Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Zimno było, gdy nastał arktyczny mróz w styczniue w tej chwili jest już wiosna idzie. Wiadomo w tygodniu nie, ale w weekend trzeb gdzieś wyjść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w sobote na imprezie i co ? i nic nieliczac ochroniarza przy ktorym Pudzianowski wyglada mizernie a ja niegustuje w takich \"kabanach\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ochraniarzem to byś za dużo nie pogadała, bo i o czym? Chyba o tym jakie sterydy wstrzykuje sobie do kręgosłupa, albo ile wyciśnie na klacie. :-) Ja też na takie imprezy nie mam szczęścia, ale wychodzić gdzieś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac ze niebyl jakims matolem nawet nawet nam sie rozmawialo ale niepodobaja mi sie tacy napakowani faceci smiesznie przy nich wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że to taki osiłek, ale wiesz ten znam paru kumpli ochroniarzy. Oni sobie tak tylko dorabiają i bynajmniej nie są napakowani. Ten Twój to widać jakis intelektualista ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
Mam faceta ale od niedawna zaczynam miec wątpliwości czy to ma sens dalej, bo on mnie doprowadza do nerwicy... Zaczynam marzyć o tym żeby zostać singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna--->życie singla nie jesty usłane różami, ale chyba lepsze to niż chory związek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
Właśnie - jeśli węzła nie da się rozwiązać to trzeba go przeciąć... Zresztą singiel nie musi być totalnym samotnikiem zamkniętym w czterech ścianach. można coś zrobić dla innych. Chociażby zostać wolontariuszem. Spotykac się z innymi singlami- kumplami ;] a nóż znajdzie się ktoś z kim można spędzić resztę życia a nie zamknie cie w klatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie singla jest usłane \"drażami\" dlatego na pytanie jak się powodzi singlom - odpowiadamy gromkim głosem - \"jak po drażach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno, po to ten apel, który napisała Detox. Wiesz jednak nie zawsze ktoś może być obok ciebie, jak jesteś singlem. Przychodzi wieczór i jest się samemu. Myślę jednak, że jest dużo racji w tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stock ma racje, najważniejsze to wspólny gromki głos :-). Więc nie będzie kabaretu, będzie chór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wieczory sa najgorsze bo w ciagu dnia niemam czasu na myslenie ze jestem sama nieczuje sie samotna a jak wracam do pustego domu to wtedy niejest tak latwo przestac myslec o tym ze niemam sie do kogo odezwac, przytulic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
To nie jest do konca tak że nie wiem co to samotnosc. Tego chłopaka poznałam mając 20 lat, i był i jest moim pierwszym. wcześniej podobnie jak wielu nastolatków trochę cierpiałam z tego powodu, że jestem sama. Na dodatek nie miałam wielu przyjaciół... poza tym jestem typem samotnika. Teraz po 4 latach bycia z nim mam zaczątki jakiejś choroby nerwowej. było już jedno nibyrozstanie ale jestem zbyt miękka... I cały czas tęsknie za wolnościa ...i tą ,niestety, samotnością która wcześniej mnie pożerała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można np za free robić oscypki w kółku gospodyń wiejskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się porzytulam do poduszki, bardzo fajną i mam z puchu. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi puchowe poduszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
Aha, no i jeszcze jedno... chyba nie powinno się szukać sympatii głównie po to żeby się nie nudzić? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
tak jak mówi stic... na nudę koło gospodyń wiejskich lub tańce, kursy, na co kogo stać i co kto lubi...a przy okazji rozwinąć dodatkowe umiejętniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Hello Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukajcie a znajdziecie! Szuka się po to, aby znaleźć tą właściwą, a co do spędzania wolnego czasu, są rózne sposoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Nartka. taką puchową poduszke mam tylko ja. Puch sprowadzany z innej galaktyki, dwa razy uprowadzony kosmodrom przez wielkiego elektronika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Małpko-sama musisz zdecydować co (albo raczej kto) jest dla Ciebie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
ja już mam taką poduszkę :) tak na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna malpa
a na bazarze :) ale fajna jest kot lubi na niej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×