Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość pelargonia1234
Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta,dla mnie to chyba bedzie najpiękniejszy dzień zrobiłam test i wyszła druga kreska blada ale zabarwiona na różowo,nie moge w to uwieżyć jak by to była prawda to bede najszczęśliwszą osoba na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonia gratuluję!!! :) Również wam życzę wszystkiego najlepszego hehe :) Aisha co tam u ciebie ??? Nic sie nie odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peralgonia gratuluje !!!!! Aisha co taka cisza coś się dzieje ? Karola2812 jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Wiedziałam że nie powinnam się za bardzo cieszyć dziś zrobiłam kolejny test i niestety negatywny nie wiem co się dzieje,umówiłam się na poniedziałek do lekarza zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonia spokojnie, jeszcze nic nie jest przesadzone, dostałeś okres? Wg mnie najlepiej gdybyś zrobiła sobie bhcg, nie wiem gdzieieszkasz ale np u mnie nawet dzisiaj moznaten test wykonać i po południu w internecie już są wyniki.. Poza tym testvtestowi nierówny może uzylas mniej czulego i dlatego wyszedł negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Nie dostałam okresu do biore cały czas duphaston i jak wczoraj jak zrobiłam test i zobaczyłam że wyszłam druga kreska to nie odsawiłam.Dziś nie dam rady zrobić testu z krwi poczekam do poniedziałku,brzuch mnie pobolewa temperatura 37.4 i tak się utrzymuje już od tygodnia,piersi też bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie nic się nie zmieniło.w czwartek mam wizytę -mam nadzieję że moja fasolinka rośnie zdrowo:).mdlosci przeszly -to mnie trochę martwi.,ale musze być dobrej myśli.A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny ja przedwczoraj pod wieczór dostałam @ brzuch mnie bolał niemiłosiernie myslałam ze w nocy oszaleje nadal jeszcze boli ale jakaś dziwna ta @ bo zawsze drugi dzień miałam bardzo mocną a teraz 1 dzień miałam słabiutką drugi normalną a dziś póki co to też jest słaba piersi wydają mi się jakies pełniejsze ale brzuch nadal pobolewa mysicie że jak mi się skończy @ żeby jeszcze raz zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja na twoim miejscu na pewno zrobilabym test,pewnnie nawet jeszcze dzisiaj, na pewno poszlabym tez do lekarza zeby zobaczyć co tam sie u ciebie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, z góry przepraszam, ze sie nie odzywalam,ale u mnie teraz przewrót, zaraz Wam wszystko wyjasnie! Pelargonia- super :))))) Gratuluje! Kochanie no to daj znac jak test, jesli go zrobisz. Mondziula oj tak, te wszystkie badania drogie jak cholera, ale jak mus to mus, nic się nie poradzi niestety. mapeffka mi tez bylo slabo i niedobrze, ale jakos nie padlam na szczescie. Dobrze, ze maz Ci juz potem towarzyszyl. Daj znac jak wyniki-koniecznie! Ja juz w tej chwili jestem grubo w 7 miesiacu i mam juz prawie wszystko z wyprawki, tylko u mnie to roznie moze byc bo i ta cukrzyca i nadcisnienie. Zaczelam kupowac tak na serio i duzo dopiero w tym miesiacu, wczesniej to podostawalam ciuszki, siostra cos naniosla, kupila, ja jak jakas okazje to jakies unisex ciuszki, ale malo. Na poczatku kwietnia juz chce kupic wszystko, przede wszystkim juz chce zeby przyslali wozek. mondziula super ze z maluchem ok :) No czasem tak jest, ze sie zasloni kurcze. U nas tez raz tak mala zrobila, pępowine miedzy nogi i nie ma pokazywania ;) Do 3 kwietnia jeszcze troszke, ale niebawem bedziesz wiedziec i zaczna sie zakupy;) Maaalusia, ja tez w sumie od poczatku mowilam Bąbelek, tez tak raczej męsko ;) kochanie a Ty powinnas isc szybko do lekarza tez, bo jak boli brzuch to chociaz jakas nospe bierz, bo jak jestes w ciazy to lepiej zeby az tak Cie nie bolalo...a scopolan to chyba w ciazy nie jest wskazany....dzieki za zyczenia i na wzajem! mapeffka tez mialam bole jak na @ i to dosc mocne. karola no to coraz dalej jestes w ciazy, tzn coraz dluzej i super :) Nie martw sie mdlosciami, moga wrocic ze zdwojona sila ;) A teraz o mnie i dzidzi. otoz poszlam na usg 4 marca do swojej dr prowadzacej, okazuje sie ze mala jest chuda, za malo wazy, jest o tydzien do tyłu. Potem robilam usg na nfz takie z opisem w szpitalu i tez potwierdzilo sie ze jest za mala, podejrzenie hipotrofii asymetrycznej, ale to nic. Dr znalazl jakies powiekszone kanaliki nerkowe w lewej nerce :( moja dr mowi, ze on glupi jakis (kontaktowalam sie z nia przez tel) bo te kanaliki są 3mm powiekszone,a zleca sie pobyt na patologii ciazy i zaczyna martwic jak jest powyzej 8mm. jednak trzeba to teraz czesciej monitorowac i kolejna wizyta 18 marca i zobaczymy czy ten czas sie wydluza, tego "zacofania" i te nereczki sie sprawdzi. Stresu sie najadlam, kazali liczyc ruchy itp. Mała na szczęscie szaleje i kopie bardzo bardzo czesto, co mnie troche uspokaja, ale mimo wszystko sie martwie. Teraz czekam do tego 18 marca i zobaczymy. Dam Wam na pewno znac. Sciskam Was wszystkie! P.S. jak dr mierzyla nozke to byla minimalnie krotsza, wiec wykasowala te dane mowiac ze to pewnie pomylka w pomiarach, oby miala racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
