Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Czika,nie przejmuj się -następnym razem się uda.Będzie dobrze:)3mam kciuki.Sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegotowa
A.więc jest tak miesiąc temu moja @ była dość skąpa. W tym cyklu zapomniałam przyjąć paru tabletek anty a przytulania sobie nie oszczędzalismy z narzeczonym cały czas boli.mnie brzuch i mam pełne piersi i mleczny śluz.. Za tydzień powinnam dostać okres juŻ teraz kluje mnie.jajnik.raz jeden raz drugi nigdy tego nie mialam . Temp wiadomo.wysoka bo.przed @ . Zauważyłam też jakby lekko spuchniete podbrzusze i wyraźne zylki przy sutkach i.ciemne.obwodki. Pomóżcie czy ja mogę być.w ciąży ?? Czy ktoś miał.podobnie.?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czika wiem co czujesz kochana, wypłacz się jesli Ci to pomoze. Następnym razem się uda, a jak nie następnym to jeszcze następnym- na pewno się doczekasz! niegotowa wszystko mozliwe ale jeszcze za wczesnie, nie ma co gdybac, poczekaj do terminu spodziewanej @ i zrob test, bedzie wszystko jasne! i jak nie chcesz zajsc w ciaze to nie zapominaj o antykach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane ze mna coś nie tak się dzieje-w niedzielę dostalam@a tu koniec?i znów pytanie-tak szybko?zawsze miałam 7dni! Powiem wam że teraz to dopiero wszystko mnie wkurza,nie mogę na niczym się skupić tylko myślę czy aby napewno jest ok ze mna?a do tego @ był bbardziej obfity niż zwykle i taki wogole inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane ze mna coś nie tak się dzieje-w niedzielę dostalam@a tu koniec?i znów pytanie-tak szybko?zawsze miałam 7dni! Powiem wam że teraz to dopiero wszystko mnie wkurza,nie mogę na niczym się skupić tylko myślę czy aby napewno jest ok ze mna?a do tego @ był bbardziej obfity niż zwykle i taki wogole inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane ze mna coś nie tak się dzieje-w niedzielę dostalam@a tu koniec?i znów pytanie-tak szybko?zawsze miałam 7dni! Powiem wam że teraz to dopiero wszystko mnie wkurza,nie mogę na niczym się skupić tylko myślę czy aby napewno jest ok ze mna?a do tego @ był bbardziej obfity niż zwykle i taki wogole inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Hej dziewczyny, byłam dzis wreszcie u lekarki , bo i tak cytologie sobie chcialam zrobic..bada mnie bada i pyta kiedy byl ostatni stosunek i czy z zabezpieczeniem no to jej mowie , jak bylo itd. A ona mowi do mnie ze wyczuwa macice, i jest troche jakby powiekszona i rozpulchniona.. ale to niekoniecznie musi byc ciaza, czyli takie objawy sa we wczesnej ciazy? coraz czesciej latam siku.. juz nie iwem co mam myslec , zrobilam dzis test ale nie z 1 moczu tylko juz z jakiegos 10 i wyszedl negatywnie, nic dzis nie pilam ani jeszcze nie jadlam. Co o tym sadzicie? Co z ta macica ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Hej dziewczyny, byłam dzis wreszcie u lekarki , bo i tak cytologie sobie chcialam zrobic..bada mnie bada i pyta kiedy byl ostatni stosunek i czy z zabezpieczeniem no to jej mowie , jak bylo itd. A ona mowi do mnie ze wyczuwa macice, i jest troche jakby powiekszona i rozpulchniona.. ale to niekoniecznie musi byc ciaza, czyli takie objawy sa we wczesnej ciazy? coraz czesciej latam siku.. juz nie iwem co mam myslec , zrobilam dzis test ale nie z 1 moczu tylko juz z jakiegos 10 i wyszedl negatywnie, nic dzis nie pilam ani jeszcze nie jadlam. Co o tym sadzicie? Co z ta macica ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Hej dziewczyny, byłam dzis wreszcie u lekarki , bo i tak cytologie sobie chcialam zrobic..bada mnie bada i pyta kiedy byl ostatni stosunek i czy z zabezpieczeniem no to jej mowie , jak bylo itd. A ona mowi do mnie ze wyczuwa macice, i jest troche jakby powiekszona i rozpulchniona.. ale to niekoniecznie musi byc ciaza, czyli takie objawy sa we wczesnej ciazy? coraz czesciej latam siku.. juz nie iwem co mam myslec , zrobilam dzis test ale nie z 1 moczu tylko juz z jakiegos 10 i wyszedl negatywnie, nic dzis nie pilam ani jeszcze nie jadlam. Co o tym sadzicie? Co z ta macica ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
No bardzo jestem ciekawa , co z tego wyniknie;) a ja w ogole mlodo strasznie wygladam i jak jej zaczelam odpowiadac na pytania ze stosunek przerywany , ze osttanio bylo do konca itd..to ona tak popatrzyla i mowi no to swietny pomysl wogole z tym przerywanym..ja mowie no 24 lata mam za 2 miesiace i nie byloby zle gdyby byla dzidzia ..i od razu inaczej zaczela ze mna rozmawiac, ze to w sumie w takim wypadku to juz najwyzsza pora i woogle. ;) a to badanie z krwi to juz wykaże w razie czego ciaze po tygodniu od stosunku? i tak wczesnie bym zaczela czesciej siusiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
