Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Pelargonia daj znac jak wizyta! Ja odebralam usg- no na tej nerce cos nie tak i za chuda, wg tego usg jest jeszcze mniejsza niz wg poprzedniego, no ale wszystko okaze si w poniedzialek, 3majcie kciuki! Robilam tez badania z krwi i moczu- odbior jutro albo w pon. kochanie to rob test, czekamy na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
Witam was byłam u lekarza i się okazało że mam niby zapalenie przydatków oczywiście to nie pierwsze ale ten okres mnie mocno zwiódł dostałam antybiotyk i gynalgin po badaniu myślałam że do domu nie dojde tak brzuch mnie bolał ale tak szczerze mam jakies takie porzeczucie że tam się chyba coś wiecej dzieje niż te zapalenie przed następną mesiączką zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Przepraszam że się nie odzywałam a wiec poszłam do lakarza potwierdził że macica rozpulchniona ale po usg stwierdził że jest ciąża ale pozamaciczna,od razu na laparoskopie dopiero wczoraj wieczorem wróciłam do domu jestem załamana nie mam siły już próbować dalej, starać się,i wogule.Nie chce mi się żyć po trzech latach znowu się nie udało:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonia strasznie mi przykro.. Nie trac nadziei, w końcu na pewno się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelaegonia przykro mi bardzo :( nie poddawaj sie uda sie napewno życzę ci tego z całego serca. Wiem że teraz myślisz inaczej ale zobaczysz jeszcze doczekasz sie ubragnonego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny cisza jak makiem zasiał, ale to chyba znaczy ze wszystko jest ok? Ja dalej siedzę na L4 i kiedy patrzę za okna to jestem przeszczesliwa ze nigdzie nie muszę iść :) brzuszek mi nie rośnie, albo tak mi się wydaje. W każdym razie chciałabym już mieć namacalny dowod mojej ciazy a tak wyglądam po prostu jakbym o siebie nie dbała.. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny cisza jak makiem zasiał, ale to chyba znaczy ze wszystko jest ok? Ja dalej siedzę na L4 i kiedy patrzę za okna to jestem przeszczesliwa ze nigdzie nie muszę iść :) brzuszek mi nie rośnie, albo tak mi się wydaje. W każdym razie chciałabym już mieć namacalny dowod mojej ciazy a tak wyglądam po prostu jakbym o siebie nie dbała.. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! WIADOMOŚCI ŚREDNIE: - szyjka 24mm- muszę leżeć, brać luteinę 2X2 -powtórka badań AspAT, AIAT, TSH, ft4, kw. Moczowy NA CITO! ten za wysoki ALT trzeba mocno kontrolować, jeśli znacznie wzrosło to na 2-3 dni na szpital, jeśli nieznacznie lub wcale to pobrać lek na wątrobę. Jeśli mocno urosnie, grozi mi zespol HELP a wtedy trzeba natychmiast doprowadzic do porodu. Jakby bolala wątroba od razu na szpital - z nerkami małej wsio ok :) - waga 1400, czyli między 50-10 centylem ale nie poniżej 10 centyla. Opozniona jest o ok 10 dni, ale kazala się nie przejmowac dopóki nie będzie 14 dni w tył-to 3mam ja za slowo! - Ma mnóstwo włosków :D i nieodstające uszy. Było to super widać na usg- taki puszek, taka warstewka :D - Moja dr twierdzi, że nie da się już zrobic 4d, mala lezy glowka w dół, nie da się w ogole jej złapać buźki z przodu, także sobie już daruję. -wizyta kolejna za 3 tyg.- JUZ SIE ZAPISALAM NA 11.04 -no i pogadałyśmy sobie o jej wywiadzie wczorajszym w TVN24. - łożysko I stopnia, a nie tak jak tamten mówił II !!!! :/ Co za dureń! Chyba zrobił to specjalnie! Tylko wziąć i go kopnąć w dupę!!! I CHYBA TYLE :) A! i na 60-70% cesarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha no to na razie wszystko jasne :) tez miałam jakiś wskaźnik watrobowy podwyższony ale po kilku badaniach lekarz stwierdził ze jest ok i albo taka moja uroda albo to ciąża spowodowała wzrost. Podobno jak mała ma dużo włosów to mamusia ma bardzo często zgage- prawda to? Trzymam kciuki żebyś jednak znalazła się w tych 30-40% naturalnego porodu :) będzie wszystko dobrze- najważniejsze ze wróg oswojony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaalusia z tą zgagą nie prawda jednak ja w dwóch poprzednich ciążach nie miałam a maludy miały tyle czarnych długich włosków ze szok hehe :) ciekawe tym razem jak będzie ale myśle że też będzie czarny łepek :) Aisha nie stresuj