Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Asik_28
Witam 1 Mam taki problem .Okres spóznia mi sie 4 dzien,temp 37.7 ,wzdecia ,piersi nawet nie dotykam bo tak bolą(jak przy kazdej @) i jestem zmeczona chyba z tej gorączki.Niechce sie nakrecac na dzidzi,bo juz to pare razy robiłam .I chyba narazie boje sie robic testu.Poczekam jeszcze pare dni z tym jesli okres nie przyjdzie.A wy jak myslicie.Powiem tylko ,ze piersi zaczeły mnie bolec w dniu spodziewanej@ a brzuch mnie tylko pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje Paniom, ktore odpowiedziały mi na pytania :* jeśli faktycznie bylam w ciazy to jest mi bardzo przykro, ze nie dano mi szansy na donoszenie malenstwa. mam nadzieje, ze nastepnym razem sie uda (choc w glebi duszy mam jeszcze nadzieje, ze nadal jestem w ciazy)...nie chce sie nakrecac dlatego kolejny ostatni test zrobie w czwartek rano przed wizyta u ginekologa...trzymajcie kciuki, odezwe sie w czwartek wieczorem i napisze co mi powiedzial lekarz....jak dobrze, ze jest takie forum, na ktorym mozna podzielic sie z ludzmi, ktorzy maja podobne niestety problemy - jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi 76
Ja też mam za sobą tzw wczesne poronienie (przed zagnieżdżeniem lub zaraz po i dostałam miesiączkę praktycznie 3 dni później niż powinna być) na szczęście tym razem pomimo krwawienia i skurczów udało mi się ciążę utrzymać, ale wylądowałam w szpitalu już dwa razy i cały czas biorę leki. Jeden z lekarzy powiedział mi, że mogła to być ciąża bliźniacza, ale zostało tylko jedno maleństwo. Ja to sobie tłumaczę w ten sposób, że dzieciątko musiało być po prostu baaardzo chore i dlatego Bóg wziął je do siebie od razu. Nigdy o nim nie zapomnę, ale kiedy myślę w ten sposób to trochę mi łatwiej. A tak z innej beczki jutro wieczorem mam połówkowe badanie prenatalne trzymajcie proszę mocno kciuki żeby wszystko było dobrze z Maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zaciazone i starajace sie!!! Musze sie pochwalic ze jestem w 8tc i do tej pory nie mialam zadnych ciezkich objawow ciazowych. Niestety doszly mi mdlosci ktore nieodstepuja mnie na krok. Juz nie daje rady, ciagle mi nie dobrze. Poza tym ciagle jestem glodna, ale jak pomysle o jedzeniu to znowu mi sie nie dobrze robi.Juz sama nawet nie wiem na co mam ochote!!!! Pomocy!!!! Jak ja mam to przetrwac. Poradzcie co robic aby zmniejszyc mdlosci i co wtedy jadlyscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrufka - trzymam kciuki, abyś jednak była w tej ciąży. Nie zapomnij napisać :* Bogi76 - dbaj o siebie. Będziemy trzymać ofc kciuki. Napisz później... Andziaaa - Kochana na mdłości najlepsze mleko, sucharki, herbata z imbirem (ale z tym imbirem nie przesadzaj, bo też rozgrzewa strasznie). Niektórym dziewczyną pomagają także cytrusy, ale wiadomo każda kobieta jest inna i niektóre nie mogą jeść w ciąży owoców cytrusowych. Ja tak np. miałam. Nie mogłam pomarańczy jeść, mandarynek itd. Bardzo pomagały mi rano sucharki i oczywiście dużo leżałam, bo byłam w zagrożonej ciąży...Niestety Bóg mi ją odebrał. Minął miesiąc i nadal mi ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka822
