Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nadalm mnie \"ex\" stać ;) Na wszytko :D Nimfa błotna>>>>>Musisz wziac sobie do serca APEL Desti!!!! To chyba nie ostatni facet na tym świecie jakiego spotkałaś na swej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu Drogi... chyba za szybko na takie rady dla Nimfy... przecież ona ledwo co ma złamane serduszko:( Teraz trzeba jej życzyć powodzenia... moze się uda jeszcze uratować, a jak nie to wtedy szaleństwo wychodzenia i poznawania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt co racja to racja - ja tam się na kobietach zwiazkam nie znam - zgadzam się w 100% :) W tej kwestii milkne jak grób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NImfa -nie słuchaj mojego byłego Starego-Nowa ma racje-jestem przekonana ,że się wszystko poukłada-trzeba troszku poczekac -powodzenia, 3m sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja była \"ex\">>>>>>> Ja stary, to ponoć Ty jesteś nawet strasza ode mnie 😠, ja jestem w sile wieku, jak ogier, buchaj i Bóg wie co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze już dobrze ps. Chociaz mysle,że Bóg nie wie co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja sam nie wiem - może Chuck Norris wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby się ktoś dowiedział to pewnie by uciekał do Stansów - i co sambym tak \"u Boba\" albo w Wisniowym Sadzie siedział :) Chce do Wisniowego Sadu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że jednak Bóg wie, co będzie jeszcze ... :) a może jest tu jakaś dziewczyna po toksycznym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Na to też bym poszedł - byłem już raz bo ten pisarz pochodzi z Lublina - zginął w czasie bobmardowania Lublina - nawet mamy pomnik Czechowa....chce wiosny i zwiewnych sukieneczek z bezwpładnie opadajacymi ramionczkami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Widzialna! Ja Ci nie pomoge (sama jestem toksyczna)-poczekaj może ktos sie odezwie. Sticu do teatru nie pójdziesz-brzydko się tam zachowujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nartka>>>Ja w teatrze się brzydko zachowuje ?? Nie czaję o co chodzi !! Co to znaczy toksyczny związek ?? Definicję proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiku to oznacza,że jak mieszkasz z dziwczyną i ona i ty nie sprztacie to wówczas powstaje toksyczny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a nie powstaje czasami wtedy bałagan ?? Jak zwykle się ze mnie polewasz 😡:) No ale skoro tak mówisz no to pewnie tak jest... Jaka u was pogoda bo u nas napierw z 1 h padał snieg a później zrobiła się ładna pogoda...hahaha i opracowałem kolejny z serii tekstów \"dozo\"....do ju=do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj jest piekny, słoneczny Śląsk ale i tak jest zimno jak.. sam Bóg wie. Podoba mi się doju-hi hi hi-(doju krowu) Zmykam już -nie przeszkadzam w pracusiowaniu dozo lub doju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już nie pracusiujemy - my sie obijamy :) poczekam sobie do 19:00 a później idę do kina na film - bo znalazłem jeszcze 50 PLN w portfelu a planowałem je wydac w Katosach ale nie dało rady mimo szczerych chęci :) Polecasz coś Nartka ?? Słyszałem ze niezły jest \"Holstel\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam film o gejach ,, Tajemnica Brokeback Mountain\"-dostał 3 oskarusie. Tak naprawde polecam siedzenie w domu -jest zimno i ptasia grypa zbiera swoje żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da rady - nie wyrobię się :P A film o sheepboyach to nie dla mnie - chybie w takim wypadku pójdę na \"Hostel\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam Wszystkim bardzo dziekuje!!Dowiedzialam sie,ze on oskarza mnie bezpodstawinie o zdrade.Twierdi,ze chlopak mojej siostry mu to powiedzial,ale ona twierdzi,ze chlopaki sie dlugo niwiedzieli.Wiec nieiwem co jest grane?:(BARDZO BOLI MNIE SERCE!Jestem do dupy i nie mam szans na Milosc:(Czy jestem az taka zla??Co jest we mnie nie tak,moze taka paskudna jetsem??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj poprzedni zwiazek z A.trwal 3 lata,ale facet ten bardzo zle mnie traktowal,az doszlo do popychanek i powiedzialam dosyc!Teraz jestemy razem z M. bardzo krotko ,bo 3 miesiace.No coz,ale wiele razem przezylsimy i te wspolne cudowne chwile:( Po co to wszystko:(Jestem do niczego!!!Zalezy mi na tym czlowieku,bo bardzo kocham Go i byl wspanialy dla mnie,dobrze mnie traktowal itd:(Ech...brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova - zartowalam,nie mam chandry, biegalam dzisiaj w pracy jak nakrecona ale teraz juz chrzanie wszystko i mam wooooolne:) nimfa - nie ma tego zlego... zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa... a nie zastanawiałaś sie, czy on nie szuka jakiegos pretekstu, aby odejść? Może do końca nie jest taki kryształowy, a to, ze Ty go kochasz nie jest równoznaczne z tym, ze on Ciebie też... przemyśl to, na chłodno przeanalizuj te 3 m-ce, moze były jakieś sygnały, które świadczyły o tym, że to facet nie dla Ciebie i szybciej kumplowi uwierzy niż Tobie... ja źle wychodziałam, kiedy nie słuchałam swojej intuicji, ale często emocje i miłość przesłaniaja wiele istotnych sygnałów. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moja Drga Desti...:) cieszę się, acz juz zabierałam sie do pisania maila pocieszającego Cię:) ale dobrze, ze dobrze....a ja zamiast pracować, to widać, co robie, a za jakis czas znów zgarnę opiernicz:P Ale po tak udanym weekendzie to aż się do roboty brac nie chce... A gdzie nasza Singielka przeterminowana? A teraz na kilkanaście minut do pracy znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo przeterminowana chyba wsiaknela gdzies :(, moze tyle pracki ma nova - ale cale szczescie poniedzialek juz sie konczy, najgorszy dzien tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś jeździłem na kolonio - obozy i tam zawsze rano był: APEL. No i się spiewało piosnekę z dumnie wypietą piersią i na baczność jak to na APELU cyt: Wszystko, co nasze, Polsce oddamy W niej tylko życie, więc idziem żyć, Świty się bielą, otwórzmy bramy, Rozkaz wydany: wstań, w słońce idź! Ramię pręż, słabość krusz, Ducha tęż, Ojczyźnie miłej służ! Na jej zew w bój czy trud Pójdzie rad harcerzy polskich ród. Wyobrażacie sobie jaki to musiał byc widok Stic - prawie jak harcerz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę niniejszym specjalnie dla Destiny zarzucic propozycję upartyiotycznienia naszego APELU DO SINGLI - przydałby się jakiś hymn czy coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:) O.K wymyślamy hymn, który zawsze w odpowiedniej pozycji odśpiewamy:) Mam oczywiście na myśli pozycję stojącą, pierś dumnie do przodu i :........ tu słowa hymnu, który jeszcze nie istnieje, acz moze rodzi się w umysłach tęgich:) A poza tym jestem w parcy i brak mi do sczęścia zajadania draży kokosowych:)... w Waszym towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×