Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

bialy_kruk------>to jakis drineczek albo piweczko wskazane po ciezkim dniu pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolodyjowska------>ja za winkie za bardzo nie przepadam ale od czasu do czasu pijam polwytrawne albo polsodkie, i czasami whiskey z cola jak jest okazja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
Oj drinka się może napije, ale w trygodniu praktycznie wogole nie pije raz i koniec, po tym jak się czułem w pracy. Oprocz wymienionych napoji zdarza się juz na torpedzie wypić jakieś alkohole kolorowe czy innego rodzaju dziwolągi naprzykład wspomniana tequila czy jack daniels, ale wtedy to juz kasa błyskawicznie ubywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy_kruk----->dlatego lepiej zrobic jakas prywatke(to slowo jest jeszcze w uzyciu:D)/impreze domowa i wtedy mozna sobie pozwolic na jacka danielsa:D albo inna whiskey lol, i kupic jakies fajne soczki jakis likier jakas wodeczke i porobic fajne drineczki , potanczyc sobie:D , wlasnie planuje niedlugo takie cos zrobic u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
No robiłem taka rok temu w sylwestra była bardzo udana :-) Jednak teraz dziewczyny juz znalazly chlopakow, faceci dziewczyny i ekipa sie rozpadla. Masz racje ze przytulne mieszkanko i taka prywatka sa brdzo fajna sprawą. Nie ma to jak stare sprawdzone sposoby spędzania wolnego czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolodyjowska----------> alez owszem czemu nie:), daty jeszcze nie ustalilysmy:D wiec terminu jeszcze nie podaje. A pan wolodyjowski tez przyjdzie??????? bialy-kruk------->wlasnie u mnie tez tak jest , ze kolezanki maja swoich chlopakow (prawie wszystkie, co niektore juz po zareczynach:D) ale mimo to same chca tej przywatki , oczywiscie bez swoich partnerow wrecz przeciwnie chcialyby zeby byli tez jacys osobnicy przeciwnej plci, tyle ze z naszego roku to nie chcemy bo mamy 7miu na krzyz:D z czego dwoch znalazlo sobie juz partnerki wsrod dziewczyn z naszego roku wiec zostaje 5ciu niedobitkow:((bez urazy , zartuje sobie) :D bo jak bedziemy same to bedzie nudno wiec awaryjny plan jak nam sie znudzi jest spacer po pubach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Lotka83, Piwko, w Twoim towarzystwie bardzo chętnie! :9 Wiesz co, możemy mieć jedynie małe problemy logistyczne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_kruk
To dziewczyny widze, że chcą się dobrze pobawić :-) Ja na studiach mialem slabo zgrana ekipe. To znaczy, że już w jacka danielsa mam się zaopatrzyć, a lubia wypic te Twoje kolezanki? Czy raczej należą do świętych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolodyjowska------->ano trylogia mnie nie wciagla na tyle zeby ja czytac, biedny pan W , a szabelka przezyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ciebie nie wciąga, najgorszą rzecz jaką można zrobić książce to zrobić z niej lekturę... moze kiedys się przemogę ale chyba jeszcze nie dorosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie w jakim mieście ta impreza?? A ja bym się chetnie wcięła niczym stokrotka...tylko z całą jakąś fajną ekipą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy_kruk------->wlasnie one sa takie malo pijace, nad czym ubolewam, bo ja sobie lubie troszke wypic , a one sie patrza na mnie wtedy jak na jakas.....hmmmm, wiec troche trafilam na abstynenckie grono, dziewczyny z mieszkania tez nie wiem gdzie sie wychowywaly, ja to mam pecha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolodyjowska------->co do tego pana W. i szabelke , ja pytalam i pisalam tak metaforycznie:D, piszac Pan wolodyjowski mialam na mysli czy masz kogos, a pozniej jak juz okazalo sie ze odebralas to doslownie to z ta szabelka chodzilo mi o to , ze wolodyjowski na swoja szabelke mowil ze to jest jego pani wolodyjowska, trudno film tez mnie troche nudzil, a takich szczegolow jak co sie stalo z szabelka to juz wogole sobie nie przypominam, impreza w piotrkowie , ale zalezy jakie preferujesz towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że wyłapałam aluzję :) ale jak że sama jestem fanką trylogii podjęłam temat :P Szkoda że impry nie chcesz zrobić w Warszawie.... napisz kiedy bedzie to się ululam za Wasze zdrowie u siebie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałm film, ale z trylogii tylko potop czytałem. Na imprezke móglbym wpasc ale pierw nocleg bym musial zalatwic, gdyz po popijawce to nie bardzo mozna prowadzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolodyjowska------->wyczulam , ze jestes fanka trylogii:D niestety ja nie wiec moze jakis osobny topick stworz to ja doczytam i przeprowadzimy konwersacje:D. Chetnie bym zrobiula w wawie ale tam nie mam gdzie chbya , ze mozna na dworcu:D, napisze kiedy jak obgadamy z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy_kruk----------> no ale spac to mozna ewentualnie na podlodze jak jzu nie bedzie gdzie, bo mamy tam 5lozek z czego jedno podwojne:D Zeby nie bylo to ja tez chbya wlasnie sobie wyjde z domu i pojde do kuzynki , bo ona jest w stanie blogoslawionym wiec trzeba odwiedzac, ale nie wiedzialam , ze kobiety w ciazy sa takie marudne, troche sie wynudze ale moze jakies piweczko albo drineczka mi zaoferuje:D a jaciagle o alkoholu:D Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliza sie 17:00 wiec zaniedlugo w domciu :-) Jescze jutro i weekend, pewnie znów kolega zadzwoni żeby wyskoczyć na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczorku setunia, a ja zjem obiad i tez może coś dziabne jakiś usypiacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawyer
Poznać kobiete to nie trudna sprawa ... czasem poprostu wolałbym żeby to kobiety pierwsze sie odezwały ... ale nie jak w moim przypadku bez przerwy liściki miłosne bo to żałosne ;/// już mi sie nimi odbija .. chce poprsotu poznać kobiete z którą można fajnie spędzić czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o mnie to mieszkam w Mysłowicach, zaraz koło Katowic :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×