Witam! mi @ się spóznia już tydzień robiłam 3 testy wszystkie pozytywne czuje się dziwnie ..tak bardzo chcialabym zeby sie udało..byłam w piątek u lekarza gdy okres mial juz spoznienie 4 dni i testy zrobiłam ale mnie zgasił powiedział zę to nic nie znaczy i kazał przyjsc za 10 dni to wtedy skieruje na dal;sze badania...pobolewa mnie czasami w podbrzuszu mam nadzieje ze to upragniona fasolka...zwariuje przez te 10 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Oczywiście dam Wam znać co i jak, a na mdłości mi najlepiej pomagał imbir kandyzowany i herbatniki lajkonika no i spałam na pół-siedząco i jadłam w małych ilościach ale po 8-10 razy dziennie i pomagało grunt to nie podrażniać żołądka ostrym i ciężkim jedzeniem i nosa zapachami, nie mieć pustego żołądka i zbyt pełnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
Cześć DZIEWCZYNY dzisiaj powinnam mieć okres, ale nie mam. test zrobiłam 4 dni temu ale wyszedł negatywny, dlatego nie chcę dzisiaj powtarzać, bo się niepotrzebnie nakręcę, poczekam jeszcze kilka dni. Piersi mnie bolą od, mniej więcej owulacji i urosły mi o jakiś jeden solidny rozmiar :) w dodatku boli mnie od tygodnia brzuch tak jak na okres, z tym, że zawsze bolał mnie tak dopiero w momencie kiedy dostawałam okres a nie tydzien przed, dlatego chodzę co chwilę do toalety sprawdzić czy to czasami nie @. Generalnie częściej sikam i mam taki biały, gęsty, kleisty, bezzapachowy śluz, nie wymiotuję, chociaż czasami jest mi niedobrze i słabo (wczoraj spałam prawie cały dzień). Temperaturę mam podwyższoną, tzn. kilka dni temu 37.6, później troszkę opadła do 37.1 i dzisiaj utrzymuje się na poziomie 37. Jak myślicie? Jest szansa? Czy to raczej objawy przedokresowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy_84
manka a robilas test z krwi? bo ten jest najbardziej wiarygodny!!! zrob sobie go i wtedy bedziesz pewna na 100%. Nie kazdy lekarz uznaje test z moczu... takze nie czekaj 10 dni tylko jutro od rana do laboratorium!!! He a ja mam dziwne motylki w brzuchu. Tak sie czuje jakbym miala piorko w brzuchu i mnie laskocze. Bardzo dziwne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy_84
Czekamy Bogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFKA 4400
Witam :( PROSZE SPROBUJCIE MI ODPOWIEDZIEC bo umre ze strachu ;/ Bralam tabletki anty Yasminelle lecz musialam przestac gdyz p.ginekolog kazala mi brac macmiror 500 od zakazen pochwy.Wzielam chyba 6 do samej miesiaczki ,przez miesiaczke nie bralam... po miesiaczce chyba 3 dni nie zazywalam zadnych lekow i piescilam sie z chlopakiem...ja bylam w majtkach on bez..i "ocieralismy sie o siebie" lecz nie doszlo do wytrysku a on mowi ze nawet nie byl przed wytryskiem.Pozniej zaczelam brac przez 2 dni tabletki i yasminelle i ten macmiror po 2 dniach mam bole w dolnej czesci brzucha mam plamienie... i obawiam sie ze jestem w ciazy ;( PROSZE NIECH KTOS MI ODPOWIE JAK NAJSZYBCIEJ I OBY OKAZALO SIE ZE GLUPIA JESTEM NIZ MOJE PRZECZUCIA SIE SPRAWDZILY.... BLAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xinacra
Kafka... Ciaza nastepuje po zaplodnieniu, zaplodnienie natomiast nastepuje po dostaniu sie plemnika do Twojej komorki jajowej --> plemniki znajduja sie w spermie. Jesli wiec, Twoj chlopak nie trysnal, Ty bylas w majtkach --> nie widze osobiscie powodu dla ktorego mialabys sie obawiac ciazy ;) P.S plamienia mogly wystapic po odstawieniu tabletek, badz po tym jak zaczelas tabletki brac od nowa po jakiejs przerwie, badz po prostu od jakiejs infekcji na ktora dostalas wyzej wymienione przez Ciebie leki od p. ginekolog :] takze glowa do gory, jeszcze nie Twoja pora na bycie mama jak widac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia1999
