Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Oj zrób się na bóstwo, flirtuj, przecież Ty możesz, łam i kradnij serca, nie miej litości...żadnej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
hihihi nie no zartowalam z tym wampem ;) to nie ja bym byla!!! to mykam,tak troszke tylko fryzurke zmienic ps.fajnie,ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
A ja siedze w pracy i tak mysle, ze fajnie byloby spędzić czas w weekend w milym towarzystwie (jakąś dziewczyną), ale pewnie znow bedzie zadymiona knajpa z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardzisz kolegami - oczadział !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię kolegów. Gorzej z ich dziewczynami... Niestety kobiety nie rozumieją że znajomosć kobieta -mężczyzna moze byc układem wyłacznie czysto kumplowskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
To moja wątroba gardzi, gdyz co tydzien popijawka to musi się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema niema
wołodyjowska ....heehe dokłdnie kolegów wszytkich lubie , ale te ich dziewczyn.... przeciez niema powodów do zazdrosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz chociaż z kim popić, umnie sami abstynenci a przecież nie będę do lustra pił... ech ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
To zadroszcze Ci, że masz kumpli którzy potrafia ten swiat przyjac na trzeźwo :-). Nie no żartuje, ale wiesz co za duzo to nie zdrowo. Poza tym to poszedl bym do kina z jakas dziewczyna, juz dość tego singlowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= a z kolezanka bys niechciał iśc na piwo?? ja bym sie dała namówić:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha...dobre...no ja kiedyś też tak miałem - singlowanie z kolegami a ile kasy przepiłem ... ło matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to tak od czasu do czasu fajnie się nadzbanić ;) No nie forumowicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dolaczam sie do Was:) Widze , ze temat picia poruszacie:D Ja troszke zaszalalam we wtorek bo ostatni egz mialam i chociaz wyniki maja byc w przyszlym tyg to juz oblewalam, obym go tylko nie oblala hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
Masz rację to picie z kolegami mnie więcej kosztuje niż pewnie jakaś wybredna dziewczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie , piwo w dobrym gronie przyjaciół i ta niezliczona liczba imprez:)))))) ale na dłuzsza meta tak sie nieda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qurfa - notorycznie stawiałem piwo bo jeden nie ma kasy bo dziewczyna, drugiego podrzuć do domu taxą, a ja jak przyszło co do czego to Walentynki spędziłem sam jak palec ale kumple to kumple...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jak mam deprechę to sam biorę zestaw imprezowy \"Home Edition\" i przynajmniej trochę zaoszczędzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam przyjaciele ani na krok nie opuszczaja , walntynki swietaki piatki i niedziele , mam zgrana grupe przyjaciół , naprawde jest to bardzo zrzyta ze soba grupa ludzi i znami sie praktycznie od dziecinstwa , przedszkola podstawówki:-)) to chyba mi najbardziej w zyciu wyszło - przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie czaje czemu jesteś sama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
Tylko ze ja w domu nie potrafie usiedzieć. Skręca mnie jak gdzies nie wyjde no i się zaczyna tak jak piszesz jeden nie ma bo nie pracuje inny coś tam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama, nie samotna:) niemam faceta wiec jestem sama , ale na towarzystwo nie narzekam - przyjaciele. czy ja gdzies pisałam o samotnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna sie umowic przez siec:] nie no zartuje:( takie spotkania sa beznadziejne No ale co rpobic jak faceci juz nie robia pierwszego kroku:-/?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
Zawsze można na piwo umówić się w większym gronie :-) Ważne żeby było grono mieszane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
Dobry temat jako że jestem w pracy :-) Kiedyś duzo piłem wściekłe psy hehe Teraz zimą raczej wódka z kolegami, gdyż po piwie gardło boli, a latem piwko tyskie i jakieś winko też się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na kobitkę przystało uwielbiam wino :) najbardziej wytrawne (im większa żyleta tym lepiej) i półwytrawne :), piwko to i owszem lubię. A i oczywiście jestem fanem tequili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×