Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Co jest qurwa - nie pracujecie przy kompach dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Boze, tego mojego piwnego pisania z wczoraj nie da się czytać... masakra:P A dzisiaj spokój... panowie poszli zafajczyć i sama zostalam, co u Was? Wrocław zasypał śnieg i odeszła trzydniowa wiosna radosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... będzie biało i zintegrujesz się z zimą:) i Cie nie znajdą... taki niewidzialny facet będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel samplowany
nie jestem singlem jestem samotny nikogo nie znam nikogo kto by mnie interesował nie chce mi sie wychodzić bo nie mam z kim i tak w kółko... wiem co najmniej w 51% jestem sobie sam winien ale jak mnie kto pozna i jak ja kogoś czsem to mówi mi jesteś bardzo otwarty, sympatyczny, kulturalny... ale mnie sie te poznane panie nie podobaja i kończę znajomość i znowu nic pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. panowie z dymka wrócili, czas do pracy:( Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samplowany... czy Ty wuiesz, czego chcesz? Bo mi się zdaje, że nie bardzo... i w tym tkwi problem, ale pewnie Ameryki nie odkryłam... Ha, zmykam, jak co ważnego, ta na maila piszcie:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel samplowany
WIEM CZEGO CHCĘ przynajmniej w sferze uczuć i seksu... bardzo dobrze wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel samplowany
... mówiłem... pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław zasypało ?? Kurde a w Wawie odwilż - mam nadzieje że mnie nie wyślą do Wroca w najbliższym czasie bo mam już dosyć zimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma czegoś na poprawę humoru - tylko nie browiec, spirol i masturbacaja - ale może jakieś inne metody - może jakiś soczek albo coś w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przydałby się jakiś rozweselacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba!!phi co za kolokwializm :P Za babami wołacie a potem je wkurwiacie jak je macie :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej :) sticu,baba powiadasz ?; ) hihihi a zima to jedynie fajna w gorach jest na nartach - odkrylam to dopierow tym roku ze moze byc fajnie w zimie ;) ale w miescie to nieeeee ja mysle ze juz zimy takiej prawdziwej nie bedzie :) singiel samplowany - jak nie jestes singlem to nie rozumiem dlaczego nie masz z kim wyjsc :( ,poprosze pana o usmiech :) no tak madra jestem a kiedys tez mnie pocieszaliscie :p bo tez mi entuzjazm opadl,ale czasem potrzebny jest ktos zeby nas kopnal w d... i opamietal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox w górkach i owszem. na tomiastw takiej sytuacji jak jestem, że tylko praca to zimie mówie stanowcze nieee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel samplowany
:) niby mam z kim wyjść ale one mi sie nie podobaja nudzę się z nimi nie rozpalają mnie ja tego nie nazywam singlowaniem tylko samotnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel samplowany
a ja lubię zimę lubie odkopywać samochód jeżdzić po zaśnieżonych i zlodowaciałych ulicach :) ślizgać sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy single i singielki! Wpadlam na chwilke sie przywitac:) Przesylam wszystkim duuzo pozytywnej energii, bo nawet tu ostatnio ustawicznie pada deszcz:( Co do kaca, to ja go mam tu duuzo czesciej niz w Polonii, bo zgodnie z rada bialego, trenuje moja glowke;) Wpadne pozniej, teraz tylko wszystkim: seti, bialy, nowa, destination, stick, hercia i innym : 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Hasta luego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel - no czasem tak bywa ... ale dlaczego sie nudzisz??za powazne sa?jalowe jakies czy co??a rozpalic to czym by Cie mialy??masz na mysli takie z hotline 0700... ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopi i tak trzymać, musisz się smarować :-) A na 0700 to dzwonią chyba dzieci, to jest kabaret a nie rozgrzanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hope...ful :) 🌼 ,ale bym sie nawcinala pomaranczek na Twoim miejscu mniam mniam fajnie, ze o nas pamietasz :) singiel - to chyba musisz miec terenowe jakas ,ze to lubisz hehehe :p stic - a czekoladowe draze z biedroneczki tez dobre sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kruku... ;) probowales??hahahaha ale faktycznie przez tel mozna rozmawiac z gruba,nie grzeszaca pieknoscia osoba a mozna sobie wyobrazac ze rozmawiamy z laska z okladki Vogue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel samplowany
czym mają mnie rozpalać? dziwne pytanie... kobiecością 0700...? a przestań! w ogóle dla kogo to jest? tak są jałowe z mojego punktu widzenia... jestem jakiś niedopasowany chyba... czy jak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×