Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

bialy--->to przy okazji odwiedzisz heri:) zaraz bedzie 3333 postow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko biały ztym ze w rzeszowie nie ma umcs-u , jest chyba po prostu uniwerek rzeszowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) doszlam do 35 str bo chcialam nadrobic czytaniem co tu sie dzialo,ale cholewcia nie dam rady chyba wszystkiego ... ;) faktycznie topic az dymi jakby tak wszyscy w pracy mieli neta to pewnie by juz 200 str byla:D stic- doczytalam o tym Twoim spotkaniu :),fajnie ze do tego jak do randki nie podszedles -popieram i spoko pomysl z tym pubem dla singi :) a co sadzicie o \'szybkich randkach\'? zapoczatkowanych w USA,gdzie kazdy ma kilka minut na rozmowe z kazdym i sie oceniaja + lub - ;) mnie osobiscie to troche smieszy,ale ...hmmm jak ktos na \'gwalt\' potrzebuje to moze to i dobre;) specjalne pozdrowionka dla single od 2 tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera jest wydzial zamiejscowy UMCS i prowadzi studia uzupelniajace magisterskie z administracji niedaleko dworca tam zdawalem, ale to bylo pare lat temu, moze teraz juz tego nie prowadza. Detonation---> szybkie randki czemu nie jak teraz wszystko jest szybkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały ------->rzeczywiście zapomniałąm o tej magisterce alewłasnie nie wiem czy ktoś mi nie mówił ze miało sie to rozlecieć stic -------> pisaj mi tu, tzn. tam na maila a te szybkie randki ----------> hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale ja chyab podziekuję, musiałąbym byc bardzo zdesperowana..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwko szybkim randkom bo to kaszna i nic więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sticu.....................................................................no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->chyba randke:) Ja wole slowo spotkanie:D, brzmi neutralnie, nie ploszy, nie ejst zobowiazujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randka to randka - rozmawiacie o uczucia a nie o duperelach :) Heri--->🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spotkanie jak najbardziej, randka po ktorej mamy no np byc razem to jest po ktoryms z koleji spotkaniu :-) Ja musze duzo rozmawiac zeby sie przekonac, moze dlatego jestem sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kruku prawda ale na spotkaniu nie wyjezdzasz kobiecie z tekstem że chcesz kogoś poznać bo ona już wtedy wie że przyszedłeś z góry określonym zamiarem i wtedy jest tzw ZONK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mi tu sticu tu kwiatuszkami oczek nie mydlij a tekst \"od dupy strony..\" mnie rozwalił ------------hehehehe jaki masz nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq------>to nie zadawaj takich bezposrednich pytan, to sie wyczuje czy ona jest sama czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde podobno coś mnie rozbiera......nie mogę być chora......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam :P A co to jest gg - gumi gangbang ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->zapraszam wiec na psychoterapie:0 @ Sama powinna sobie chyba poszukac dobrego psychoterapeuty, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej seta ja nikomu nie zadaje żadnych pytań ???? Ty mi normalnie dorabiasz łatę desperata !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq----->nie mialam zamiaru:) tak to odebrales, ja zle zrozumialam to co pisales widocznie o tych randkach i spotkaniach \"chomiczowka , chomiczowka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stico ja wiem ze nie zdaje sie tego rodzaju pytan, na pierwszym spotkaniu, ale tez na pierwsze spotkanie nie jest dla mnie randka. Nie wiem jak oni w Usa to traktuja czy od razu ida do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti zaraz cos skropne, ale musialem popracowac troche. Hera---> to co zlikwidowali juz tem Umcs w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku--->Taaaaa...jak dwoje ludzi widzi sie pierwszy raz to chyba tak po godzinie nie wskoczą do łóżka :) Ale nie wiem bo na \"fast dateing\'u\" nie byłem...NIGDY ale jakieś buzi buzi ....:) na dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USA to calkiem inny narod, my jestesmy w stosunku do nich cofnieci o jakies 30 lat i chyba nie dogonimy ich nigdy Tam wszyscy chodza z \"rogalem\"na ustach, maja calkiem inna mentalnosc niz my polacy Na pewno te szybkie randki koncza sie w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wydaje ze oni tam mają inną kulturę niż jest u nas jeszcze póki co żadko ogladałąm taki serial \"sex w wilekim mieście\" ale czytałam książkę o tym tytule i jasne ze to tylko ksiązka ale jakoś oddaje realia życia w tamtym środowisku i z tego jasno wynika ze dalnich sex to nic takiego, moze przesadze ale moze coś jak dla nas umówić się z kimś tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->Dokładnie sobie zrobiłem avatar :) . Z rogalem na ustach - hahahahahahaha dobre jak senstencja kruka o tym że chciał dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×