Witam..staramy się z partnerem o dziecko. Kochaliśmy się w niedzielę 31 i 1 w poniedziałek i on skończył w te dni w środku. Cykle mam 32 dniowe, a ostatni okres miałam 15 stycznia..Chciałabym się dowiedzieć, czy jest duża szansa, że będę w ciąży? I czy test zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki lub dzień później będzie wiarygodny? Dodam od dzisiaj pobolewaja Mnie sutki przy dotykaniu i swedza.. Dziekuje za odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFKA 4400
xinacra wielkie dzięki.. ;) Powiem Ci ze twoja opinia podniosla mnie na duchu.... Mam dopiero 19 lat.. i dlatego tak strasznie sie boje...nie jestem gotowa na to poprostu :) Mam nadzieje ze na 200% nie jestem w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
No więc nasza Ewunia jest zdrowa jak rybcia Smile ma 402 g i 17 cm (22cm razem z nóżkami) dzielnie fikała przez całe badanie, ziewała i całowała mamusię w brzuszek, ma wszystko na swoim miejscu i jest przesłodka. Jest w ułożeniu pośladkowym więc dlatego mam tak skopany pęcherz, a te kopniaczki to są szturchańce rączkami, jest przesłodka zakochałam się na amen. Mąż trochę niepocieszony był, że nie synuś, ale aż mu łzy pociekły jak maleństwo zaczęło ziewać. Jestem przeszczęśliwa a mój mąż śmieje się, że będzie miał dwie baby w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeecccccccciaaaaaa
hejka dziewczyny:) mam problem o d 5 dni spoznia mi sie okres, brzuch pobolewa od tygodnia jak bym miaal dostac okres a tu nic, do tego glowa boli i zadnych innych objawow... bardzo bym chciala dzidziusia nie wiem co myslec... moze to zapalenie jakies albo co..., czy to mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy_84
Nio to super, ze malutka zdrowa:) wyobrazam sobie Wasze szczescie jak ja ogladaliscie! Pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiullla
Bogi76==> gratulacje dziewczyny jestem tu nowa,nurtuje mnie kilka pytań.Jestem po 1 cyklu starań o dzidzię.Miałam monitorowane jajeczkowanie na USG.Z narzeczonym kochaliśmy się od piątku 29.01 do poniedziałku 01.02 codziennie.W piątek na USG pęcherzyk jeszcze nie pękł a w poniedziałek na USG lekarz powiedział że jest już pęknięty i jajeczko się uwolniło.Mam nadzieję że pocelowaliśmy,tylko martwią mnie bóle brzucha.Czasami coś zakłuje czasami czuje tępy ból podbrzusza.Poza tym jem jak wściekła.Zastanawiam się czy to objaw po lekach (luteina 3x1 dziennie) czy ten ból to może być objaw zaciążenia?????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiullla
Bogi76==>w którym cyklu starań zaszłaś w ciążę ? Te cyferki przy nicku to Twój rok urodzenia? Ja jestem 78:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
tak 76 to rok mojego urodzenia, jestem znacznie starsza od większości tutaj na forum :). Nam się udało w 4 cyklu starań, A te bóle podbrzusza mogą być spowodowane "przedzieraniem się " zapłodnionego jajeczka do macicy :) ja tak miałam i przy zagnieżdżaniu trochę plamiłam, ale tylko tak z pół dnia. Po lutenie raczej nie boli brzuch, ja biorę ją ciągle i nie bolał mnie.Życzę powodzenia :) Dzięki dziewczyny za miłe słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiullla
