Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dziewczyny trzymajcie kciuki idę dziś na USG genetyczne w 12 tygodniu. Strasznie się boje, bo ostatnie USG miałam w 7 tyg i oczywiście martwię się czy prawidłowo maluch się rozwija czy bije dalej serduszko... Ehhh masakra :(aisha a jak u ciebie?miałeś wczoraj to USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny czy mogła by króraś odpowiedziec na moje poprzednie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Kochanie spróbuj zrobić jeszcze raz test ciążowy bo może faktycznie jesteś w ciąży mimo spirali.Ja mam natomiast pytanie czy podwyższony poziom testosteronu może przeszkadzać w zajściu w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie 16550 twoje objawy mogą wskazywać na ciążę ale nie musza. Po prostu czekaj na @ a jeśli bardzo nie możesz wytrzymać zrób badanie z krwi bhcg kosztuje około 30zlotych no i ciążę wykrywa już drugiego dnia po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
pelargonia 1234 szczerze mówiąc to nie wiem nigdy nie miałam takiego przypadku a co na to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
Maaalusia dzięki za odpowiedź poczekam do @ jak jutro nie dostane to zrobie test dziś mnie dół brzucha boli i jest mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,przypomne swoja historie bo pewnie malo kto mnie pamieta:) głowa do góry dla wszystkich tych dziewczyn które starają się już długi czas...ja starałam się rok o swoją drugą pociechę,pierwsza była za pierwszym podejściem:) równo rok po zaczęciu starań poszłam do lekarza,miałam zrobić badanie nasienia męża i w sumie to nie wiedzialam jak to wyjaśnić pani doktor że trzeba do tego pozytywnego nastawienia ,a właściwie nie mi a mężowi:) a Pani doktor po badaniu mówi do mnie że nie musimy już robić tych badań,ja na to dlaczego? coś nie tak? a ona że jestem w 5 tyg ciąży:):) i w sumie coś jest w tym że wszystko siedzi w psychice kobiety bo wtedy nie myslalam juz o tym tak bardzo jak wcześniej że musi być i już..... w moim przypadku okazało się bardzo pomocne trzymanie nóg w górze przez jakieś 15 min bo co się okazało mam jakieś tyło zgięcie macicy i chyba żołnierzykom normalnie było cięzko dotrzeć gdzie potzreba:) trzymam za was bardzo mocno kciuki:) teraz jesteśmy w 21 tyg,prawdopodobnie ma być 2 córeczka:) starsza się bardzo cieszy,ale zobaczymy,wszyscy wróżą mi chłopczyka:) tata bardzo by się napewno ucieszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym trzymaniem nóg w górze jest dużo prawdy, podobnie jak kochanie od tylu pomaga- jestem na to świetnym przykładem i tez mam tylozgiecie. Pierwszy cykl po stosowaniu tych metod i byłam w ciazy, szkoda ze wcześniej o tym nie wiedziałam :) ani o metodach ani o tylozgieciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola w którym tygodniu jesteś? Na pewno jest tak ze jeśli na chwile kiedy konczyla ci się umowa skonczylas 3 miesiąc to nie mogą cię zwolnić ale jeśli krócej jesteś w ciazy to chyba nie maja obowiązku przedłużyć umowy. Nie wiem natomiast jak to jest ze zwolnieniem lekarskim, zreszta najlepiej idź do kadr i zapytaj albo do prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, u mnie srednio- mała jest o tydzień za mała, nie wiadomo dokładnie z jakiego powodu- może przez to, że I ciąża, że dziewczynka albo z nadciśnienia i cukrzycy. W pt mam kolejne usg, zobaczymy, co powie inny lekarz, mam nadzieję, że malutka dogoni normę, waży 1,1kg a powinna jakieś 1,35kg. martyna29 no wiesz, skoro jestescie oboje zdrowi, to moze cos w tym jest, u nas byly problemy przede wszystkim ze strony meza, ale u mnie tez, mam endometrioze i niskie AMH. Wiem, ze to boli jak kolejny raz przychodzi @, zycze ci szybkiego zajscia w ciaze! Sprobuj z inseminacja. Koszty zalezy gdzie robisz. U mnie kosztowało jakieś 1500-1600zl chyba juz z lekami. Moze przerwa w staraniach rzeczywiscie pomoze, probuj wszystkiego, co mozliwe:) mondziula no to szybko leci :) No podobno kolejne ciaze czuje sie szybciej, tzn ruchy :) No ja teraz schudlam 5kg przez te diete cukrzycowa, na razie na plusie 10kg, a dzis skonczylam 29 tydzien, czyli tragedii nie ma, tylko ta malutka trochę za mała :( kochanie16550 ja bym powtórzyła test. Czasem zdarza się ciąża przy spirali, wiadomo, że zawsze ten 1% gdzieś tam jest. Daj znać jak tescik. pelargonia kopę lat! :)) Czekamy do piątku w takim razie i na wyniki testu. &&&&&&&&&&&&&&&& mnóstwo dla