze to ciaza, a moze przepisze ci jakas kuracje, bo zlapalas jakas infekcje. A moze okaze sie ze to nic takiego i jestes okazem zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktoś mógłby mi doradzić .....mam pytanko u gin byłam 3tyg temu wtedy gin stwierdziła że niby jestem w 2 tyg ciąży ale na usg wtedy nic nie było widać bo to za wcześnie. miałam różne dolegliwości teraz trochę pobolewa mnie lewa str brzucha nie wiem czy to normalne? 2 spr to miałam brać tabletki na wywołanie okresu luteine przez 5 dni od odstawienia tabletek mineło już 10 a okresu niema. ostatnią @ miałam 1 września nie wiem co mam myśleć ?następną wizyte u gin mam za tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja bym napewno nie zdecydowała się na ślub będąc w ciąży, urodziłabym i wtedy pomyślała o ślubie. To ma być wasz dzień i macie się wybawić a nie martwić się czy dziecku nie zaszkodzi. Ja wyszłam za mąż 6.09.2008 to był cudowny dzień, szalałam całą noć+ poprawiny i nie wyobrażam sobie być w tym czasie w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa gratuluje ,nic sie nie boj,ja tez poronilam,w 7 tyg,teraz jestem -dzis skonczylam 14 tyg,nawet nie wiesz co przezywalam w 7...ale bylo ,minelo,bedzie dobrze!!! Patti gdzie wynik testy?nie,watpie,ze ma sie apetyt,jak fasolka ma zaledwie np. ok 0,6cm..... ja bynajmniej nie mialam wzmozonego apetytu. Ania ciesz sie,ludzie mowia,ze te niechciane sa najbardziej kochane!Masz to,czego inne moze nigdy nie zaznaja,ciesz sie i modl sie zeby wszystko bylo z dzidzia ok,zycze CI tego,a zycie samo sie ulozy :))) moje kolezanki rodzily mlodsze,wtedy byl szok,szkola itd,ale teraz sa szczesliwymi mamami :))) a to co inni beda gadali niech Cie nie obchodzi,wazne ma byc dla Ciebie zdanie partnera i bliskich :) nie przejmuj sie osobami ,ktore nie zycza Ci dobrze,te zyczliwe beda sie cieszyc Twoim szczesciem:) wazne jest to,ze bylas na tyle odpowiedzialna,ze wspozylas z chlopakiem,ktory teraz sie cieszy,a nie zostawia Cie z brzuchem....w tym wieku czesto sa takie sytuacje,wiec wszystkiego dobrego :))) p.s. ze slubem mozecie poczekac,jesli sie kochacie i tak bedziecie razem-zdazycie sie pobrac,nie robcie nic na pokaz,mamy 21 wiek,ciaza bez slubu to nie wstyd,maluszek sie urodzi spokojnie zdazycie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, nina jesli lekarz powiedzial ci ze jestes w ciazy to pewnie tak jest. Brzuch cie pobolewa to normalne - w koncu macica sie rozciaga i dostosowuje do nowej sytuacji. Wiele kobiet brzuch pobolewa na poczatku ciazy. Tylko nie wiem czy dobrze zrozumialam z tymi tabletkami: nie bralas ich chyba po tym jak lekarz powiedzial ci o ciazy?? Trzymajcie sie wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widze ze duzo dziewczyn na II kreski i bedzie mamusiami GRATULUJE !!!! :D ja tez czekam na 26..@ czy dostane czy nie ale juz sie nie moge doczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja @ powinnam dostac 23 ale juz od tygodnia mam lekkie mdlości i bolą mnie piersi tak że nie mogę nawet dotknąć. już nie mogę sie doczekać kiedy zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
dmer i abcd czekam na wyniki testow, chwalcie sie jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Niestety nie udało nam się, jedna kreseczka. Usilnie próbowałam dopatrzyć drugiej. Nie chce mi się żyć, ile można próbować. Co z nami jest nie tak, może któreś z nas jest bezpłodne.Miałam objawy ciąży, myślałam ze to jest to, ale sie niepotrzebnie łudziłam. Kilka dni temu w pracy miłam lekkie osłabienie, zawroty i mdłości do tego stopnia ze muzsiałam sie zwolnić do domu pomyślałam wtedy że sie to ciąża. Wiem ze trzeba wyluzować, nie przejmować sie bo sama tak innym radziłam, ale to takie trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana ...boje sie ze to @... tak bardzo ze nie chce czasem o tym myslec ... kłuje mnie jajnik i mam bole podbrzusza.. chyba sie rozpłacze jak to bedzie głupia@...;( :( :( oj jak sie boje ........ BOJE SIE chyba mam depresje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Cześc kochane ja już jestem 5 dni po terminie @ .. ale za cholere nie mogę kupić testu , no jakoś nie mogę Cały czas wmawiam sobie że to nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
