Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

bialy-------> wiesz no sama pilc chbya nie bede:P no ale moze piweczko z jedno na dobry sen sobie wypije :D . Odezwe sie wieczorkiem , zobaczymy ile nas sie w domkach zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milych zakupow ja jeszcze popracuje w arkuszu kalkulacyjnym i tez mykam do domu, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawyer, wybacz, że dopiero teraz odpisuje, ale wcześniej jakoś nie mogłam ;) Ja jestem z daleka.. Z bardzo daleka.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow ze mieszkasz na Antypodach !!!??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ;p Ale daleko od Polski o czym można poczytać na innym topiku :D (to nie jest relama-żeby nie było :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wszyscy pouciekali - \" zaczeli wychodzic z domów \":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
hejka kochane single, piatek wieczorek wiec pewnie szalejecie po lidlach i biedronach:) a ja dopiero wrocilam do domkui narzie sie niegdzie nie ruszam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
ja tez dopiero ok godziny 19 wyruszam na lowy;) z pieskiem do weterynarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
no raczej w tym wieku juz za pozno na amorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj podobno na milosc nigdy nie jest za pozno, dlatego nie wiadomo co tam pieskowi w glowie siedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-------->o matko ty jestes ekonomista:o , ja chodzilam do ekonomika, kalkulacja nawet mi sie podobala, ale studia mam w calkiem innym kierunku:) Co wy z tym lidlem i biedronka:D ja u soiebie na wiosze dzieki bogu nie mam tego:D , a moze szkoda , szkoda wogole ze mieszkam na takiej wiosze ale przynajmniej w najbogatszej gminie wiejskiej w Pl( sorry nie chce sie przechwalac raczej jestem dumna z tego:)). wlasnie szkoda , ze tu nie ma takie sklepu , podobno w takich markecikach i wiekszych czesto faceci podrywaja kobiety np;\"Przepraszam bardzo, ktora kawe by mi pani doradzila?? \" i tak pozniej dochaodzi do spotkania,randki, :D stracilam watek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti----> Nie wiedzialem ze w marketach sie podrywa ;-) Powaznie ja zawsze szybko wpadam kupuje dwie rzeczy i wychodze. Mimo ze czasem bywam w jakims realu czy kauflandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti nie jestem ekonomista, ale mam taka prace ze czasem musze policzyc cos w open office taki odpowiednik exela w linuxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->ubolewam nad tym bo mnie nikt nie podrywal w takim miejscu:(:D ale ja to kiedys slyszalam w \"wydarzeniach\"chyba , ze to dobre miejsce na podryw. Ja wogole rzadko bywam w marketach chbya , ze musze isc kupic cukier albo wieksze zakupy (cukier tam jest najtanszy i tak rzadko go kupuje:D), raczej preferuje zakupy w malych sklepikach i tak robie male zakupy bulki, wode, jakis serek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole raczej chodze po sklepach z elektronika albo empik :-) Natomiast w takich marketach to tylko bardzo szybko jak jestem przy okazji :-) Ale nie zdarzylo mi sie tam nikogo poderwac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy ------co kupujesz w tym empiku:D mozna przez net zamawiac z empiku za pierwsza przesylke sie placi a kolejne sa za darmo:), ja preferuje allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti czasami czytam miedzy regalami :-) Poprostu chodze i sobie wybieram tez zamawialem przez net, a z elektroniki to lubie ogladac poprostuczasem cos kupuje ale to poprzez moja firme prosto z hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, si:) Dobra ja ide sobie cos poogladacdobrej nocki:) zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w knajpie
I co ?? Przepraszam że nie wczytałam się w rozmowę ale byłam dziś w knajpie, niby pełno ludzi ale... Albo za młodzi, albo pary, albo dziewczyny jakoś mam pecha, co wyjście do knajpy czy gdzieś indziej nie ma mojej połówki drógiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Seti. Ehh ja mam znow tam ze tam gdzie chodze sami faceci i tez jakos ciezko o druga polowke. Chyba ciezko tak w knajpie spotkac nagle kogos bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie siedze w domu z rodzicami i pakuje manatki wciąż rozmyślając o swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
a ja wlasnie wrocilam ze spotkanka z dziewczynami:P hihi i nic:P a wracajac szlam obiok biedroneczki:P i spotkalam menela, ktory popijal wisnioweczke no i gdzie Ci mezczyzni...?:P he? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka 24
Wiosną wyjścia będą bardziej możliwe.teraz szybko ciemno ,aż starch samemu iść...co innego ,gdy ma się obronne ramię mężczyzny tuż obok...wtedy można patrzeć w gwiazdy nawet o pólnocy...ale jak widzicie jedno drugie wyklucza...żeby poznać trzeba wyjść,a żeby wyjść trzeba mieć z kim...błędne koło...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff heheheh i jak tam ten menel?? widze ze jednak single w piatek nie siedza na kafeteri:P ja dzis popiwkowałam i pisac sie nieda zabardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff heheheh i jak tam ten menel?? widze ze jednak single w piatek nie siedza na kafeteri:P ja dzis popiwkowałam i pisac sie nieda zabardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Singlom:), i jak sie wam spalo???? Lotka to widze , ze wieczorek panienski sie udal, czy to nie to piwkowanie??? Ufff.. calkowicie Cie rozumiem:D Cassandra de la Huerta ---->wyprowadzasz sie:o???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×