Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość mycha21
baby22 oby to było to... Nadziejko trzymam kciuki u mnie jeszcze nic nie widać jeszcze czekam, ale jestem dobrej nadzei... poczekamy zobaczymy... życze wszystkim dobrej nocki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test po 8 dniach od zapłodnienia, potem po ok14 dniach i zero kresek. Dopiero jak okres mi się spóźniał długo, to zrobiłam kolejny i ciążę wykazało. Wszystkie testy robiłam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn testy były poprawnie robione, bo zawsze jedna kreska się pojawaiala. Dopiero po prawie miesiącu na teście b yły 2 kreski. Testy firmy top test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Dlatego ja właśnie dziewuszki moje kochane boję się testować to dopiero 2 dzień jak się spóźnia...boję się,że wyjdzie negatywny,a wtedy to już będzie wiadomo,że nie ma szans...tak to jakoś się łudzę z drugiej strony to czekanie mnie wykańcza...jak dziś w nocy nie przyjdzie to jutro testuję!Trzymajcie kciukasy aby ta małpa nie przyszła!Temp. rano jakieś 37,2 zaraz po przebudzeniu a po południu(choć wiem,że tak się nie powinno mierzyć,ale ja i tak sprawdzam)37,7 może jednak nie przyjdzie to już 2 dzień jak się spóźnia,ale mam takie wrażenie,że jest tuż tuż,tak mnie podbrzusze boli małpowo,t...ahhh dziewczyny...kochane Baby22 i Mycho21trzymam kciukasy za Was najmocniej jak tylko potrafię! Baby daj jutro znać bo nie wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Spokojnie nadziejko, dam Ci znać!!Ja jż spać nie mogę!!!idę na 10 do lekarza zobazymy!!!:))))trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
WEDŁUG TYCH OBLICZEŃ JESTEM W 3 TYGODNIU CIĄŻY :)))I Termin porodu mam na urodziny mojego narzeczonego :)))hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
witam wszystkie kobietki!!!! no dzisiaj dzień sądny... dzisiaj powinnam dostać... ale cichutko narazie nic nie widać... i chyba się nie zanosi... hehe wiecie wczoraj jak rospalałam w centralnym to zrobiło mi się strasznie słabo, i nie wiem czy to jest normalne, aż musiałam się na chwilę położyć. tak się przestraszyłam, czy to też może być objaw?? poza tym te mdłości cholerne rano jest najgorzej. a jeść mi się wcale nie chce, tylko pije jakieś tigery energi drinki, tylko tego mi się chce, może coś ze mną nie tak?? czy to normalne??? chyba nie!!! Trzymam kciuki Baby i Nadziejko!!!! napiszcie co u was. a i jak dzisiaj nie przyjdzie to kiedy robić test??? jutro chyba za wcześnie nie sądzicie??? pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Witajcie kochane! Mycha21 mam nadzieję,że nie przyjdzie do ciebie ta małpa...Twoje objawy dobrze wróżą:) Baby22 trzymak kciukasy za wizytę-żeby była ta fasolka... Ja niestety dziewczynki mam złe wieści:( dziś rano zrobiłam test-negatywny:(:(:( jestem załamana:( chyba bedę płakać...to już 3 dzień ja się spóźnia temp rano 37,1-ciągle ta sama,nie wiem co myśleć...może jestem na coś chora?dziwne i te moje objawy,a test nic nie wykazał,nawet najcieńszej najjaśniejszej krechy...aj już nic nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Dziewczyny! Juz wariuję chyba,bo po chwili po\atrzę na ten mój test,wyszłam na taras na światło dzienne-a tam taka najjasniejsza z jasnych praktycznie przeźroczysta 2 krecha,co myślicie?może sobie ją uroiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
Nadziejko to dopiero 2 dzień... poczekaj do jutra jak się nie pojawi to zrób kolejny test, myślę że nic ci nie jest a jeśli cię to dręczy to biegnij po kolejny do apteki, nie martw się @ nie masz więc jeszcze nic straconego. ja też już się nie mogę doczekać żeby zrobić test. ale czas gra tu swoją rolę. trzymaj się napewno będzie wszystko dobrze. ściskam cię bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Nadziejo nic sie nie przejmuj, sprawdz na tym tescie jaka jest jego czułośc, tzn powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Jeśli sie pojawiła leciutka , nawet najbledsza 2 kreseczka to juz mozesz świętowac. Przy małych wartosciach b-hcg druga kreska jest zawsze bardzo mało widocza i pojawia sie po 5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Kurcze ucięło mi poprzednią wiadomość:( pisałam o tym ze mam 21 dzien cyklu i czekam na dzidzie. Mam bóle prawego jajnika promieniujące do nogi:-) i lekkie zawroty głowy, ale piersi mnie nie bolą, a czy powinny jesli planowany @ mam miec za tydzień. Czy bóle piersi we wczesne j ciazy powinny wystepować zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
