Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Najlepiej stworzyć pewien nienaruszalny układ, który od biedy można nazwać zdrowym kompromisem, ale którego źródło powinno być w podziale na sfery zycia kobiece i męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta czasem gadka szmatka a w praniu tez co innego wychodzi i mozna sobie gdybac i teorie snuc mnie juz w zyciu za wiele chyba nie zdziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ehhhh co racja to racja deti ;) i tak zawsze życie weryfikuje, okazuje sie że wielka miłość to tylko złudzenie, dobry związek rodzi się z przyjaciół, ale czegoś brakuje, osoba twarda wychodzi na tchórza, słaba okazuje się silna, pojawiaja sie bluszcze które duszą itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przeterminowane\" dzisiaj chyba wszyscy mają jakąś melancholie, na czele z 1 wesołym komikiem Ksiestwa Lubelskiego Stockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ehhh kurcze a miałam taki dobry humor, a teraz nie do śmiechu mi :( samplowy coś mi się wydaję że tak na prawdę to nie za dobrze Ci z tą samotnością??? hahahaha a żeby was trochę rozweselić to właśnie się dowiedziałam od koleżanki że jestem w związku bo jej kolega powiedział że jesteśmy parą - a widzieliśmy się 3 razy z czego ani razu nie byliśmy sami hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
telenowela brazylijska czy tam meksykańska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel - a moze od razu chcialbys w dziewczynie za duzo zobaczyc?? przeciez nie da sie dla kogos nowopoznanego byc \'goraca\' i rozpalac ,najpierw chyba sie dopiero poznaje kogos. fakt,musi byc cos co Cie zainteresuje ale moze jak na poczatek za duzo wymagasz?? filmow sie czasem czlowiek naoglada a zycie troszke inne :p,chociaz tez moze byc jak w bajce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż miła destination można rozpalić i rozpalać od razu mam już takie doświadczenia i wiem ze to jest możliwe gdy jedno słowo, gest sprawiają ze ONA płonie, nie mówiąc o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozpalam, jak klient \"upierdliwec\" do mnie dzwoni ;-) A nik dla single to \"gorąca_lola\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hihihiihii zaraz się zaczernie na przeterminowany singiel :P heheheh biały e myslę że to jednak fałszywy alarm z dzidziusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hahahahaha raczej lodowa pysia mysia hahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dużo gadać szukam drugiej połówki... i DOBRZE WIEM O CO MI CHODZI, kogo pragnę... wiesz mam trochę prób nieudanych dopasowywania na siłe i zgniłych kompromisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i straz pozarna trzeba bedzie wezwac ;) \'goraca lola\' - dziekuje za zgloszenie swojej propozycji :) (buahahahhaha) jakies inne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel - to juz duzo ,ze wiesz czego chcesz :) nikt nie mowil,ze bedzie latwo,nie?? ;) single - ja bym dala \'misia pysia \' ;),tak slodziudko :) nie zaczerniaj sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo po Twoich tekstach szerzy się głód na świecie, nadciagają w naszych sercach fale tsunami i walą się schrony atomowe - to jak tu nie być zdołowanym :) Luz singiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
singiel samplowy ;) usmiechnij się, to fajnie że wiesz czego chcesz ;) a może ona właśnie czeka za rogiem???? dlatego smile bo jak takiego marudę :P zobaczy to uccieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój typ to \"opadające ramiączko\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×