Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Aisha właśnie pobolewa mnie brzuch:( Ale jeśli to byłoby po luteinie to trochę pozno,nie?bo lutka biore już z 3 tyg.normalnie ten strach mnie przeraża.nie wiem co robic,jak się uspokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeśli staracie się o dziecko polecam Wam tą stronkę jest super:) OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola wiesz jakie ja mialam bole???? to macica sie rozciaga:)) Na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja biore luteine w sporej dawce-2x4.a i te moje dziwne bole brzucha? Martwie się trochę bo przeszły mi mdłości i tak myślę czy wszystko jest ok?może wezmę nospe?ja już sama nie wiem co się dzieje?a tak właściwie to chyba raczej pobolewa mnie nad spojeniem lonowym?!jeszcze trochę i zeswiruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wielka, ogromna prośba do WAs! Mam czas do niedzieli, zagłosujecie? Trzeba kupić opakowanie kinderczekolady i wpisać kod z paczki i kod z obrazka. To dla mnie bardzo, bardzo, bardzo ważne! To mój siostrzeniec, strasznie dzieciaka kocham, liczy bardzo na Waszą pomoc i ja też! Tylko dobrze patrzcie, bo musi to być paczka promocyjna z twarzą i znakiem zapytania w lewym, górnym rogu paczki :)) Z małej jest 1 głos, z dużej aż 2 :) Mała kosztuje niecałe 2,50zł, duża niecałe 4,50zł :) http://www.kinderczekolada.pl/1012210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbmb
Witam, Karola, dziękuje za odpowiedź. Aisha24, akcja była wywołana bo okazało się, że córeczka nie żyje od jakiegoś czasu. Słabo ją czułam; w ciągu kilku dni byłam 2 razy na ktg. Za 1-szym razem wszystko było ok ale po 4 dniach poszłam znów i już nie żyła. Powód: pępowina na szyjce. Właśnie za tydzień miała się urodzić.... Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęśliwych rozwiązań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalusis
Strasznie to smutne.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co taka cisza???????????????????????? Jak tam Wasze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha u mnie objawy właściwie zaniknelu, dalej kiedy robię się głodna to jest mi niedobrze ale już mniej, nawet piersi mnie nie bolą tylko są dwa rozmiary większe :) brzuch rośnie ale w tłuszcz :/ jak sie przypatrze to coś tam widać, zwłaszcza wieczorem ale jeszcze bez szału. A u Ciebie kiedy widać było ciazowy brzuszek? Ostatnio robiłam badania i wyszło mi ph moczu trochę ponad normę czy to bardzo złe? We wtorek idę do lekarza, USG genetyczne. Boje sie czy wszystko ok ale już nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego w necie: Powyżej normy: Wartości pH powyżej można zaobserwować w diecie bogatej w warzywa lub produkty mleczne. Może to świadczyć o uporczywych wymiotach, płukaniu żołądka, nadmiernym stosowaniu leków moczopędnych, zaburzeniu/utracie zdolności nerek do zakwaszania moczu, zakażeniu układu moczowego bakteriami rozkładającymi amoniak (także zbyt długiego przechowywania próbki w temperaturze pokojowej), a także o kamicy nerkowej (kamienie struwitowe). pH moczu mogą również modyfikować niektóre leki. Ale nie martw się, na pewno lekarz powie Ci co i jak. Co do objawów, ja to samo- nic z zasadzie, rwa trochę łapie, cycki duże ale nie bolą, a kiedy było widac? Ledwo ja zauwazalam kolo 13tyg, bardziej wlasnie tłuszczyk, potem gdzies 15-17 tydzien chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) co tam u was słychać? Mnie dopada powoli jakaś grypa :(Bronimy się z Małą jak tylko możemy ale chyba nie damy rady, dzisiaj