kochana Miju30,sama nie wiem jutro powtórzę test,bo najpierw twj krechy nie było teraz niby jest,aj juz sama się gubię i Wam dziewczyny mącę w głowach...a co do bóli piersi to nie zawsze one występują w ciąży,tak czytałam,z resztą mnie bolały sutki tylko 3 dniu jakieś 1,5 tyg temu a teraz nic,ale ja nie wiem czy jestem w ciaży;/ Mycha wiem,że to 2 dzień dopiero,w sumie dziś 3...dlatego spróbuję jeszcze raz jak nie przyjdzie @ za jakieś 2 dni:)buziaki i dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Baby teraz Twoja sądna godzina cały czas trzymam kcukasy!aby się opłaciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
a po dłuższym czasie ta krecha zniknęła:( cały test jakiś taki zamazany na różowo się zrobił....chyba jednak ją sobie wymyśliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
baby może jusz jesteś szczęśliwa??? oby!!!!powodzenia... Nadziejko jeszce nic straconego. trzymam za was wszystkie kciuki. u mnie narazie nic... oby tak dalej piszcie jak się coś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Hej dziewczyny! No więc byłam u ginekologa i powiedział że jeszcze jest za wcześnie,i że mam iść na badanie BTHCG bo niestety jeszcze nic nie może powiedzieć, choć nie zrobił mi USG!!!!Co mnie wkurwiaga !bo powinien!Chociaż byłam u ginekologa z NFZ-u! Pójdę jutro rano na BTHCG(co jego zdaniem jest badanie krwi)z rana o 7 tak jak powiedział!3 m cie za mnie kciki laski!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
ps: Dzięki MYCHA!:) Powodzenia Nadziejko:) wszystkim dzieki za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Aj Baby i znowu czekanie! chyba denerwuję sie tym bardziej od Ciebie!hihi,ale myślę,że będzie ok...no ale do jutro to chyba te kciukasy mi odpadną jak będę je tak dusiła:) Mycha ciekawe jak tam u Ciebie będzie...musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Nadziejko zrób test Quick wiew on jest dokładny i wykrywa ciąże juz nawet na 2 dni przed @, sama jestem ciekawa jak to jest z tobą, kurcze czytając te posty to jak w prawdziwym thrillerze waża sie tu nasze losy nieprawdaż hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Mycha 21 i Nadzieja26 !:) Słuchajcie kobietki! Nadziejko!Ty mi się wydaje że masz taką samą sytuację jak ja! Identyko!Tylko że Ja testu nie zrobiłam, bo jak byłam w ciąży też mi nie pokazało...nie wiem co myśleć czuję się jak baba w ciąży, nie wiem dziewczyny co jest grane , ale dam wam znać na pewno jak tylko jutro pójdę na badanie BTHCG!Kurde boje sie powiem wam szczerze!Paliłam a teraz mam nie chęć do palenia, non stop spać mi się chce, czuję osłabienie jakbym była chora, leciutko coś w podbrzuszu czuje, kuje czy coś, nie wiem...ale wiem tylko jedno...że okresu nie dostane!!Głowa też często mnie boli!!i nie urojiłam se to!mam raz nie chęć do jedzienia a za chwile mogłabym zjejść konia z kopytami!Nie wiem co jest dziewczyny:(chciałabym wiedzieć, lekarz twierdzi że może jestem, ale mUSI ZOBACZYĆ bthcg!:(boje się , martwię bo tak bardzo chciałabym mieć to dziecko z moim ukochanym:( Buziaczek dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
moje objawy: -zmęczenie, senność -nie chęć do jedzenia -non stop siu siu... -bóle głowy i zawroty -brak miesiączki -zgaga,mdli mnie z rana i praktycznie przez cały dzień -dziwnie odczuwam zapachy szczególnie starszych facetów:( -jak czuję dym na wymioty mnie bierze...;/ -rozdrażnienie, i czasem śmiech z byle czego :( jak myślicie>>>????????????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Baby 22 moim zdaniem to Ty jesteś w ciąży :) ja wczoraj robiłam test i dwie kreski :) test zrobiłam w piątym dniu spóźnienia @, czułam się tak jakbym miała dostać @, ból brzucha, piersi, kłucie w jednym lub drugim jajniku. Do gina ide dopiero 23 paźdz. wiec nie wiem jak tak długo wytrzymam. Trzymam za was kciuki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Gratuluję MAJKA!!!!:))) Zazdroszczę!!!!!:)))też tak chcę:)też mnie kuje tu i tam, zobaczymy, też mi się tak wydaje że jestem!:) 3 mam za was kciuki!!!mi się narazie spóźnia 2 dzień,ale do mnie to nie podobne! Jak myślicie robić test???:)czy zrobić za 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
hej baby mam to samo co ty praktycznie. mam nadzieję że zaszłaś więc może i ja??? bardzo bym chciała widzisz jeszcze jeden dzień czekania przed tobą powiem szczerze ja bym nie wytrzymała musiałabym zrobić test. już mnie skręca bo jeszcze nic. hmmmm nie wiem jak jutro nie dostanę to chyba zrobię test bo umrę z ciekawości. dziewczyny może jutro się wszystko wyjaśni??? ahhh to czekanie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Witajcie !!! Ja też czekam na brak @ :) -Ból podbrzusza jak na okres -kłócie jajników -ogromny ból głowy i zawroty zwiększony apetyt , zwłaszcza nie ma mowy rozpocząć dzień bez śniadania bo wymioty i ból głowy jeszcze silniejszy -powiększone piersi i okolice brodawek powiększone termin okresu za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×