Ja mam straszną nadzieję na ten cykl.Mój ukochany wyjechał teraz na 4 miesiące.Niby będzie zjeżdżał raz w miesiącu na kilka dni ,ale nie wtedy co trzeba;);););)Nie wiem też co będzie dalej,bo taką ma teraz pracę i nie wiadomo co dalej.Kurcze dopiero sobie uświadomiłam jak bardzo się boję:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaek1
Bogi76 tak bardzo sie ciesze że z Waszą córeczka wszystko jest w porządku :) Przyznam sie nawet ze jak to tak ładnie opisałas to aż mi łezki popłynęły -jakoś dziwnie sie wzruszyłam ;)Tak bardzo bym chciała żeby ktoś mi powiedział że na 100% będzie dobrze i donosze swoje maleństwo ale wiem że to niemozliwe . We wtorek zacznie mi sie 12 tc ale przecież w każdej chwili moze sie cos niedobrego stać odsuwam te myslę jak tylko mogę najdalej ale wystarczy że zaboli mnie tam i ówdzie a juz panikuję. I za każdą chwilę jaką dane jest mi spędzić z moja dzidzią dziękuję Bogu. Powiedzcie że musi byc dobrze. A dziewczyny czy to są normalne bóle w tym tc że boli mnie nawet nie wiem jak to nazwać ale tak jakby kość łącząca łono do pośladka czasami to nawet kroka nie moge zrobić tak boli. Czytałam że to rozciągaja sie kości itp ale obawy mam a do lekarza dopiero 24 idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana będzie dobrze. Trzymam kciuki, a wszystkie niepokojące objawy konsultuj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam wszystkie forumowiczki:-) Mam pytanie czy któraś z Was pamieta ile jej maleństwo ważyło i mierzyło w 21 i 26 tygodniu??? Obawiam sie, że moja córeczka będzie dość duża:-). Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiullla
Mam 2 kreski!!!!!!!!!!!!! Jedna słaba ledwo widoczna,ale robiona dziś czyli 2 dni przed @ i nie z porannego moczu:):):):):)JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
witam was dziewczyny serdecznie kiedyś już sie odezwałam na tym forum jak były to początki ciąży ale wciąż was śledziłam. Teraz jestem 23 tydz i mam mały stres jutro wybieram sie na usgg 3d i mam nadzieje że będzie wszystko dobrze! Mam już jedną córeczkę w tym roku 5 lat skończy i jest zdrowa mam nadzieje że i teraz też tak będzie! pysiulla- szczerze ci gratuluję!!! bogi76- ty już miałaś 3d gratuluję serdecznie zdrowej dzidzi!!! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Mondziula trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki. Wszystko będzie dobrze :-). Ja jestem w 27 tygodniu, i nie robiłam usg 3d, miałam robione 3 razy zwykłe i powiem szczerze, że nawet na to 3 d się nie wybieram. Pysiulla- serdeczne gratulacje :-) Pozdrawiam serdecznie. P.S. Proszę o odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do dziewczyn które mają za sobą poronienie (zabieg). Ja miałam zabieg wyłyżeczkowania w 10 tc - 6-tego stycznia i obecnie czekam na @. Niestety po niej ani widu ani słychu. Wzwiązku z tym mam pytanie kiedy ową miesieczkę dostałyście. Obecnie jestem chora (ostre zalapenie górnych dróg oddechowych), minęło okoł 6 tg. po zabiegu i jeszcze nie byłam na kontroli, bo na wypisie ze szpitala pisze po pierwszrj @ więc czekam niecierpliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiullla
Ja miałam @ dopiero po półtora miesiąca a poroniłam w 4 tygodniu ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulla a kiedy byłaś na wizycie kontrolnej u ginekologa? Mi powiedziano, ze po miesiączce mam się zgłosić. Trochę się martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×