Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość porzucona jak...
:D stic podobalo mi sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było cienkie jak barszcz na dworcu w Białymstoku, bo nie chcę siać obory pod czarnym ale pod pomarańczowym - oj jeszcze tu wrócimy BIEŃ...z OLEM. Dobra spadam do LBN...dziś mnie nie będzie bo pewnie jakiś klubik zaliczę :) Kruku ;) Wam wszytkim życzę miłej zabawy Nartka>>>Specijal 4 Ju: Dziękuje, przepdaszam, do widzenia i dobdanoc...🌻 Porzucona >>>>weź się jakoś zidentyfikuj :) bo nastepnym razem nie będę już taki spokojny, jak we mnie diabeł wejdzie a niektórzy z forumowiczów wiedzą co się dzieje - i daj jakieś namiary, chociaż miasto bo może się jakieś spotkanie przyszykuje ;). Ja Wawa (4 dni w tygodniu) - LBN (weekend) - KATOSY (występy niedzielne i bożonarodzeniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
Stic Ty mnie nie strasz bo jak sie zdenerwuje to... Ja niestety tez Warszawa od tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wpadłam pożegnac przed weekendem moze wpadnę do was jutro na chwilkę o ile sił mi starczy... papapa jakieś lipne to nasze forum..........same dziewice i żadnych mężczyzn.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------->nie bylo zadnej imprezki:( chcialam wyciagnac dziewczyny gdzies na drina ale im sie jak zwykle niiie chcialo, dobrze , ze mialam winko to sobie wypilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>ano:o wiesz dwie maja chlopakow, jednej z nich mial gest i kupil nam wszystkim po rozy na dzien kobiet lol przynajmniej na tyle sie przydal hahah(zartuje , a moze nie:D) wczoraj tez mnie naszla ochota zeby sie troche rozerwac i czegos napic, ale oczywiscie dwie Beaty poszcza wiec one nic nie chce pic ( dyspense na dzien kobiet chyba tylko sobie zrobily) ale Kasia tez miala ochote na piwko wiec sobie wyskoczylysmy do sklepu i przynajmniej szybciej zasnelam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechałabyś na spotkanie dostałabyś tulipana którego osobiście sekatorem wyciąłem z holandii :pGdy ja nap... sekatorem Sticu dłubał w nosie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:D 👄 Hmm... drugie? Ja ino na jedym byłam, ale za to jakim...;) Ale mozemy powoli szykowac nastepne... nieważna kolejność, ważne aby nas było więcej, acz Biały ze Stickiem znów będą przedstawicielami panów... jaki deficyt:( Dwóch facetó i same dziewice... hahahaha A mówiłam, że w końcu znów zauważą nasze obijanie się:)... zauważyli i godzinę temu wysłuchaliśmy pięknego przemówienia, ze dalej się nie staramy, że nas zwoln... a my znów swoje, że brak finansowej motywaciji...łeeeeeeee :P a jutro w pracy trza sie będzie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk---->no zartuje sobie tylka:D myrevin ------->wlasnie to robimy:D:P🖐️ nova---->👄(nie wiem ktore wyjdzie, moze zadne:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i zeżarło cały mój wywód o tym, że w parcy po raz drugi nastały ciężkie czasy... obijanie się itd.. no normalnie deja vu mam... lekarza mi trzeba:) To zmykam do dom... a jutro praca Miłego weekendu wszystkim i uważać na wątroby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
Nareszcie w domu , ale pustki nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
o witam bialego kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
to trzeba sie wykapac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
tak a w jaki sposob ? liżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×