Ciebie! Koniecznie napisz, czy w końcu dojdzie do inseminacji. Maaalusia 3mam zatem kciuki! Na pewno serduszko bije jak oszalałe:)) Oczywiscie tez napisz co i jak, jak tylko wrócisz! Co do testosteronu, ciezko mi powiedziec, wiem ze ogolnie zaburzenia hormonalne moga powodowac to, ze sa trudności z zajściem w ciąże. julka1234 witaj spowrotem! Super niespodzianka!!!!! Gratuluję serdecznie! Co do trzymania nog w gorze- kurcze u mnie nie pomoglo, bo nasienie meza zle bardzo, wiec i nastawienie tez nie wazne było, ale swieca byla za kazdym razem:P Tez mam tylozgięcie. To 3mamy kciuki za płeć :) W sumie wszystko jedno Tobie pewnie, byle zdrowe nie? Czy jednak wolałabyś parkę, a może młodszą siostrę dla córeczki???? A tata no pewnie- na pewno by sie ucieszyl, ale z dziewczynki na pewno tez! Maaalusia to fakt z tym kochaniem od tyłu, mi dr tak radzila tez na poczatku staran. Co do umowy jesli jest o prace to musza jej przedluzyc, takie teraz prawo w PL, nawet jak na probie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeffka wlasnie jem i to 6 posiłków dziennie bardzo zbilansowanych, bo tak musze, żeby cukry nie skakały..tylko ze słodkości i leżenia przeszłam na zdrową żywność i więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
Aisha_24 nie wytrzymałam i zrobiłam dziś po południu test wyszedł negatywny widocznie nie ma ciąży może to jakaś wirusówka że mam takie samopoczucie zobaczymy czy dostane jutro @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam 6cm szkraba :) machal do tatusia aż miło :) to było super! :) pierwszy trymestr mamy za sobą, oby tak dalej! Jestem taka szczęśliwa :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wizyta :) Trzymajcie kciuki :) Już nie moge sie doczekać jak zobacze maluszka. Ja właśnie też mam 15 tydz a usg pokazało mi tydz więcej jak byłam na tym 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha widze,że nie zapomniałaś mnie:) powiem szczerze że ucieszylam się gdy uslyszalam o dziewczynce ale nie ukrywam,że chyba jednak skrycie marze o synku:) bo jak to mówią córunia tatunia,a synuś mamusi:) mąz wiadomo bardzo pragnie synka,a córka siostrzyczke,tak więc zdania podzielone,ale tak jak mówisz wszyscy jesteśmy zgodni co do jednego byle było zdrowe to najważniejsze dla każdej matki:) 20 marca jade na kolejne badania specjalistyczne(robie ponieważ polecała je pani doktor,a nie musiałam) wiec może tam powiedzą mi bardziej konkretnie płeć i czy napewno wszystko jest ok:) nie mogę się już doczekać,nawet chodziła za mną myśl żeby kupić sobie ten test który wykrywa płeć ale jak dla mnie za drogi...:) wole kupić już coś maluszkowi lub starszej córce Mai:) pozdrawiam dziewczyny miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,że pamiętacie o mnie!!! Zus nie przyznał mi chorobowego bo mój były pracodawca zamiast 1.12.2012 to 13.12.2012 dopiero zgłosił mnie do ubezpieczenia chorobowego.I nie mam jak mu udowodnić że mialo byc inaczej.To jest jego słowo przeciw mojemu. Ale nasz znajomy jak usłyszał że mamy taki problem zaproponował mi że mnie zatrudni-ale to ok15.03. bo musi wygrać jakiś tam przetarg.a mi to nic nie robi bo ważne zebym miala umowę w ciągu 30 dni od wygaśnięcia starej,bo wtedy mam jeszcze ciągłość i przepracuje3 tyg i mogę isc na l4.a i da mi długa umowę,więc ratuje mi życie-hihi. A tak poza tym to mam lekkie mdlosci ale nie codziennie. Czasami pobolewa podbrzusze i znowu jakieś plamienia:( . I to mnie martwi najbardziej.dzwonilam wczoraj do mojego gin i kazal czekac do wizyty bo i tak mam już silną dawkę leków dobowo.nic innego mi dac nie może.a wizyta 14.03.ja już zaczynam myśleć czy czasami nie mam jakiejś infekcji i dlatego te plamienia.bo czasami są zoltawe a czasami jasno brazowe.a moze to uplawy?sama nie wiem:(bo jest to czasami płynna wydzielina. Ja się chyba zamartwie na maksa,ale cóż? Trzeba czekac. Ale mój M się cieszy że jestem w domu--mówi że mam odpoczywać bo to może przez to tak mam?!Taki kochany jest!sam zapierdziela od rana do wieczora żeby nam niczego nie brakowało,a widzę jaki jest zmęczony bo zasypia na stojąco jak wraca.a ma naprawdę ciężką pracę -jest mechanikiem. Dziewczyny a co u was?mondziula?aisha?i reszta? Buziaki dla wszystkich:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, ja dzis mialam koszmarna noc, od 23.00 do 3.00 tak mnie bolala lewa reka, dretwiala i w stawach wszystkich, do tego w klatce i plecy- to co wtedy kiedy bylam