Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No wesele to kaszana troche, dobry temat, a zmascili. Ale jak mogla byc dziewica z takim biustem? :-) Jak Ci sie ogladalo przytulona? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis z kuzynka pilas cos, czy wszystko grzecznie, ja mialem wyskoczyc do pubu ale mi sie zasnelo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie chbya udam sie do lozeczka:) przynajmniej szybko zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilam tylko herbatke:) nie mam od wczoraj ochoty na nic % A mam w domu polskie% , zgadnij co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chbya nie chrapie bo wspollokatorka nic nie mowi:D(w przeciwienstwie do niej) a wierce sie troche aza nie zasne:) lozeczko mam malutkie ale bedzie przytulniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie% ktore sworzyla sytuacja kryzysowa w czasach socjalizmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti masz swojskiego cos?? mniamm lubie swojskie wyroby szkoda ze tak dalekio mieszkasz bo bym wzial auto i przyjechal na jednego ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata kupil sobie od kogos (albo dostal) bimberek i doprawil go cytrynka i miodkiem ja raczej nie przepadam za bimberkiem , napilam sie tylko raz na weselu mojej sis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy zaoszczedzisz na pidzamce, gdy wskocze do twojego lozeczka ;-) No i naturalnie posluchalibysmy radia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miec spiritusik jest duzo recept na rozparchanie go, ale najbardziej polecam cytrynowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jakiego radia sluchasz???? Ja jestem uzalezniona od TRÓJKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ja kiedys bylem uzalezniony, ale to w czasach sredniej od takiego lokalnego radia top cala noc nadawali tam audycje głupi i głumpszy, teraz duzo slucham antyradia> W trojce sa rozmowy nocne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata spirytusik tez czesto rozrabia z miodkiem i cytrynka.....tak dla zdrowotnosci bo to same witaminki:D....on nazywa to >>oleum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie ma , sa w niedziele rozmowy z psycholozka po 24tej , czasami slucham jak jest fajny temat, ale wtedy w pon jestem nie wyspana Co to za antyradio????tak sie nazywa stacja radiowa??? Ja kiedys mialam okres , ze sluchalam caly czas radia Bis---takie alternatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalas o antyradio?? No fakt u was chyba go nie ma, tam graja tylko muzyke rockowa. W niedziele maja fajna audycje do alkoholikow ;-). On line tez mozna go posluchac :-) Bis wiem co to za radio generalnie w eterze nedza, a polecam ten film \'ćma\' z Wilhelmim wlasnie o audycji nocnej psychologiczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat psychologiczny na podstawie powiesci Williama Whartona \"Ptasiek po ciężkich przeżyciach na wojnie cierpi na schizofrenię. Duchowo należy do innego świata, w którym jako ptak prowadzi normalne życie. Nikt, nawet przyjaciel z dzieciństwa, który jak on przeżył koszmar wojny, nie potrafi go zrozumieć. Akceptują się jednak nawzajem, a między nimi zawiązuje się silna męska przyjaźń, w której obaj są dla siebie nauczycielami. Obydwaj próbują znaleźć swoje miejsca w otaczającym ich świecie. Z czasem Ptasiek zrozumie, że aby pozostać samotnym i obcym dla świata, trzeba ukryć się w nienormalności. \" ogladalam go juz dawno wiec moglam dobrze nie pamietac fabuly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×