Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nic się nie bój ta grusza nie jest wysoka, poza tym to srodek lasu, schowasz się w konarach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... tajemnica z kim piłam piwo, ale i tak jestem singlem:)... napisz coś na maila, bo tak fajnie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Sticu-patyku feeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, napisałam papapapa, a nie poszłam... ah ta moja konsekwencja działania...;) ale przypomniałam sobie, że nie napisałam dwóch maili do bliskich mi ludzi... a tak dobrze ni sie pisze, że ah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supernova napisze, jutro troche głowka w pracy będzie bolała :-). Kruszyna, każdy z nas się tuli do poduszki, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nartka... Witaj Moja Droga:) A co u Ciebie... piłaś ja ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak albo to ja straciłem polot albo jeszcze nie wiem że na gruszach rosną poduszki puchowe - to może takim wihajstrem albo wyślijmy kruka - ponoć kruki latają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Hi Nowa-w tygodniu nie pijam, chyba że jest okazja dzisiaj only herbatke i kawu serwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Biały... dzięki za troskę, ale duże ilosci wit. C i problem z głowy;)... A jakie będę miała gadane;) ... otrzymałaę odp. na pytanie, co robie? mam nadzieję, że nie załamałeś się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.00 wybiła... zmykam, bo niedługo pólnoc, a trza się przebrać... straszyć idę:) Papapapapapapa i śpijcie dobrze w puchowych pierzynkach:) Biały... nie spadnij z gruszy... acz zawsze na poduszkach puchowych lądować możesz:D... Dobranoc i uciekam:)... staryć za godzine będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie, że nie wysłalem miala, ale widocznie nie doszedl :( . Nartka ja też nie pijam w tygodniu, nie to zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
To good Kruku-zaczynałam sie czuc jak alien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha... Biłąy, nie mogłam pokusic sie o lekki sarkazm;) Wybacz mi ... ale Ty i słowa \"nie to zdrowie\"?... Zmykam... Biłay... za każdym razem zadziwiasz mnie:) Dobranoc...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic---> poduszki nierosna na gruszach tylko bialy schowal tam puch oj cos slabo dociera do Ciebie co piszemy ale z tym zeby wyslac kruka to masz dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie piłę z OBI - się wytnie drzewo a kruk zasadzi sobie nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię to nożem do papieru :D Chce aby było hardcorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×