w szpitalu. nic nie da sie z tym zrobic, wzielam paracetamool, pobeczalam mezowi i jakos kolo 4.00 zasnelam i narazie nie boli na szczescie!!!! Julia nawet nie wiedzialam, ze sa takie testy na wykrycie plci hihi :) Karola mi tez leca uplawy zotle albo przezroczyste, nosic wkladki musze- pytalam moej dr, powiedziala ze to normalne, szczegolnie rano. A co do pracy- to masz farta! tez szukalam kogos kto by mnie zatrudnil- niestety nie udało sie i dupa z macierzynskiego itd :( No maz ma Cie w domku teraz, dobrze ze duzo pracuje, odpowiedzialny, to tak jak moj- tez jest mechanikiem, ale maszyn produkcyjnych i zmeczony wraca, tlyko pensja taka sobie... kochanie moze jeszcze poczekaj. Czekam na wiesci czy @ przyszla. Maaaalusia jaki kolos :D :D :D Super! Gratuluję! Mówisz- machał ;P Chłopiec???? Czy tak Cię przyłapałam :P hihi! Mondziula &&&& za dziś! Co do 3d kurcze chciałam iśc no! Ale tyle kasy juz wydalam na małą w tym miesiącu, a to minimum 300zł znów...kurcze, może mąż coś wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki no ja dzisiaj na 18 ide mam nadzieję że wszystko ok. Zaziębiona jestem troche :( Karola mój mąż też od rana do wieczora w pracy jest malarzem hehe. Aisha te badania powinny być tańsze nie?? Ja też kombinowałam zeby mieć na nie kase bo niestety zimą mąz tak nie miał dużo pracy teraz mu sie zaczęło. Kurcze nie moge doczekać sie kupowania do maluszka :) kiedy zaczęłaś zbierać wyprawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny dziś mam termin @ ale póki co to mam tylko lekkie plamienie i pobolewa mnie brzuch musze czekac do jutra czy dostane @ bo czasami miałam dzień przed plamienie teraz siedze pije sobie herbate i chciałam zjeść ciastko ale odrzuca mnie od słodkiego a mogłabym jeść tonami słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Ją byłam Dzisiaj na teście glukozy dla mnie badanie tragiczne wypiłam ta glukozę i po pół godzinie poległam na korytarzu, zrobiło mi się słabo i zemdlałam:( dobrze że przychodnie mamy na przeciwko naszego bloku to mąż przyszedł i resztę czasu mi towarzyszył. Mam nadzieję tylko że wynik będzie dobry. Właśnie dziewczyny kupujecię już coś dla maluszków? Ją Kupiłam tylko jedne body jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka a Narazie czekam ale już nie mogę się doczekać jak zacznę wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie :) Wszystko jest dobrze maluszek rośnie jest o tydz większy :) Miałam cichą nadzieje że może coś tam zobaczy hehe tzn płeć :) Ale niestety żle ułożone maleństwo musze czekać do 3 kwietnia :) Ale najważniejsze że wszystko jest ok :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha mówię o nim jako o maluszku, jakoś tak mi prościej, nie mamy absolutnie żadnych preferencji co do płci- zeby tylko było wszystko ok :) no i jeszcze za wcześnie zeby coś stwierdzić, co prawda można coś prognozować ale jeszcze nie ma o czym mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny wczoraj miałam termin @ ale mam tylko lekkie plamienie dziś odkąd się obudziłam mam straszne nudności i jakiś taki niesmak w buzi i pobolewa mnie dół brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie zrób sobie test bhcg o którym pisałam wcześniej, on da ci 100 %pewność czy jesteś w ciazy czy po prostu musisz udać się do lekarza :) nie musisz być na czczo wiec lec i rób badanie jutro będziesz mieć wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja od pierwszych tygodni ciąży też miałam bóle brzucha jak przed @, maaalusia ma racje leć zrób badanie bedziesz miala pewnośćczy jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
dzięki dziewczyny za rade poczekam jeszcze może dostane okres jak nie to kupie jeszcze raz test i pójde do lekarza nie chce zbytnio robić tego testu z krwi dlatego że u mnie w wiosce są tacy stuknięci ludzie że zaraz cała wioska będzie chuczeć od plotek a narazie zalezy mi na dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny juro pójde chyba do rodzinnego lekarza bo strasznie boli mnie dziś brzuch nawet scopolan nie pomógł i nadal mam plamienia a jak bym jutro zrobiła ten test z krwi to wynik bym miała dopiero w poniedziałek u nas krew pobierają tylko do 10.00 boli mnie dół brzucha ciągnie się na prawą noge i kręgosłup mnie boli i co chwile chodze siku a nudności przeszły dopiero po południu zobacze co jutro mi lekarka na to powie dam wam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×