Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

czułam, że nie bedziemy razem planowałam, ze odejde od niego w wakacje to straszne, co piszę, ale ten zwiazek nie miał sensu a teraz mi tak pusto myślałam, że będziemy przyjaciółmi, dobrymi znajomymi, a on mnie tak rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea w ogole mnie ne czytasz, chce Ci pomoc , mze ksiazka ktora Ci proponuje jakos Ci pomoze, cos zrozumiesz ... podaj mi maila albo napisz do mnie to Ci ja wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam czytać ;) a to juz mi sie podoba jestes kochana ale sie uśmiałam na topiku z piciem kawy w kubasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobic w
zalozylam wczoraj osoby temat na zdrowi i urodzie o mojej przygodzie w banku ale nikt mnie nie potraktowal powaznie :/ tez zadko wychodze ale kiedy Go zobaczylam pomyslalam ze miloby bylo gdybysmy sie poznali obslugiwal mnie przy okienku, kilka razy spojrzal sie na mnie bardzo uwaznie wogole obydwoje jacys zdenerowoani bylismy soba, przelewalam pieniadze wiec ma moja imie i nazwisko moze on moglby 1 cos zrobic? bo co ja ? znow mam niby zrobic przelew?:/ poza tym moze on sie tak na mnie gapil bo przypominam mu kogos , albo mialam muche na nosie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mma zrobic ------->to jest juz cos:) Alea ja tez:D sie tam usmialam oczywiscie pije czasami w filizance , ale na codzien pije w kubku raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobic w
a moze jakas konkretna rada?:P co moglabym zrobic aby zobaczyc czy on tez chce mnie poznac zeby nie zrobic z siebie glupa? zreszta myslisz ze skoro ma jakies info o mnie to gdyby chcial to samby mnie znalazl ?? sory ze tak mecze ale on naprawde bardzo mi sie podoba .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj linka do tego Twojego tematu? A dlaczego nie zalozylas takiego tematu na uczuciowym? ile razy go widzialas? Mysle ze jak ma Twoje dane , to jesli jest na tyle odwazny i szalony, to Ciebie znajdzie:) Ja tez mialam pare takich sytuacji . Tyle , ze moich danych dokladnych nie zna, ale jeden wie gdzie mieszkam:D Ale zadnych nadziei z tym nie wiaze;) po prostu nie lubie rozczarowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak tam? Nie smucic mi sie tu! Chlopak rzecz nabyta! Nie ma co zalowac! ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipa normalnie, topic prawie umarl, wychodze z domu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= Ty jak wychodzisz z domu , to chbya pozniej nie mozesz do niego trafic:P ale dobrze robisz;) ja tez wychodze ale ludziow tu niewiele;) Trzymaj sie🖐️ P.S. mam nadzieje, ze to wychodzenie czyms zaowocowalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym sensie z tymi powrotami! Trafilas! Znudzilo mi sie to wychodzenie! Jak dotychczas: bezowocne! A jak to wyglada u Ciebie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bezowocne, bo jak mowilam ludziow brak , tu dzie jestem wszystkich znam:o :D Cholernie niewyspana jestem:o musze posprzatac to krazenie sie poprawi , a jak nie to sie zdrzemne:D To masz teraz urlopik , czy tak na weekend zjechales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend, 5 tygodni nie bylo mnie w domu! Milego sprzatanka! :) Do pozniej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Hej, dłuuuugo mnie tu nie było. Pozdrawiam wszystkich. Setunia mnie możesz podesłac ta książke, ja tam lubie czasem poczytac taka psychologię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaka
Czesc wszytskim !!! :))) Setunia mogłabys mi przesłać tą książke?? dlaczego mezczyzni kochają zołzy - ciekawi mnie treść ;) pozdrawiam elka5354@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daaaaaaaaaaawno mnie tu nie było, ale widzę, że topik zamarł. Setunia jeszcze Ty tutaj czuwasz... Co u Ciebie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea czuwam:) troche mnie nie bylo ale juz powrocilam;) Pozdrawiam:) milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×