sie na zapas tą wątrobą może będzie u ciebie tak jak u maaalusi spowodowane ciąża w końcu maluszek uciska organy. A co do cesarek to życzę ci naturalnego ale jeśli wyjdzie inaczej nie martw sie najważniejsze zdrowie maluszka i twoje. Ja przeszłam dwie cesarki teraz będę miała 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aisha jeszcze troszkę i córcia będzie z Tobą :) A czemu cc?Jesteś niesamowita,tyle przeszłaś żeby zostać matką.Podziwiam Cię i jestem z Tobą :) Moja Zuzka już łazi w łóżeczku i przy meblach,wszędzie jej pełno,wyrzuca ubrania z szafek :) Urwanie głowy mam z tą moją dwójką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
witam was kochane w niedziele powturzyłam test i jak się robił to pojawiła sie druga kreska lecz jak skończył to znikła po 2 dniach tak spojrzałam na test i ta druga kreska była ale bardzo słabo widoczna nie wiem co o tym mysleć zamówiłam dziś na allegro testy te takie najczulsze bo ja robiłam ten z bobotest co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się powtórzę ale powinnas już dawno zrobić bhcg. Na podstawie podanych przez ciebie objawów można z taka sama pewnością stwierdzić ze jesteś w ciazy jak to ze w niej nie jesteś.. Bhcg na tysiąc procent ci potwierdzi lub wykluczy ciążę. Ja na twoim miejscu poszlabym tez od razu ma USG do pierwszego lepszego gabinetu, teraz jest tyle możliwości ze naprawdę nie ma co siedzieć na forach, nikt ci tu nie wywrozy czy jesteś czy nie, trzeba działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie Maaalusia ma rację pędz na bete zapłacisz ok 30zł bedziesz wszystko wiedziała a tak robisz te testy i sie zastanawiasz i napewno wydałaś już więcej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach dzieki :)) Wpadlam napisac ze wyniki sie poprawily, leze sobie grzecznie, mała ruchliwa wiec jestem spokojna:) Wlasnie zjadlam obiad i zaraz znow do wyrka. No i mam wiesci: Slyszalyscie juz? OD 1 LIPCA REFUNDACJA IN VITRO! 15TYS PAR W CIAGU 3 LAT DOSTANIE REFUNDACJĘ. jEST KILKA ZASTRZEŻEŃ, DO TEGO PIS JUŻ OSTRZY PAZURY I GADA GŁUPOTY, ALE MAŁY KROK DO WYJŚCIA Z BUSZU OSIĄGNIĘTY :)))) - wiek do 40 lat - bez dawstwa (czyli jesli kobieta nie moze mimo stymulacji wyprodukowac jajeczek to nie moze dostac refundacji, nie wiem jak z nasieniem- pewnie podobnie) -nawracajace poronienia, duze wady macicy, niemoznosc donoszenia ciazy Mają na to 250ml zł. Kochanie Ty nie pisz juz tu do nas, tylko zrob cos z tym, jak jestes w ciazy a tego nie skontrolujesz to tfu tfu jeszcze cos zlego moze sie stac. Do lekarza na usg marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze PiS nic nie wstrzyma, nie wiem swoją droga co niektórzy chcą od in vitro. Przecież tyle zarodkow ginie samoistnie, w każdej sytuacji decyduje natura tylko trochę trzeba jej pomoc... Ehh co u was dziewczyny? Ja we wtorek mam wizytę i już się nie mogę doczekać.. Już w sobotę zacznę 15 tydzień a brzucha dalej nie ma :/ trochę mnie to niepokoi.. Mówcie co u was, jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Maalusia dla niektórych in vitro to ratunek wogóle nie powinni co niektórzy mieć coś do tego. Brzuszkiem sie nie przejmuj jak byłam w drugiej ciąży miałam już duży brzuszek to była połowa ciąży a kumpela była tak samo i nic nie było widać. Spokojnie jeszcze urośnie :) U mnie teraz też już widać tak że wszyscy widzą że jestem w ciąży ale tak miałam w każdej ciąży więc widocznie moja uroda taka a twoja taka, nic się nie martw :) ja do lekarza ide 3 kwietnia i też nie mogę się już doczekać mam nadzieją że mi powie co noszę pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze w końcu brzuchol się pokaże, nie pozostaje mi nic innego tylko czekać.. Byłam dziś pierwszy raz u fryzjera odkąd się dowiedziałam o ciazy, mam nadzieje ze nic nie zaszkodzi. No i kupiłam spodnie ciazowe bo jednak sadlo urosło, u fryzjera cisnelo jak nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też się zastanawiam nad jakąś farbką na włosy. Słyszałam że nie szkodzi ja kurde cały czas w leginsach chodzę hehe. Spodnie też właśnie kupiłam ale zaniosłam do krawcowej bo jestem niska i muszę skrócić :) No i chciałabym już ciepło bo mam dosyć zakładana kozaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