nas już rozkłada ;( a miałam iśc zrobić badanie na glukoze ;( mam nadzieję, że przejdzie po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeffka a nie dasz rady isc tak Cię wzięło??? Bo to ważne badanko w sumie. No teraz raz ciepło, raz zimno i te choróbska rozkładają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u gin mam 12 marca wiec myślę, że przejdzie mi do tej pory i w przyszłym tygodniu pójdę. Boję się, że jak będę chora to coś nie tak będzie z badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mepeffka myslisz ze to ma wplyw? A no moze :) No to 3mam kciuki za przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha nie wiem czy to ma jakiś wpływ, w przyszłym tyg na pewno muszę zrobić wiec tak czy tak pójdę na to badanie. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeffka no to 3mam kciuki. U mnie ok, mała kopie, czekam na USG mam je w poniedziałek i okaże się jak te moje chudnięcie wpłynęło na mała, bo schudłam już około 5kg...i trochę się martwię. karola jak u Ciebie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no wlasnie jem, tylko wiesz zanim wykryli cukrzyce to potrafilam wsunąć pół blachy ciasta...także jest z czego zrzucać, w tej chwili +10kg od początku, a było by ze 20! na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mówię wam nie za wesoło ostatnio mam. We wtorek pojechalam na izbe przyjec bo nasiliły się plamienia i bolał brzuch-lekarza pierwsze pytanie-dlaczego tak szybko zaszlam w ciaze-no szok zatkalo mnie.zrobił mi usg w 2 sekundy i wyszedł.Jak już go znalazłam to przyjmował następna pacjentkę i w drzwiach powiedział że ciaza zywa i nie mam przyjeżdżać na izbe tylko do swojego lekarza.-no gdyby mój gin przyjmował to normalne że do niego bym pojechała. Ale bylam u niego w czwartek i mój synus-hihi-ma już 12 mm.i rozwija się prawidłowo. No i w srode jeszcze dowiedzialam się że mi umowy nie przedłuża!!!Miałam do 28.02 i tego dnia poszłam na L4..Mam nadzieję że zus mi uzna po teoretycznie poszłam ostatniego dnia. A tak poza tym to ok.mdlosci przeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola najważniejsze, że fasolka prawidłowo się rozwija, ja na Twoim miejscu też bym pewnie pojechała na izbę, żeby spać spokojnie. Aisha ja to codziennie na wadze mam wiecej :( już prawie 7 kg na plusie :( ale po porodzie biorę się za siebie i to ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Karola spokojnie nie denerwuj sie są tacy i lekarze ważne że jest dobrze :) U nie spokojnie w środe mam wizytę może dowiem się kto mieszka w moim brzuszku hehe. I czuje już delikatne ruchy hehe :) U mnie co do wagi to stoi w miejscu ale brzuszek rośnie ;) W poprzedniej ciąży przytyłam aby 5 kilo dużo jadłam owoców może przez to. A mała ważyła 3,600 hehe. Po porodzie spadło jeszcze z nadmiarem hehe. Ale najważniejsze zdrowie naszych dzieci z innymi rzeczami damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyna 29
dziewczyny jak czytam wasze posty to nie moge wyjść podziwu ze jesteście takie silne! szczególnie Ty Aisha.Moje Gratulacje ze po tylu latach wyrzeczeń, upadków udało sie Wam i czekasz na Swoje SŁONECZKO!:) Ja też z meżem bardzo pragniemy dziecka,staramy sie 2 lata, na poaczotku na luzaku ale zaczyna być coraz zmutniej... w sierpniu miałam histeroskopie, to miałao pomoc, nie pomogło... potem brałam 3 miesiace estradiol i primalum nor, nie pomogło... 