Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość xinacra
No a wiec to znowu ja... moje kochanie przyszlo z miasta z tescikiem, jako ze w opakowaniu byly dwie sztuki, pomyslalam dzisiaj od razu zrobie pierwszy, rano dla pewnosci trzasne drugi... i stad moje pytanie czy rano nalezy robic testy tylko z tego wzgledu ze pokazuje wiecej tych hormonow ciazowych, tzn czy test po poludniu kobiecie w ciazy moze pokazac ze nie jest czy odwrotnie? Bo jakby to powiedziec...przez pierwsze kilka sekund byla jedna kreska, po czym wyszla druga wielka, widoczna i jestem pewna ze mi sie nie przewidzialo ;) Tak sie staralam o dziecko przez ostatnie dwa lata a teraz tak sie zestresowalam ze moge byc jak nigdy...ze sobie nie poradze, ze bede zla matka... Powiedzcie mi czy w takim razie jesli wyszly dwie krechy to powinnam test powtorzyc rano czy to jednak ciaza chcialabym ale tak sie boje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy_84
Dziekuje za odp wiesz lekarz powiedzial 20 dnia cyklu wiec wyszlo mi w niedziele... a chce by wyszly wiarygodne wyniki bo ostatnio jak robilam to bylam po badaniu usg i lekarz kazal mi zrobic na nastepny dzien wiec zrobilam no i wyszlo...w normie do 25 ja mialam 75:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewamze
No i jestem w ciąży!Właśnie zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne, czerwone krechy. Chciałam mieć dzidziusia, ale teraz mam mieszane uczucia i jestem w lekkim szoku... bo co dalej?Mąż będzie pewnie skakał z radości jak mu powiem,ale ja... sama już nie wiem czy to był dobry pomysł. Dziewczyny, powiedzcie mi ile tyg. noszę w sobie tą maleńką istotkę. Ostatnią @ miałam 30.12.09.Kiedy zostanę mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewamze
okres życia dziecka w łonie matki poczęcie termin narodzin 11.01.2010 04.10.2010 wiek dziecka do narodzin 17 dni 249 dni 2 tygodni i 3 dni 35 tygodni i 4 dni Normalnie nie spodziewałam się po sobie takiej reakcji. Jestem w szoku. Boję się przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
będzie dobrze, nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje drogie piszę tu bo już sama nie wiem gdzie. Najlepiej zaczne od początku. Tabletki anty bralam przez 3 lata odstawilam po odstawieniu dostalam okres pozniej 7 mc nie miesiaczkowalam w koncu dostalam od stycznia 2009roku cykle miałam dość nieregularne wahające się od 27-59 dni od pazdziernika 2009 bralam cilest ale w grudniu po 18 tabletce 3 opakowania odstawilam krwawienie z odstawienia miałam 24 grudnia. 11 stycznia wydawało mi się ze jestem w okolicach owulacji poniewaz zaobserwowalam sluz przezroczysty ciagnacy jak bialko kurze, generalnie nie mierzylam nigdy temperatury ani nie robiłam żadnych wykresów to też nie mam pojęcia czy rzeczywiscie owulacja była. w każdym bądz razie okresu nie dostałam, a nie wiem czy możliwe jest żeby faza lutealna trwała do tej pory 17 dni i póki co nie mam żadnych objawów na zbliżającą się @ Stosunki bez jakich kolwiek zabezpieczeń: 4.01, 18.01, 21.01, 23.01, 27.01 dziś wykonałam test ciążowy- negatywny, aczkolwiek nie z porannego moczu. I teraz prośba do was myślicie że są szanse że jednak nie miałam owulacji wtedy co podejrzewam skoro @ nie przyszla? i czy są jakiekolwiek szanse że test zrobiłam za wcześnie i mogę być w ciąży czy w ogole może mam cykl bezowulacyjny i znowu masakre w swoim organizmie po tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie masz co panikować. Odczekaj jeszcze parę dni, a jak się nie pojawi @ lub się b. denerwujesz zrób ponownie test albo betę. Organizm często "świruje" po odstawieniu pigułek, więc to pewnie to i niebawem @ się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej że nie wspominasz o żadnych dodatkowych ciążowych objawach. Spokojnie więc czekaj na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi 76
Softi test ciążowy robi się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu, beta HCG wychodzi od 10 dnia po zapłodnieniu, więc najlepiej poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy testuj, wcześniej szkoda nerwów i kasy. Powodzenia !! zobacz na teście tyle kresek ile chcesz. Zaciążonym serdecznie gratuluję, zwłaszcza takiej jednej co się długo starała, ehhh znowu nie pamiętam nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jedyne objawy które można by było powiązać z ciążą to częstomocz i niesamowite zmęczenie spie po 10 godzin i mogłabym kolejne 10 gdyby tylko byla taka mozliwosc, ale tlumacze to sobie raczej jakims przesileniem zimowym czy cos no i tyle ze tak z dnia na dzien palic przestalam, moze nie to ze mnie drastycznie odrzucilo ale jak zawsze mialam problemy z rzuceniem tak tym razem poprostu przestalam. Wiesz ja zdecydowanie nie panikuje, co prawda nie planuje malenstwa ale jesli by sie przydazylo bylabym bardzo szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xinacra