No bardzo jestem ciekawa , co z tego wyniknie;) a ja w ogole mlodo strasznie wygladam i jak jej zaczelam odpowiadac na pytania ze stosunek przerywany , ze osttanio bylo do konca itd..to ona tak popatrzyla i mowi no to swietny pomysl wogole z tym przerywanym..ja mowie no 24 lata mam za 2 miesiace i nie byloby zle gdyby byla dzidzia ..i od razu inaczej zaczela ze mna rozmawiac, ze to w sumie w takim wypadku to juz najwyzsza pora i woogle. ;) a to badanie z krwi to juz wykaże w razie czego ciaze po tygodniu od stosunku? i tak wczesnie bym zaczela czesciej siusiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
dziekuje;) ale ja mysle,ze przeciez rozpulchniona moze byc macica tez chyba w czasie dni plodnych..wiec moze sie lekarka pomylila;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko ciężko powiedzieć, ja nie słyszałam, żeby macica się rozpulchniała w dni płodne, ale skoro tak mówisz :) Daj tylko znać jak tam u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje kochane,dziś mam bardzo straszny i ciężki dzień.Dostalam zielone światełko od lekarza,i bardzo chcialabym być ponownie w ciąży,ale mam pewne obawy!boję się że gdyby udałoby się nam zaskoczyć,to boję się że nie utrzymam ciąży z moim cieniutkim endometrium!bo być może to było przyczyną mojej straty?Ciężko, ciężko,ciężko dziś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Znaczy sie to z tymi dniami płodnymi to tylko takie moje domysły. Ale moge sie mylic, ja jeszcze nie poszlam na te badania krwi bo nie mam kiedy rano niestety isc.. czyli twierdzisz ,ze skoro lekarka mi powiedziala jak powiedziala i kazala zrobic test z krwi to jednak podejrzewala tez ciaze ? hmm no to ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Karola, a co Ci lekarz powiedzial ? :) sa jakies szanse ,że sie udalo teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiko,lekarz dał nam światełko ale tylko dlatego że się sama oczyscilam i odbyło się bez zabiegu:( Po 3 tyg od poronienia dostalam @ więc się nie udało tylko mam cienkie endo i boję się że to tak mi zostanie.Nigdy przedtem nie sprawdzalam endo więc możeito tylko tak po poronieniu bo organizm wraca do formy?Poczekam na 2 @ i zobaczę co się wydarzy.My z M nie będziemy robić nic na siłę -mój organizm będzie wiedzial sam kiedy przyjąć malenstwo.Choć nie ukrywam że chcialabym aby to było szybko:(Może mi się wszystko unormuje-zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
to zycze Ci ,zeby sie udalo jak najszybciej. Ale podobno po poronieniu mozna latwiej zajsc w ciaze, tak gdzies slyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola nie zostanie ci takie endo, nie martw sie, masz racje i dobre podejscie- to Twoj organizm bedzie wiedzial kiedy przyjac maluszka maiko, no pewnie ze jak kazala isc na betę to podejrzewa ciaze- idz natychmiast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
robilam sobie dzisiaj rano test ale wyszedł negatywny ale to dopiero 10 dni od stosunku wiec moze za wczesnie ? no w przyszlym tygodniu chce isc na ta krew ..zobaczymy co wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Aisha co u ciebie?Jak się czujesz jak malutka nadal jest dziewczynką?Hihi.Moja Ala ma już prawie 5miesięcy waży 8kg i 65cm długa jest.Jest coraz bardziej słodka:)Ja mam problem znowu!!W październiku i listopadzie brałam tabletki antykoncepcyjne novynette ale się skończyły a ja nie miałam jakoś czasu iść po kolejne recepty do lekarza.Mianowicie jakoś na początku grudnia około 7(właśnie nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatną @)12.12 powinnam przyjąć kolejną serie tabletek ale że nie miałam to nie wzięłam.Potem zabezpieczaliśmy się prezerwatywą za każdym razem ale do tej pory nie dostałam @ i trochę się martwię nie mam co prawda żadnych objawów ciąży oprócz braku miesiączki strasznie się martwię i boję bo nie jestem gotowa na drugą ciążę ani psychicznie ani finansowo.Co o tym myślicie?Może brak @ jest spowodowane odstawieniem tabletek?Najgorsze jest to że nawet się nie zanosi na @ nawet brzuch mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Aisha co u ciebie?Jak się czujesz jak malutka nadal jest dziewczynką?Hihi.Moja Ala ma już prawie 5miesięcy waży 8kg i 65cm długa jest.Jest coraz bardziej słodka:)Ja mam problem znowu!!W październiku i listopadzie brałam tabletki antykoncepcyjne novynette ale się skończyły a ja nie miałam jakoś czasu iść po kolejne recepty do lekarza.Mianowicie jakoś na początku grudnia około 7(właśnie nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatną @)12.12 powinnam przyjąć kolejną serie tabletek ale że nie miałam to nie wzięłam.Potem zabezpieczaliśmy się prezerwatywą za każdym razem ale do tej pory nie dostałam @ i trochę się martwię nie mam co prawda żadnych objawów ciąży oprócz braku miesiączki strasznie się martwię i boję bo nie jestem gotowa na drugą ciążę ani psychicznie ani finansowo.Co o tym myślicie?Może brak @ jest spowodowane odstawieniem tabletek?Najgorsze jest to że nawet się nie zanosi na @ nawet brzuch mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×