Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

hmmm wymagania , musisz miec swój styl i zaciekawc swoja osoba i poruszaniem sie i tancem, jesi chodzi o twarz to jest sprawa gustu niemozliwe dogodzic kazdej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
hmmm no ja to bym tez na wzrost stawiala,zeby cos go bylo widac w tym tlumie ;) hahhaha ciekawe jak wyglada taki za 50 zeta :p a Wy na ile byscie sie wycenili???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
aaaa i zeby nie przesadzil pan tancerz z solarium jak nasz znany polityk :p hehehe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Lotka to widze ze pijane dziewczyny niewiele sie roznia od pijanych facetow z pomyslami i z ocena urody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napewno był trzezwy bo przyjechał samochoduem , do którego zgóbił klucze jak mu laski ubrania ukradły:P i biedak niemogł do domu pojechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musiały być napalone ale ja tak niechciałbym aby moja narzeczona spędzała wieczór - ja bym obcej baby nawet kijem nie tknął jakbym miał narzeczoną - napierdzielić się i spiewać na pół miasta tak - nawet podpalać pierdy ale baby dotknac - nigdy w życiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bleeeeeeeeeeeeeee niewadomo kto ją dotykał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
i jak tam? jak plany na dzisiejszy wieczor? ja wychodze dzis na piwko z kolezankami i pewnie bede przechodzic obok slawetnego plusa:P zobaczymy moze dzis kogos poznam:p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj będę k Qufajce - no wiem za cieżkiego....h...co to jest ale brzmi głupio - z babami a Kafe się widzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
tak trzymac stic :) ps. ja sie dzisiaj kolo lidla pokrece troche :p hihihi ;) ale tak serio to tez dzis relaksik ze znajomymi outside mam :) milej reszty dnia,wieczorku no i weekendu :) pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detonation----> Skąd Ty jesteś - gdzie mieszkasz że masz w pobliżu Lidla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 1,5h i koncze prace, a na weekend moze ktos mi podpowie co robic. Destinasion milego poznawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się nudzę - to taz na 2 miechy idę do mpiku - kupuje - uwaga uwaga LEGALNĄ GRĘ W PUDEŁKU - biorę laptopa i ide grać w kanjpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie tych panow na wieczorek hmmm .....to ja na swoim nie chcialabym takiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic---------->tylko uwazaj na gry bo mozna sie calkiem zatric, uzaleznic i pozniej juz nawet nie bedziesz myslal o tym zeby tracic czas i chodzic specjalnie grac do knajpy tylko bedziesz siedzial caly czas w domu i gral za przerwa na zalatwienie potrzeb fizjologicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic mnie jedyna gra jaka wciagla w ostatnim roku to Rome Total War, a tak poza tym to malo ostatnio gram. A jak Ty mozesz grac w knajpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały_kruk -------->nawet tego za 600zl, Na wieczorek panienski mojej sis kuzynka chciala takiego zamowic wiec sobie poogladalysmy na necie , poczytalysmy o dzialalnosci:D, ale jak moja sis sie o tym dowiedziala co knujemy to sie wsciekla:D ja tez bym sie wsciekla jakos mi to nie pasuje , bez sensu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie - piwko - papierosic (tak tak wiem feeee) - gniazdko od kontaktu i poszedł - i sobie laski obcinam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego kolegi z pracy gdy mial kawalerskie to sobie pania zamowil zrobilismy mu zrzutke. Niestety ja niedoczekalem jej, gdyz wczesniej zostalem pokonany w piciu i odwiezli mnie do domu :-), ale on chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera cos slodkiego bym zjadla:( musze chyba skoczyc do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo to tylko draże kokosowe z biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy kruk-------->a to pech:D albo i szczescie w nieszczesciu albo na odwrot hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------> lubie draze kokosowe ale marki biedronki nie jadlam, jakos nie ejstem przekonana do takich produktow , cos czekoladowego bym zjadla lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za czekolada lol??????? nie slyszalam o takiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno slyszalas z Alpen Gold taka czerwona z orzechami tz pudelko czerwone z okienkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------->trzeba bylo tak od razu pisac:D taka to nawet jadlam lol, shit musze do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×