Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Stoi, dumna, wynioła, błyskiem oka przenika Niczym brzemienna matka, autorka topika Nad jej głową iskrzy srebrna aureolka ?? To może być tylko Desti, czyli Matka Polka :D Rymy częstochowskie są boskie Nova>>>>Ło ale mi \"zamiodziłaś\" komplementem. Niczym chory psychicznie kontroler komunikacji mieskiej udam się do pierwszego lepszego zakładu produkcji puchu i pierza, nasmaruje tym \"miodem komplementów\" moje zapdnięte i struchlałe ciało a następnie wytarzam się w owym pierzu. Następnie, juz jako antonim \"Wielkiego Ptaka z ulicy Sezamkowej\" zawitam do pierwszej lepszej szkoły podstawowej w Tarnowskich Górach i przedstawię się jako "Biały Kruk" siejąc tym samym popłoch wśród zasiedziałych w ławkach \"smarków\" oraz nieukrywane podniecenie Pani nuaczyciel. Dodam, że przy okazji będę wydawał z siebie głoski dziękonaśladowcze w postaki różnej maści \"krrrrrraaaaaa\" przez co Pani od angielskiego zemdleje w spazmach orgazmu :) Gwiazda>>>>To czemu ty nie atakujesz tych przystojnych facetów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym t(r)opicu dla mnie juz za goraco i za ciasno zegnam sie grzecznie i trzymajcie sie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Sticu... powróciłam, gnanana jakimś dziwnym i niewytłumaczalnym instynktem i pędem ku prawdzie... ku Twoim słowom, które pchać będą Cię do nizwykłych czynów, a konsekwencje nieznane będą... chyba, że liczysz na branie u pań nauczycielek;)... ale tak pod przebraniem Białego? A wszystko, co rzekłam tu prawdą było... bez miodów, cukrów i innych Nutelli, które nader kaloryczne są... acz energii daja, a ta weną powodować może, więc prosze nie czerwień się, nie podejmuj pochopnych decyzji i zaniechaj PODSZYWANIA za Białego....:) Kończę wywód o prawdzie... mam nadzieję, że naprostowałam klimat... a gdzie Kruk się podzial? moze go w lesie spotkała krowa i ślub z nim wzięła, a w zeszły piatek sześć urodziła kruko-krowiątek? Pozdro i teraz paruję stąd....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pra ale nie wiem o co chodzi ?? Czy ja coś powiedziałem Desti, czy ja mogę zadzownić - małżonka się niepokoi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - w........k........u.....rwiacie mnie (mam nadzieje że nie skasują tego 😡...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszamy:( dziękujemy doju PS. Będą konieczne dodatkowe wyjaśnienia... A za te orgazmy, spermy i takie tam masz obowiązkowo wpier.... Życze Wszystkim kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej a co się tu wczoraj działo???????????? witam was gorąco w pierwszy dzień wiosny, nie jest on u mnie za piękny ale powiedzmy ze czuje się wiosnę w powietrzu, no przynajmniej ja ją czuję:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje muchy napewno czują wiosnę, wychodzą stadnie z wnęk boazeri, przez co musze uskuteczniać metody eksterminacji... tak już od soboty... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) wypuszczam (tak jak tego chcą) :) 2) doprowadzam je do fizycznego kontaktu z książką, którą mam pod ręką, przez co upływa z nich życie... :) Od czasu do czasu biorę szufelkę i dokonuję masowego pochówku w koszu na smieciory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kruka :) dzięki za radę słuchaj o tym instytucie górnictwa nie pomyślałam próbowałabym w związku symaptyków morświnów i nic i zrzeszeniu pasjonatów szerszeni ten Bełchatów tez mnie pociąga bo moze w tej skrze Bełchatów i inzynier i piłkarz się dobry w jednym trafi :) słuchajcie nie rozsiadać się tak na tej lozy zróbcie mojece dla innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mordercze instynkty się w tobie obudziły na początku wiosny kiedy wszystko powinno się budzić do życia? a tak wogóle to jesteś tu pierwszy raz na naszym