Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

hahahahahaha:0 ale siępiło, aż miło... jestem po 3 Warkach... Strong i witam Was:D Biały, ale nie napisałeś mi maila... zajrzałeś chociaż do skrzynki? Stic, a Ty?:)👄 👄 👄 hahahahaha, Motylem jestem aaaaa lekko i dobrze mi, a to dpiero poniedziałek, a jaki poniedziałek, taki cały tydzień hahahaha... A jutro \"stupot białych mew...\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego proponuje zapisać się na kurs gry na harmonii - doznania traumatycznie spektakularne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Biały... a ja każdego dnia się dziwię, że jesteś sam... Mój Drogi, a takie piękne podejście do kobiet masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
albo wiatropylna ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic!!!! zapisuję się, momo, że mam absolutny brak słuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova pisałem w pracy heheh Warki strong dają kopytko ;-) Kruszyno, ale tam, tzreba się wspiąc po ten puch, a po zimie nie mam kondycji, chyba ze sama sobie weźniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały, ale zc odpisałeś mi na maila? To zasadnicze pytanie nawianej Novej::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"O to prasłowiańska grusza ktora schowała w swych konarach plebejskiego uciekiniera\" Takie mam drzewo w lesie :-) NOva widzisz, życie nie takie figle nam plata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... co w pracy pisałeś? Maila? nic nie mam na skrzynce... chyba, ze na tlenie? Ale mi szumi... hahhahaha, ale fajnie... szkoda, że nie słyszycie ... śpiewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... to już zakrawa na kokietrię:) pytam raz jeszcze: czy mam odpowiedź na maila? Czy też piszesz przed spoczynkiem o 3 w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odpisałem, jakieś 5h temu :-) Chyba, ale jeszcze skrobne zanim pojde spać nawiano. Kobieto ty wiatrochlonna istoto :-) Kruszynka, chętny się znajdzie tylko musisz być w mini ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały, ale nic nie doszło... chyba, że na tą na tlenie:) Oh, napisałabym coś, ale szkoda Cię, tak publicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... proszę, tylko niech nic nie trąci faszyzmem, co? ani rasizmem, ani antysemityzmem... proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze Ci zostały dwie rzeczy:... syn i dom i spokojnie mozna kłasć się na katafalku;)... przepraszam za czarny humor... ale ta mała piła dziś i jest wstawionA:) nIe mam żadnej wiadomości na mailu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza w lesie - to brzmi fajnie - fantastycznie nawet bym powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasłowiańska grusza. :-) To napisze jeszcze raz Nova. Rano jak wstaniesz sobie poczytasz. Kruszyna, no to już dwaja na grusze po puch, drabine rozkładaną sie podłoży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu...a czy Ty dostałeś amila ode mnie? Jeszcze nie odpowiedziałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wstanę Biały... Żegnam Was, może to sotanie, co pioszę... 3 Warki w poniedziałaek... eh jak miło, a od weekendu znów impra, bo starzy znajomi zeżdżają się:) i to kilku naraz... Dobrej nocy i miłej dyskusji... papapapa:) :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wdrapywać primo tylko wejść na drabinke, a mężczyźni na dole :-) doglądają gruszy. ;-) Nova to z kim dziabałaś piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wdrapywać primo tylko wejść na drabinke, a mężczyźni na dole :-) doglądają gruszy. ;-) Nova to z kim dziabałaś piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz a po co Ty chcesz tam kobieto wchodzić ?? Faceci już dawno spadli na ziemię z tej gruszy Nova--->ThX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×