Aisha_24 dzięki kochana za odpowiedź wogóle teraz tak patrzałam na kalendarzyk i w tym miesiącu miałam 2 dni plamienia 1 dzień normalny okres wczoraj słaby i dziś plamienie nie wiem co o tym myśleć zawsze miałam plamienie 3 dni @ i plamienie a tu jakiś słaby ten okres nie wiem czy jest sens robić test skoro dostałam chociaż 2 dni tego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie jesli masz mozliwosc a sie martwisz to zrób test, dla Twojego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
Aisha_24 zrobie test na spokojnie w sobote żeby się nie rozczarować bo ostatnie były negattywne przed @ ale od czasu jak zaczełam źle się czuć to zaczełam sobie mierzyć temperature w poochwie i non stop utrzymuje mi się powyżej 37 stopni a czytałam że to może być objaw ciązy i nadal mam piersi jakieś takie pełniejsze mam humory tylko skoro to ciąża to skąd ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Trzymajcie za mnie jutro kciuki jutro po połodniu mam lekarza wszystko bedzie jasne czy to ciąża czy nie,boje sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonia trzymam kciuki daj znać konieczkie co tam :) Aisha dobrze ze sie odezwałaś już sie martwiłam :) Będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelargonia tez ode mnie duzo &&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekamy na wieści :) Mnie dzis miednica boli, jakaos sie gorzej czuje ogolnie, nic sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha może cie łapie jakieś przeziębienie co??? Ja pomału wychodzę z przeziębienia. No cyba że to przez tą pogodę dołującą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondziula sama nie wiem, raczej nie czuję się chora, a dziś z miednicą lepiej. Może za długo spałam w jednej pozycji i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha może i tak a dobrze że już lepiej. Ja jak byłam w drugiej ciąży to mie bolał brzuch z prawej strony i bolał 2 miesiące i jak sie okazało potem moja córeczka uciskała mi śledzionę przez co mnie bolała i powiększyła sie ale już po cc nie bolało hehe. Pelargonia co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja wczoraj byłam na wizycie, cukier w normie wiec się cieszę:) mała rozwija się prawidłowo waży już 800 g, chcieliśmy zrobić badanie 3D, ale mała nie miała chyba dnia do oglądania bo zasłoniła buzię rączkami, pępowiną i nóżkami, chodziłam po gabinecie, zaczepiałam ją, lekarz też ale nic z tego nie ruszyła się :) wiec za 4 tygodnie kolejne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny ja jutro rano robie test bo miałam tylko półtora dnia @ i ciągle tylko lekkie plamienie mam od kilku dni brzuch w samym dole mnie boli i piersi jak mocniej przycisne jakoś tak nijak się czuje widze że brzuch na dole mam powiększony czyli cos sie dzieje i od czasu do czasu jajniki mnie kłują jutro chyba do gina pójde a jak nie zdąże to we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie dziwie się ze tyle wytrzymalas.. Ja bym chyba od razu biegła do lekarza no i na pewno na bhcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
Maaalusia wytrzymałam bo nie było by sensu wcześniej iść bo lekarz mógłby nie wyczuć jeszcze ciąży ale jutro ide do niego wizyte mam na 13.20 nawet testu nie bedę robiła zobacze co on powie na to wszystko ciągle brzuch mnie pobolewa i jajniki od czasu do czasu kłują no i te diabelskie plamienie jeszcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
hej dziewczyny jesem padnieta całą noc nie mogłam spać na żadnym boku ani na brzuchu i plecach na brzuchu od dziecka śpie a teraz jakoś nie mogłam jakoś ciężko mi było poza tym bardzo źle się czyłam miałam napady ciepła chociaż utrzymuje w mieszkaniu 18 stopni straszny szum w prawym uchu miałam myslałam że oszaleje ogólnie jakoś źle sie czułam było mi niedobrze a dziś wizyta u lekarza boje się co powie bo tak szczerze już przyzwyczaiłam się do myśli że to może być ciąża a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×