topiku? nie znam cię czemu masz takiego króciótkiego nicka i czemu akurat taki?? i gzdie reszta forumowiczów? woboec nich tez obudziły się w tobie mordercze instynkty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwania wiosny czy potencjalnej ofiary wiosennego zauroczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix:) Hercia:) Pozostali, co ich nie ma, a mam nadzieję, ze wstąpią znów w nasze szergi:) Wiosna radosna... w sercu maj, a cz wole czerwiec:)... Madziax... pomysł niezły z polowaniem;)... a Ty jaki rejon naszego kraju uroczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo centrum gdzie na metr kwadratowy przypada wiećej singli niż małp w gaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordercze instynkty, hm, zwyczajnie nie chce miec roju much na oknie :) Juz tu kiedys byłem... ale baaardo dawno! Czemu taki nick? Krótki, zwięzły nie koniecznie na temat ;) Generalnie jestem nastawiony pokojowo, np. pająki wynoszę w słoiku na dwór i wypuszczam... Ze zniknięciem pozostałych forumowiczów nie mam nic wspólnego (może tłuką własne muchy)! :) \"Potencjalnej ofiary...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie, smiałem się z Twojej wypowiedzi ale ucięło mi to co napisałem tzn. uśmieszek :D Poluję conajwyżej na muchy :) Potencjalnych ofiar: brak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa:) madzix w stolicy to mozesz się na polowanie ze sticem umówić:) jak wam się pierwszy dzień wiosny podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeehhhh wiesz z ofiarą nie jest tak łatwo :) ofiarę trzeba sobie upatrzeć poznać jej zwyczaje i dopiero zaostrzyć farpun i uderzyć a nie pchać się na pierwszą lepszą koze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest +3 st. co mnie niezmiernie cieszy, bo cholerny śnieg topnieje... ale wiosna to chyba tylko kalendarzowa... :o Z ofiarami zwykle nie jest łatwo, harpun jak harpun ale chodzi o to właśnie żeby to nie koza była, gęś, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, fkurwiony byłem wczoraj na was bo się nikt nie odzywa, topik pada jna twarz !!!! 😭 Dobra po koleji: Madzix>>>Taa Wawa powiadasz, rzeczywiście tu w ogóle faceci wyglądają jak małpy :P, ale bez przesady że tu tyle singli !!! Hera>>>>Wpeirdzielam guaranę - ale syf, matko :O, czekam na efekty, nie wiem czy te fusy też wieprdzielać czy nie ?? Może ktoś wie ?? Help !!! Nartka>>>Wkurzają mnie wszyscy bo idzie wiosna i czuje oddech wylęgających się zakochanych parek, które będą lizać się na ulicy !!! Wrrrrrrrrrrrr... Kruk>>>>Gdzie ciebie z koleji porwało ?? Desti>>>Już oficjalnie zjadłaś legitymację partyjną ?? I jeszcze jedna rada : NIE KUPUJCIE LAPTOPÓW FUJITSU SIEMENS CHYBA ŻE PALNUJECIE GO PODPALIĆ DO JEDYNIE OBUDOWA JEST TRWAŁA - KOMPONENTY TAKIE JAK DVD-ROM I MODEM MOŻECIE OD RAZU WYMIENIĆ BO NA BANK SIĘ POPSUJĄ...:P BĘDĘ ROBIŁ TERAZ SKUTECZNĄ ANTYREKLAMĘ TEJ FIRMIE BO NORMALNIE MNIE ZDENERWOWALI !!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic z tymi facetami jak małpami nie przesadzaj jest kilka facetów nie małp zazwyczaj zajętych albo trzasniętych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= A KTO POWIEDZIAŁ,ZE POLOWANIE JEST LATWE TU TRZEBA IOPRACOWANIE WIELMIESIĘCZNEJ STRATEGII NAJWAZNIJSZE, ZEBYS WIEDZIAŁ, CZY KOZY CZY GĘSI SZUKASZ TO JUŻ ZACIEŚNI KRĄG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic..., co do laptopów, nie polecam również HP...! Dopiero 3 wymieniony model był jako taki (bo tylko baterie miał niesprawną), dwa poprzedznie (nowe!) nie nadawały się do użytku! :o Jak do tej pory (odpukac) chodzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, gorzej jak nie ma zwierzyny! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= jest :) przecież nie będzie Ci się sama w sidła pchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×