Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość poziomka80
czekam czekam tylko zaczynam się martwić czy to ciąża czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
czekam czekam tylko zaczynam się martwić czy to ciąża czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
czekam czekam tylko zaczynam się martwić czy to ciąża czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
czekam czekam tylko zaczynam się martwić czy to ciąża czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
czekam czekam tylko zaczynam się martwić czy to ciąża czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
czekam czekam tylko zaczynam się martwić czy to ciąża czy jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :) Gratulacje dla nowych mamuś i dwóch kreseczek dla oczekujących :) Muszę Was teraz doczytać,w sumie już się nie kwalifikuję do tego topicu ale tylko tutaj jeszcze zaglądam z całego kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka pod żadnym pozorem nie wyciskaj tego płynu z piersi bo może to spowodować skurcze,kup test i czekaj do dnia @.Życzę 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Dziewczyny ją mam teraz takie mdłości że hoho. Jak pomyśle o jedzeniu to aż mi się cofa. Cały czas mi się odbija. Kurcze nie wiem już co myśleć. Jutro już 25 a okresu jak nie ma tak nie ma. Zaczynam już po malu swirowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
a czy myślicie ze jak mam dostać @ we wtorek to na teście może już coś wyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
poziomka80 są testy które wykryją ciążę 6dni od zapłodnienia więc musisz pomyśleć czy wiesz kiedy mogło dojść do zapłodnienia kiedy miałas owulacje i kiedy był stosunek. Jeżeli stosunek był 2dni przed owulacja to mogło dojść do zapłodnienia u mnie tak właśnie było. Najlepiej test zrobić w dniu spodziewanej @ale możesz spróbować wcześniej ale wtedy musisz powtórzyć po terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Kurcze chyba pójdę dziś kupić ten test. Chociaż obiecałam sobie że zrobię test w przyszłym tygodniu bo może dostanę @ bo przecież ona tak będzie lubi się spóźnia. Ale wczoraj mnie mdlilo i dzisiaj od rana to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma sensu robić testu przed @. Ja tak zrobiłam i wyszedł mi negatywny. Poczekajcie jeszcze, wiem że trudno, ale wtedy będziecie mieć bardziej prawdopodobny wynik niż teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to ja powoli gratuluje! Po test i to szybko! :) Dosiach witaj, co u Ciebie? U mnie roznie, juz 10 tydzien i 2 dzien, w s rode wizyta. wczoraj ryczalam pol dnia cholera, bo zapomnialam tabletki na cisnienie wziac i kurde cisnienie skoczylo i sie balam ze przeze mnie cos zlego sie stalo...:( Juz bym poszla na usg, ale zaczekam, dzis duzo leze i odpoczywam. poziomka80 byc moze by wykazal, ale lepiej poczekac do dnia @.temp podwyzszona jest tez przed @, takze dopiero jak nie spadnie po dniu @ mozna cokolwiek wnioskowac. Co do tej wydzieliny, podobno tak czasem jest- ze to objaw, czasem moze byc co innego, cizeko powiedziec, najlepiej poradzic sie lekarza jak bardzo sie martwisz. Co do sluzu, to ja mam go duzo, przezroczysty, plynny, plus w srodku gesty bialy. Co do piersi to sa spore i sutki tez urosly, ale koloru nie zmienily albo bardzo nieznacząco. I zauwazcie ze w srodku jest jakby ciasniej.... I bola mnie piersi roznie- jednego dnia po bokach, innego od wewnatrz, od gory itd. Brzuch tez raz poboli, zakluje a raz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona..
Witam Boje sie ze moge byc w ciazy w sumie byc sie ucieszyla *od 3 dni nie dostaje okresu a mam bol podbrzusza i bol plecow tak jak zawsze i nic *mam piersi powiekszone o rozmiar do tego bola mnie po bokach strasznie *bialy sluz z pochwy sie wydziela *przez pare dni mialam nadety brzuch *do tego problem z wyproznianiem *z moim chlopakiem kochalismy sie tez w dni plodne tylko ze byl to tkzw stosunek przerywany. jak myslicie moze byc to ciaza .. ucieszyłabym sie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Zrospaczona myślę że chyba powinnas Robić test razem że mną. Ją jeszcze nie kupiłam ale chyba jeszcze dziś to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona..
Nie wiem juz sam jeszcze rano mialam sluz teraz nie mam chce mi sie zwymiotowac moze to stres po prostu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha ja mam to samo. Identycznie jak Ty, już myślałam, że to może jednak na @, ale od tygodnia jakoś tak jest. Chyba zaczyna mi wracać wiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
A ją cały czas się zastanawiam czy kupić ten test. Może po prostu znów się spóźnia jak zawsze. Już sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
Dziewczyny jak jesteście po terminie @ to test powinien wykazać ciążę, lepiej wiedzieć. A tak to tylko niepotrzebny stres! Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×