Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

mmmm... kuzynki... :P... i do tego panienskie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha...Panieński - fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...proszę bardzo... % ...no to chlup... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
lotka -a to Ci dowcipnis z tego egzaminatora :p,nastepnym razem wparuj jak burza i rozwal go wiedza!!! :) niech sobie nie mysli hmm tylko mi tu towarzystwa nie rozpijac prosze ;),no chyba ze wirtualnie juz papierochy byly,% az sie boje co dalej ;) senna ta pogoda dzisiaj ale zaraz jak na dwor wyjde to mnie obudzi to zimno chyba :D, byle do wiosny!!!(wstawilabym tu kwiatka,ale nie wiem jak go wstawic :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=----->thx:D Lotka------> ja wczoraj bylam w odwiedzinach u ciezarnej ale ona jeszcze jakos sie porusza wiec nie ejst z nia tak zle , ze musi lezec. Ja bylam tylko na jednym wieczorku panienskim bylo tak sobie bo swiadkowa byla taka malo rozrywkowa i dziwnie to wszystko zorganizowala, gobrze ze w tym pubie byli fajni barmani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat, w cuda wierzysz... :D :P ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
Witajcie ponownie.wrocilam.Ale zimno na polku....tzn nie ma mrozu wielkiego ale jest wiatr i cos leci z nieba--hmm..nikogo nie spotkalam, z nikim nie pogadalam....Hmm, niedobrze niedobrze;) A co pijecie-mozna grzanca prosic?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia moja kolezanka musi lezec , a jest dopiero w 7-8 tygodniu. jakies problemy sie pojawiły , i chyba tak przelezy 9 miesiecy:/ ja tez byłam na jednym panienskim owej ciezarne kolezanki o której juz wspominałam , ale niebyło najcudowniej , 2 kolezanki połaczyły imprezy i było podwojne panienskie. miałysmy fajnego faceta:P niestety jeden zyczliwy kolega ( facet kolezanki która z nami była ) niewiadomo jaksie dowiedział numer zadzwonił do tego faceta i powiedział ze jak sie zjawi w tym pubie to oberwie :)))) :D teraz sie smieje ale do dzis tego juz raczej \" nie kolegi\" wszyscy niecierpia. a w zastepstwie przyszedł inny .Owszem bardzo fajny ale tanczył jedna piosenke a ten pierwszy miał tanczys kilka piosenek i sie przebierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawe w pracy a wy wypijcie za mnie bo mozecie. Na takich panienskich napewno jest frywolnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuu...a co ten pan tam bedzie robił ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
setunia-dzienx ;) no wiec byle do wiosny 🌻 :) stic-jakie niewinnie,teraz to dziewczyny na panienskim maja pana wynajetego :p co tanczy i sie rozbiera ;) jak sie bawic to sie bawic,nie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruk >>> bierze wszystkie... zmien pracę!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ?? Ile on sobie liczy ?? Może sobie dorobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały_kruk ojoj zarobił bys sobie ładna kase , ale sa wymagania , ładne ciało i świetny taniec:P dasz rade? moze chcesz w sobote sprobowac jak to jest haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy trzeba mnieć zarejestrowaną działalność gospodarczą i wpis do regoniarki ?? Jeśli tak to jaka kwalifikacja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
lotka,to moze jaki casting zorganizujemy ;) i wybierzemy kandydata??:p hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie ze sa wymagania, no ale wiesz ja bym dopiero przychodzil jak dziewczyny bylyby mocno wstawione. Wtedy wymagania zostaly by drastycznie obnizone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały_kruk - ja bym nie piła zeby na trzeżwo Cie zobaczyć:P destination jak najbardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
panowie z 'miesniem piwnym' odpadaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha :D a inne wymagania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak , wiadomo , płaci sie ładna kase za takiego to musi sie prezentowac. ale pamietam pewne panienskie na którym był facet który chciał tylko 50 zł :D:D:D:D no tez wygladał na takiego za 50 zł. dziewczyny wiedziały ze to jest całkowity amator no ale niemiały juz kogo załatwic a chciały zeby jakis chłopaki striptiz zrobił:-)) to panienskie przeszło do histori , bo nawwet sie policja zjawila:D chłopak oskarzał pajane laski o kradziez ubran i takie tam rózne scenki. niebyłam tam , ale kolezanki opowiadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×