Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nie ma nikogo z biustem 70B - wywrotka ma tylko ładowanosc 10T a baba musi być duża ale jednoczesnie proporcjonalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały ------- widze ze musimy się jednak umówić nie w stolicy a na jakiejś plaży zebym miała się gdzie opalać co ty renia mówisz ---- ja nosze rozmiar 38 ,czasem 36 a biust mam 70B albo C, ale 70!!;) stic -------- czekam na kolejnego mailika, ja tez zaraz ci się postarm coś dłuższego napisać ale troszke chwilowo (mam nadzieje ze tylko chwilowo) mam mały zapiernicz w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na serio - kiedyś pojechałem z Kumplem na weekend do Kołobrzegu - odwiedzic koleżanki - i w Kołobrzegu była taka knajpa gdzie jednego dnia zoorganizowano impresske w stylu \"Plaża party\" - wpuszczano tylko w strojach kąpielowych - ale była balanga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu to my zrobimy taka imprezke jak przyjedziesz w marcu no i sie spotkamy w psrawie tego pubu :-) Tylko Seti ze soba wezsnie piasek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
heroinka bedzie modelka zdradzila sie ma 70 B- C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri-----> ja tylko alchemika przeczytalam tego autora, inne ciezko mi sie czytalo, i nie konczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seta----->Na jakie D???? 70B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>to juz powiem:P 70-75 male B ( mala jestem to mwszystk0o mam male:9):D Bialy------->jasne wezme woreczek z ziemia mojej ojcowizny jak w \"samych swoich\":D Bialy---->sprawdz sobie poczte , chbya ze juz to zrobiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti -------> ja czytałąm jeszcze pare jego ksiązek polecam \"na brzegu rzeki piedry...........\" i \"weronika.......\" - swietne alhemik tez fajny, ale przy niektórych się nudziłam widze ze ja i seti mamy biuściki w sam raz dla stica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti na razie mi przyszlo zaproszenie na zimowe sporty extremalne ;-) Hera--> a co w wawie nie ma plazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri----->na \"brzebu rzeki..\"tez czytalam ale nic wiecej, podobno \"11 minut\"jest fajna:) Heri ale on z D poszukuje::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kurfa z B poszukuje - co wy abecadła nie zancie 70B😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała s.----> a co ja mam za ogloszenie w stopce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
to ja szukam 185/20 jak juz cyferkami rzucamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde namotaliście a.........stic........pasujemy ci z setunią??;) a ......... co z tym parapetem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucichlo cos:o Moze pojde zjesc sniadanie ale jakos nie wiem co bym zjadla :o,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×