dwa testy, na obu po dwie krechy.. wystarane, wymarzone a teraz naszly mnie wapliwosci czy sie nadam, czy dam sobie rade.. moje kochanie mowi ze nie chce sie nastawiac pozytywnie bo juz tak dlugo na to czeka dopoki nie pojde do lekarza i dopoki nie bede wiedziec na 100%. on sie cieszy, ja sie boje :P Skad nagle taka zmiana o 180 stopni u mnie, przeciez tak bardzo chcialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, że u mnie było tak samo. Podobna reakcja, jak zobaczyłam na (trzech testach aż!) dwie grube czerwony krechy. Strach mnie obleciał i gorąco. No i wielki szok! Jak się z tym przespałam i już wiedziałam na 100 % (po usg), że jestem w ciąży strach i obawa zamieniły się w radość. Niestety radość trwała tylko 10 TYGODNI. Poroniłam! :( Teraz marzę o kolejnej ciąży. Tylko odczekać trzeba z jakieś 3 miesiące. Póki co czekam na @ która jakoś przyjść nie chcę. Martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejtowa
Witam Panie :)) Nie mam pojęcia jak to jest u mnie ale boje się, że to jednak ciąża... Zrobiłam sobie przerwę w proszkach 2 miesiące i niestety seks z moim partnerem uprawiałam bez zabezpieczenia... (śmiało mówiąc, nie kończąc w środku-ewentualnie 4 razy) Teraz spóźnia mi się okres, mam dziwne bóle brzucha tj. okres ale to nie to. Piersi mnie nie bolą. Tak na prawdę nie wiem co mam myśleć. Boje się dowiedzieć prawdy. Bardzo chciałabym mieć dzidzie małą ale nie wiem czy jestem gotowa. Pozdrawiam mamuśki i życzę szczęścia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
Cześć dziewczyny Mam takie pytanie, bo może któraś z was miała podobnie. Mam 24 lata i chciałabym mieć dziecko. Współżyłam z mężem w dni płodne. Nie mam takich objawów jak piszecie na forum tzn nie robią mi się obwódki wokół sutków, nie sikam częściej, ale przez jakiś czas po owulacji miałam bardzo dużo białawego śluzu. Czuję się zmęczona (śpie w dzień, czego wcześniej nie robiłam), drażnią mnie zapachy i pobolewa mnie brzuch tak jak na @. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, choć wiem że to za wcześnie (8 dni po owulacji) wyszedł negatywny i poczułam się zrezygnowana , bo na testach jest napisane, że wykrywają ciążę już w 6 dni po. Nie wiem czy jest sens robić sobie jeszcze nadzieję. Napiszcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
owszem piszą, ale zazwyczaj ledwo co wychodzą w dniu spodziewanej miesiączki, a poza tym 6 dni ale po zapłodnieniu a to nie to samo co owulacja, czasem dochodzi do niej nawet dwa dni później :) tak więc na razie się nie stresuj, wszystko przed Tobą i zatestuj w terminie miesiączki, z opinii dziewczyn najczulsze są bobotesty,a ja preferuję badania z krwi tzw beta HCG Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady323
Hej. Mam taki problem. okres się mi spóźnia już 8 dni, boli mnie brzuch i na dodatek jest taki "spuchnięty", piersi mnie bolą tak jak przed @ , ostatnio bardzo dużo zaczęłam jeść Czy to może być ciąża?? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja rowniez podejrzewam,ze jestem w ciazy (bardzo chcianej i planowanej - kochalismy sie dokladnie w dzien płodny -doskonale czuje kiedy wystepuje - u mnie byl on 13 stycznia), ostatnia miesiaczke mialam 29.12.09 - do tej pory nie dostalam kolejnej, kilka dni temu (29/30.01.09)zrobialam 2 testy - na obu wyszła druga kreska,ale baaardzo blada choc widoczna, od tygodnia mam bole podbrzusza, piersi sa wieksze i bardziej drazliwe niz standardowo przed miesiaczka, niepokoi mnie jednak,ze od 2 dni mam plamienia -sa krwiste, czy to normalny objaw ewentualnej ciazy?????? byc moze ktoras z Was miala podobne dolegliwosci - chodzi mi glowie o te plamienia, nie sa obfite-widoczne tylko delikatnie przy podcieraniu, sprawdzam tez od czasu palcem i czasmai jest to krew swieza z mieszanka tak jakby starszej krwii, nie chce panikowac, wiec mam nadzieje,ze ktos mi potwierdzi,ze takie objawy sa w granicach normy we wczesnej ciazy, do lekarza jestem zapisana dopiero na przyszly tydzien :(....bede wdzieczna za szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
