Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

kruku! już pisałam, ze idę odpoczywac a nie spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś siedze w pracy już od 7.10 ale zrywam się stąd koło 12 i idę się stroić na egzamin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.......poczytałam was troszkę....ładnie malutka mi faceta poderwała.....oj kochana.......;) a widzę ze ktoś tu \"na brzegu rzeki piedry........\" czytał wstawać śpiochy bo mi się nudzi ......... kierowniczka dziś na urlopie chyba pójdę na zakupy po \"śniadanko\" dziś już 9 dzień dietki jeszcze tylko weekend muszę jakoś przetrwać i imprezkę bez kropli alkoholu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj heroinko ja tylko na chwilkę zaraz bede się pakować i Was opuszczam :( na jakieś 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie dziweczynki jestescie ja już przyszłąm z zakupów na śniadanko powiedzcie mi co z tą malutką i sticem?? a gdzie ty alea wybywasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri----->stic&mala przypadli sobie do gustu rozmownego i nie tylko:) , rozmawiaja soebie w jakis krzaczkach(priv albo gg ak mis ie wydaje:D) heri to smacznego a co kopenhaska proponuje dzis na sniadanie, bo wiem ze z samego rana jak sie wstanie pije sie kawe naturalna z kostka cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rano była kawka i tościk dziś ale koło południa mam brokuły czy coś takiego, pomidorka i owoc kurde --------->a ja sie już za suknią zaczęłam rozglądać...............ale mi malutka namieszała.................;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty seti widze czytałaś chyba \"na brzegu ......\" --------i jak?? ja teraz czyatm \"o sztuce miłości\" fromma, ale do tegotrzeba miec nastrój wiec dla rozrywki dziś zacznę czytać \"smażone zielone pomidory\", oglądałaś film o takim tytule?? ja oglądałąm kiedyś alejuż nie pamietam o czym był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heri-------->bedziesz w pracy gotowala brokulki:) Ej ja mysle , ze nic nie stoi na przeszkodzie zebyscie sie spotkali:D, przeciez to tylko spotkanie:) deficyt plc przeciwnej:-/:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heri------>\"na brzegu..\"czytalam ale to bylo jzu dawno:), tej o pomidorach nei czytalam ale film tez widzialam i tez nie pamieam o czym on byl taka mam pamiec do filmu, przypomina mi sie jak jakis fragment zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe żartowałąm seti;) a ugotowałm rano w domku i wzięlam do pracy jej już mam dośc tej diety znajomi mówią ze widać ze schudłam ale ja jakoś tegonie widze strasznie jasne ze mam te 4 czy 5 kilo mniej ale chyba zawsze mam niedosyt....mój tato zawsze mówił ze jak mi dać palca to ja biorę całą rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie od rana wkurwiacie - nic tylko wam bany za te plotkastwo pozakładać :P 😡 Cześć Herka--->Skrobie maila :O Zaspałem do roboty :( Setka--->Plotkara :P Reszte towarzystwa oppierdole później bo teraz nie mam czasu A w ogóle to wszytkim ukrywajacym się i nie mówię cześć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------> no widzisz a ja taka powazna ze nie znam sie na takich zartach:D zachlannosc jedna z naszych ulomnosci i kazdy ja ma chyba:D ja kiedys myslalam zeby przejsc na ta diete, jak do wakacji nie schudne to w wakacje zrobie, tylko w tej diecie podobno jakies krwawe miecho trzeba jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------->ja tylko streszczalam:D kobiety to chbya z natury sa plotkarami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tam w menu befsztyk pare razy ale to ma być chude mięsko - ja że mięsa nienawidzę to się męczę z tym strasznie ale po zaraz od razu krwawe chyba ze zajmiemy się seti kimś kto nam się tu pojawił na forum przed chwolą / stic -------- o tobie mówię ----------------> kurde poszłam do domu a ty zaraz skok w bok..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie ludzie!!! Sticu to normalne ze plotkuja tak maja od tysiecy lat ;-) Seti---> I jak zobaczylas wczoraj jakis film ciekawy? czy od razu poszalas spac? Ja wczoraj ogldalem wesele, ale calego nie zdarzylem polknac. Hera---> i co z ta plaza w centrum Wawy ;-) Alea---> Szczesliwej podrozy i dolacz jeszcze na masaze ;-) Malutka :-) No i reszta milego dnia w pracy zycze ja od rana mam juz troche pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej - miało być chyba ze się zajmiemy tym kimś -------- wtedy będziesz mogłą dietke pół roku stosować, albo zależy ile tam tego mięska ze sica będzie...;) stic -----------> witam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------>aha to jak sie jakos dobrze doprawi to bedzie zjadliwe:) Bialy----->ja bylam jakos bardzo zmeczona , chyba ta apatia mnie tak wykonczyla i poszlam spac bo w tv nic nie bylo, wesele oglaldalam ale wydaje mi sie ze troche jest akie przejaskrawione ide chbya po kawke no to jak wszyscy dzisiaj nagle osro zaczna pracowac to pozostane sama na posterunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześc biały a plaża ------- stic miał od kogoś brać piasek na lepienie babek to mi go moze troszkę pożyczy i zrobimy plażę tylko teraz jeszcze troszkę zimno na opalanie się - nie sądzisz?? chyba ze masz jakiś pomysł jak temu zimnu zaradzić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć herka....check mailbox Kruku---->Nie chciało mi się wnikać - explain me co z Aleo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera mozemy sprowadzic z kurnikow lampy nagrzewajace do wyklucia jajek, i powiesic na trakcji tramwajowej od razu lato :-) Seti----> Czytasz Nitzschego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic:D a ty explein co z mala:D dobra juz sobie nie zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu Alea jedzie do pracy, a tam nie ma neta weic ja dwa tygodnie nie bedzie. Zreszta z tego co wiem to Seti tez tutaj za dlugo niepobedzie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----->lubie jego sentencje , poki cos moze cos przeczytam:0 ide sobie po ta kawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tu teraz jesteście to uwaga: 🌼 UROCZYŚCIE I OFICJALNIE OPIERDALAM WAS ZA POLOTKARSTWO🌼 FANFARY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×