nadal kują mnie jajniki i tam w dole ;) ból głowy i zawroty osłabienie całkowite wilczy głod .. zwłaszcza rano ustały intensywne bóle brzucha mam mleczne upławy nadal a do toalety to mogę co 15 min :) A za cholere po test nie pójdę a obiecałam że czekam do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo ...tylko bardzo sie boje ze nie jestem nie wymiotuja ale mam czasem mdłosci //... Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Mija30---- no ale @ nie masz ? .. więc dlaczego twierdzisz że nie udało się .. przecież dziewczyny piszą o 3 lub 4 negatywnych testach negatywny test nie wyklucza ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Cześć DMER Ja też mam mdłości ale słabiutkie i tylko rano .. więc szybko muszę pędzić na śniadanie Jeżeli chodzi o wymioty to wczoraj rano mnie coś szarpnęło .. ale to tylko raz Życzę Ci z całego serca upragnionej ciąży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane dziewczyny, dmer, mimoniak - nie bojcie sie zrobic test, bedziecie miec pewnosc. Mimoniak przy takich objawach i braku @ to jest duze prawdopodobienstwo, ze jestes juz mamusia ;) Mija - nie przejmuj sie, jeśli nadal nie masz @ to za kilka dni zrób drugi tydzien. Jest wiele przypadków kobiet, które byly w ciazy a test wyszedl im negatywnie. Nawet w aptece mi pani mowila, ze test trzeba powtorzyc, bo moze wyjsc negatywnie jesli kobieta ma za malo hormonu i test tego nie wykryje. Rob za kilka dni drugi i podziel sie wynikami. Trzymajcie sie, ja jade do klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa26l
Witam wszystkie kobietki.Trzymam za Was kciuki i jestem pewna ze wszystko będzie dobrze.Objawy dla każdej z nas są różne ale to chyba czuje się gdzieś w sercu.Ja nie miałam żadnych z pierwszą ciążą do 8 tygodnia potem chciało mi się kwaśnego i octu i mam śliczną uwaga....Dziewczynkę. Aniaaaaaaaaaa Ja też urodziłam dziecko 1998 r w czerwcu a w grudniu dopiero miałam 18 lat.Teraz mam rocznikami 28 a moja córa skończone 10 i jest super , jak na razie mamy świetny kontakt i ona też czeka na naszą fasolkę drugą ...to jest takie uczucie ,że aż serce pęka.Na pewno będzie dobrze...co do ślubu to nie wiem...mi nie wyszło ale nie każdy tak musi skończyć. na pewno sobie poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo to przezywam czym blizej do @.... boje sie ....:( az płakałam wczoraj i dzisiaj rano ...boje sie ze to na @ a nie na ciaze......nie wiem jak sobie z tym poradzic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fadeintoyou.... zle trochę zrozumiałaś z tymi tabletkami chodzi oto że brałam tamte tabletki luteina 50,,gin 3tyg temu jak byłam u niej to powiedziała że mam je brać przez 5 dni jeśli bym niebyła w ciąży to powinnam dostać @...mineło już 10 dni od odstawienia tabletek a @ niema...te tabletki są także na potrzymanie ciąży w razie w...już jedną ciążę poroniłam w zeszłym rok więc wiem jak to jest 12 tyg do dziś cierpię ale trzeba żyć dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DMER a ile ci się spóznia @???ja niestety przestałam wirzyć testom a to dlatego że w zeszłym roku robiłam tyle testów że już nie pamiętam ile ich było test dopiero wyszedł w 7 tyg nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Nino, tak wlasnie myslalam ze najpierw bralas tabletki, ale chcialam sie upewnic. Zreszta mam ostatnio tyle na glowie, ze strasznie roztrzepana jestem :) A robilas juz test???? choc z tymi testami to ja juz nie wiem. Niby sa wiarygodne i wykrywaja "hormon ciąży", a jest tyle przypadków, ze kobiety byly w ciazy a test wychodzil negatywnie. Czy wy także ostatnio sie rozleniwilyscie w pracy??? ja jakos nie moge sie zabrac, zeby wziac sie porzadnie do roboty ;) Ale moze to przemeczenie, albo ta pogoda... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina87 mam dostac 26 albo 1 lis.... wiem ze zawczesnie ale ja tak bardz pragne :( nic nie wmawiam sobie ..!... a mimo wszystko sie bardzo boje ... nie wiemm jak sobie z ty poradzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
dmer, mozemy cie tylko wspierac i dodac otuchy, jednak na nautre wplywu nie mamy. trzeba niestety czekac i zobaczyc co z tego wyjdzie. Wiem ze takie czekanie jest najgorsze, ale coz mozna zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×