hej dziewczyny jestem nowa na tym forum i chciałabym się was zapytać czy jest prawdopodobieństwo że moge być w ciąży 9-go miałam okres który się spóźnił 3 dni ale była słaby i trwał tylko 2 dni a normalnie mam tak 4 dni piersi stały mi sę cięższe na dodatek zaczeły rozstępy mnie swędzieć po poprzedniej ciąży i dziś miałam rano taką wodnistą wydzieline a przed kompaniem to miałam taką galarete z małą brązową kropeczką i ona mnie tak zaniepokoiła ponieważ nigdy tak nie miałam dodaje że spałam z mężem 16-go i 17-go i zabezpieczaliśmy się prezerwatywą a nie chce narazie robić testu bo uważam że to za wcześnie czytałam na innym forum że taka wydzielina to może być jak zarodek się zagnieżdża kiedy bym mogła zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
zapomniałam dodać że na klatce mam pełno żył i ciągną się aż do szyi a przedtem tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja nie jestem ekspertem ale tez mi się pojawiły bardzo wyraźne żyły na piersiach i szyi jeszcze przed planowana @ i zostały do tej pory a jestem w 15 tyg ciazy :) testu jeszcze nies sensu robić ale test z krwi bhcg jak najbardziej, dodatkowo on daje pewność a nie tylko przypuszczenie :) nie musisz być na czczo, wynik masz następnego dnia, kosztuje około 30 zł. Mondziula ja na temat farbowania słyszałam zarówno ze szkodzi jak i ze nie ma wpływu ale mam jakieś wewnetzrne przekonanie ze w drugim trymestrze już mogę, zreszta już odrosty straszyly a ze mam mnóstwo siwych włosów nie mogłam już wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
a czy to normalne że sutki o wiele beardziej mi odstają niż zwykle i jak biore prysznić to obwódki robią mi się brązowe a potem są normalne kupiłam dziś test taki 10mlU/ml i zrobie na wielkanoc a beta u mnie kosztuje ok 50zł nie wiem dlaczego tak drogo a co myślicie o tym śluzie o którym wspominałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva-Natalie
Cześć dziewczyny:-) jestem tu nowa. Ostatni okres miałam 21 lutego, a 23 marca wyszedł mi test ciazowy pozytywny, ale druga kreska była bardzo słaba. Dziś rano zrobiłam drugi test i też 2 kreski:-) druga jeszcze trochę bledsza, ale już wyraźniejsza niż ostatnio. Mam bóle w dole brzucha, czasem dość silne, ale z poprzedniej ciąży pamiętam, że tak boli rozciągająca się macica. Do tego bolą mnie bardzo piersi. Na początku same brodawki były wrażliwe, a teraz całe piersi dają w kość;-)Nie byłam jeszcze u lekarza. Myślę, że wybiorę się po świętach w piątek, żeby mieć szansę na bijące serduszko. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, bo 22 marca dzień przed pierwszym testem podnosiłam swojego synka i coś mnie okropnie zabolalo w krzyżu z silnym promieniowaniem do dołu brzucha, aż nie mogłam się wyprostować. Później tak samo mnie bolało nawet jak kaszlalam. Od tego czasu oszczędzam się, nic nie dźwigam i bóle minęły. Nie wiem czy w związku z tym nie powinnam wcześniej iść do lekarza. Co sądzicie? Nie mam żadnego plamienia i teraz czuję się ok. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva-Natalie
Cześć dziewczyny:-) jestem tu nowa. Ostatni okres miałam 21 lutego, a 23 marca wyszedł mi test ciazowy pozytywny, ale druga kreska była bardzo słaba. Dziś rano zrobiłam drugi test i też 2 kreski:-) druga jeszcze trochę bledsza, ale już wyraźniejsza niż ostatnio. Mam bóle w dole brzucha, czasem dość silne, ale z poprzedniej ciąży pamiętam, że tak boli rozciągająca się macica. Do tego bolą mnie bardzo piersi. Na początku same brodawki były wrażliwe, a teraz całe piersi dają w kość;-)Nie byłam jeszcze u lekarza. Myślę, że wybiorę się po świętach w piątek, żeby mieć szansę na bijące serduszko. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, bo 22 marca dzień przed pierwszym testem podnosiłam swojego synka i coś mnie okropnie zabolalo w krzyżu z silnym promieniowaniem do dołu brzucha, aż nie mogłam się wyprostować. Później tak samo mnie bolało nawet jak kaszlalam. Od tego czasu oszczędzam się, nic nie dźwigam i bóle minęły. Nie wiem czy w związku z tym nie powinnam wcześniej iść do lekarza. Co sądzicie? Nie mam żadnego plamienia i teraz czuję się ok. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×