18lutego dostałam zastrzyk w pupe z penegrylu bo był piękny pęcherzyk , wiadomo intenstywne staranka( swoja groga intensyne to one były,ale za grosz w tym nie ma romantyzmu, jak ciezka robota normalnie) potem przez 10 dni brałam luteine pod jezyk ... i czekam Jutro testuje ,nie czuje sie jakos inaczej ,brzuch boli jak na okres, piersi bolały maskarycznie ale dzis przestały ,dla mnie to zły znak bo zawsze potem pojawia sie okres, jedyny plus to to ze mnie nie wysyfiło na twarzy. Jestem smutna bo czuje sie znów sie nie udało, rano sprawdze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola nie moga Cie zwolnic- jestes w ciazy!!!! nie daj sie! super ze fasolka ok! a lekarze, wiesz jak to jest- tasmowka....niestety:/ Mowisz ze synus bedzie? No,no :) Matyna dziękuje za mile slowa! Byliscie juz w klinice leczenia nieplodnosci? Skad jestescie? Mąż się badał? Wykryto u Cb coś? Pisz smialo, co bede umiala to podpowiem i 3mam kciuki za test- daj znac koniecznie!!!! mapefka a ktory ty tydzien? nie martw sie, staraj w miare zdrowo jesc, zeby Cie cukrzyca nie dopadla jak mnie, bedzie ok! Po porodzie szybko zrzucisz :)) Ja dzis chwila prawdy- wejde na wage u poloznej i zobaczymy, tlyko po calym dniu jedzenia, wiec tez pewnie troszke wiecej pokaze. Mondziula 3mam kciuki za srodową wizytę &&&&&&&&&&&&& O ruchy są super nie???? Ktory to tydzien????? A przytyłas bardzo malutko wiesz! Dokladnie, wazne zeby maluchy zdrowo rosly, z reszta jakos sobie poradzimy. Ja to rozstępow mam chyba milion- tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna 29
AISHA jestem z Białegostoku,lecze sie u dr Świateckiej , ma bardzo dobre opinie,ja tez nie mam do niej zarzutu, taka rozsądna kobieta, po kolei robi swoje,mąż zdrowy ja niby też ,był polip,usuniety podczas histeroskopi i to miało pomoc. Zdaniem mojej pani dr, to była pszeszkoda mechaniczna,pozbyliśmy sie jej i ni, korzysc taka ze nie mam juz tak MEGA bolesnych okresów jak miałam Testu nie zrobiłam bo wieczorem , pryszła wredna okresucha, czułam ze sie zbliza ,tak jak pisałam... coz wypłakałam swoje dziś jest nowy cykl i zaczynam bajke od nowa.Chociaz na 2 miesiace robie sobie przerwe,zaczne starania w maju, bo mam wazną zawodową sprawe do załatwienia. Na jednej z wizyt pani dr, wspominała coś o inseminacji.Na pewno ktoraś z was ją przechodziła.Napiszcie prosze jakie sa koszty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dokładnie nie mogą cię zwolnić teraz. Aisha ja jestem 15 tydz ciąży :) W pierwszej ciąży ruchy poczułam w 20 tyg a w drugier w 16 tyg i teraz już w 15 :) A co z wagą wiem że mało w pierwszej 20 ponad przytyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
witam was dziewczyny @ powinnam dostać jutro ale boje się że jestem w ciąży mam spirale od prawie 4 lat ale ostatnio mam mdłości odrzuciło mnie od kawy i czekolady a potrafiłam całą tabliczke na raz zjeść dziś wypiłam łyka kawy i zrobiło mi sie nie dobrze...i tak mnie trzymają od rana nudności brzuch mnie boli i piersi ostatnio mi się zrobiły wrażliwe co mi sie nie zdarza przed @ dużo sie naczytałam że dziewczyny wpadły ze spiralą doradźcie mi czy moge być w ciąży 2tyg temu robiłam test ale był negatywny myśle że się z nim pospieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Witam Was kobietki dawno mnie nie było ale nic się nie zmieniło dziś 25 dc test ciążowy negatywny temperatura od kilku dni jest miedzy 37.2-37.4 nie wiem co mam myśleć,pewnie znowu nic z tego poczekam do piątku zrobie test i się okaże.Wrazie co szykujemy sie do inseminacji na 25 marca trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie16550
pelargonia1234 trzymam kciuki a co myślisz o tym co napisałam powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×