Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

a wy już widze znów na jakąś imprezę się nakręcacie znuf........mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie - skoki przez kanalizacyjną studzienkę przemysłową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to mówi krurku: \"karwana jedzie dalej\" a ja jeszcze dodaje \"Show must go on.....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodam \"koko jambo i do przodu....\" i jeszcze \"hej na przod marsz proletariat!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku ---------- moja spódniczka ma dokładnie 29,5 cm długości --------- więc mogę!! tylko kurcze oczko mi w rajstopach poleciało ........ i kolega poradził abym je ściągnęła a..............gdzie mój mail sticu?????????? a..............też macie taką fajną zadyme za oknem jak ja?? a..............wyczailiśmy własnie zkumplem ze w kalendarzu na ścianie mamy w styczniu zamiast \"27\" to \"37\" -------------- strasznie długi miesiąc, tylko czemu przy wypłacie jakoś tej jego długości nie zauważyłam..............:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri--------> u mnie nie ma jeszcze zadymy za oknem:), dajcie ta anomalie kalendarzowa do teleexpresu:D tam sa takie wpadki rozne wysylane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti lumpenploletriat ;-) Hera to zapraszam do skoków, a wypłaty zawsze chodzą swoimi ścieżkami bez względu na ilość dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-----:D, ale to haslo mojego szwagra wiec wersji nie zmieniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku -------------------- moja wypłatka jest taka malutka ze jeszcze nie umie chodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja mógłbym zarabiać choćby tyle co Wiluś Gates, a i tak bylbym pustakiem na koniec miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie...własnie sobie tak skojarzyłme dlaczego tu nie ma żadnych facetów poza mną i krukiem - bo to jest jak w tej reklamie \"Okocimia\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja musze się teraz ograniczyć z wydawaniem kaski bo umowa do końca kwietnia a na karku szkoła, mieszkanie itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem o jaka reklame chodzi Ide wmusic w siebie cos do jedzenia bo od wczorajszego obiadu nic nie jadlam jeszcze , chbya mam jakis jadlowstret:o bede pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi z tą reklamą \"okocima\", która reklama??? jakoś nie kojaże do czego pijesz sticu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama Okocimia - Tylko dla orłów - co wy tylko TRWAM odbieracie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwam na posterunku w pracy, poprostu nie mam telewizora i nawet nie wiem kto prowadzi główne wydanie wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) SZefów nie ma... cały czas czekamy i mam nadzieje, ze zjawią sie dopiero pod koniec mojej pracy:) A Wy tu o trwaniu... trwajcie, bo ja nie moge teraz za bardzo przy Was trać... Miłego obijania się;) Tylko pozazdrościc lekkich, błyskotliwych dialogów, no cóż mam rzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga - kto tu jest z Wawy oprócz Reni ?? Potrzebuje ekipę na wieczorne spotkanie z topiku \"Szukam ludzi z Wwy...\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to dawno tu nie widziałąm reni, malutkiej i lotki ------- ktoś wie gdzie się kolezanki podziały?? a jak wam dzień mija jest tu ktoś wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×