JA z takimi objawami poszłam na izbę przyjęć do szpitala i dzięki Bogu i lekom, które tam mi dali dzieciątko dalej jest pod moim sercem. Wszystkie plamienia i krwawienia w ciąży należy diagnozować. Więc zmykaj do szpitala, nie musisz mieć skierowania. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvka
A jak mam takie pytanie do dziewczyn, które zaszły w ciążę, czy na początku ciąży ( w pierwszych 4 tygodniach) miałyście pociemniałe sutki? czy to jest raczej objaw nieco późniejszy? Jeszcze nie robiłam testu, poczekam do poniedziałku ale zaczynam sobie wkręcać. W prawdzie nie pociemniały mi więc to penie nie to :( ale od wczoraj sikam kilkanascie razy dziennie i to nie jest zapalenie pęcherza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Moje pociemniały dopiero w okolicach 14 tygodnia, ale miałam sino-czerwone wargi sromowe w zasadzie jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki. Ale z tymi objawami na prawdę różnie bywa i nie należy się nimi zbytnio sugerować. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana aaaa
ja chyba jestem w ciąży w 4 tygodniu i mam depresje ! tak bardzo nie chce tego czegoś! usunę jak tylko sie dowiem ze jest tam cos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy_84
To po co tu piszesz!!! Rob co chcesz i nie zawracaj innym glowy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
znajdź sobie forum dla bezdusznych egoistek i zapatrzonych w siebie idiotek a nie pisz tutaj takich rzeczy, jeśli faktycznie jesteś w ciąży to ten KTOŚ w Tobie (jeśli tam jest) ma niewyobrażalnego pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, niestety w dzien, w ktorym pisalam o moich dolegliwosciach dostalam miesiaczke ;( jestem dosyc zmieszna, poniewaz tak jak wspomnialam miesiaczka spozniala mi sie 1 tydzien, 2 testy wyszly z blado-rozowa druga kreska i mialam strzasne bole podbrzusza, mialam wszystkie dolegliwosci, ktore wskazywalyby na to,ze jestem w ciazy. Jestem zlamana ;( Czy jest mozliwym,ze mimo wszystko jestem w ciazy? Czy ktoras z Was miala miesiaczke mimo, ze byla w tym czasie w ciazy? Co to byly te dziwne plamienia?? Nigdy ich nie mialam. Obawaiam sie,ze moglam byc w ciazy,ale moj orgaznizm ja odrzucil ;(okropnie silne bole, ktore mi towarzyszyly mogly byc takim objawem??? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci kochana że w ubiegłym roku miałam podobnie i okazało się, że byłam w ciąży. Ponoć tak się zdarza i czasem my kobiety nawet nie wiemy że jesteśmy w tej ciąży (niektóre mogą wiedzieć ze względu na ewentualne dolegliwości - ja wiedziałam, bo zrobiłam test ciążowy, coś mnie podkusiło - tak bym nie wiedziała, bo następnego dnia odstałam obfitej @). Lekarz powiedział, że to była ciąża (jakoś ją fachowo nazwał niestety nie pamiętam już jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy_84
mrufka Ja tez na tescie mialam bardzo slaba 2 kreseczke ale Pani doktor uznal, ze to ciaza.... mialam tak silne bole brzucha, ze w pracy w pewnym momencie to myslalm, ze upadne z bolu, mdlilo mnie bardzo z tego wszsytkiego a, ze pracowalam w szpitalu to odrazu na badania poszlam... Niestyty poronilam. Pani doktor powiedziala, ze z miesiaczka wszystko poszlo:( a moj lekarz w Polsce powiedzial, ze jak nie bylo lyzeczkowania to on nie uznaje, ze moglam byc w coazy... i taki zamet mi zrobili w glowie. Takze nie stresuj sie i nie mysl tyle bo to nic nie daje....wiem, ze jest ciezko ale niestety trzeba dalej zyc. Mi tez sie tak latwo tylko mowi ale swoje przeszlam a po drugie to teraz tez mam problem, nie wiem jak dlugo bedzie trwalo leczenie:( moze pol roku a moze 2 lata... moja znajoma to ok 10 lat sie leczyla ale jakos zaszla w ciaze a ja ze swoim szczesciem.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xinacra
Mrufka, jednak mozna na to spojrzec rowniez z drugiej strony... Pokaze Ci to na moim przykladzie... Jestem w ciazy, dzisiaj zrobilam juz trzeci z rzedu test, tym razem taki sprytny ktory pokazuje ktory to tydzien - wyszlo mi ze to koncowka drugiego miesiaca...jest tylko jedno ale...skoro jestem w 8 tygodniu ciazy to bardzo dziwnie bo 6 tygodni temu mialam okres... tak wiec albo 3 testy (robione w odstepie czasu dwoch tygodnia, trzech roznych nie zaleznych firm, kazdy po 10funtow) oraz moje wszelkie objawy sie polmylily - albo jednak mozna miec okres bedac w ciazy, wiec moze jeszcze nie wszystko stracone ;) 3mam kciuki :) ja poki co oswajam sie z myslaze bede mamusia i za przeproszeniem wpierdzielam wszystko co zobacze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×