Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Blondi do d... z taką robotą, jak mawiał na akcji młody gdy ściągali złodzieji samochodów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki to topic inny Blondi? Bo ja zawsze o północy wieszam się na dworze, dlatego za zimno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest najlepiej sama znasz swój problem i wiesz o nim najwięcej, będziesz prowadziła samoistne rozważania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie przechodze kwaratanne w związku z zjawiskiem ptasiej grypy, ale już wydostaje się na zewnątrz, przedzionuje kratke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich o poranku bardziej zimowym niz na Boze Narodzenie:( a może :)... do wyboru... Wrocław zasypało, ale ciepełko lekkie jest, ale nie +20... to takie minimum:) Wczoraj po raz kolejny zachwyciły mnie dreblinki... a może treblinki ćwerćcalowe, czy widzieli wszyscy? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hello witam nowe koleżanki nie ma co ----------- najfajniejszy nick masz ty ---- porzucona jak szmata takie życie, ehhhhhhhhh a kruku -------------- ustawa widze umarła.........? z tym ze zauważ ze jakbyś się postarał i moze dzień chłopaka już w tym roku mielibyście wolny od pracy, bo my do następnego 8 marca (który mam nadzieję w przyszłym roku bedzie już ustawowo wolny) mamy prawie rok a........oglądałam wczoraj \"skazani na shawshank\"( --- jeny, jak to się pisze????) ---------- swietny film, naprawde genialny, kto ogladał?? moze przyznalibyśmy mu jakiegoś forumowego oskara? a mam pytanie: czy \"zajebisty\" to wulgaryzm?? bo coraz częściej można to słowo usłyszeć w tv (i nie mówię o polskich np. komediach ale generalnie wszędzie - w programach, serialach.......itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello porzucona jak szmata>>>>Dosyć mocny nick jak dla kobiety blondyneczka 25>>>>Co się dzieje, dlaczego ja jestem wykluczony z grona pocieszycieli :( Hercia>>>>Nie ma to jak konkretnie na maksa zajebać się w jakiejś kiebiecie nalepiej z Mesiem ;) Ide skrobać maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołka Sticu:) Jak juz masz wene twórczą, to i do mnie skrobnij:) Jesteś we Wrocku z wtorku na środe, czy ze środy na czwartek? Porzucona jak szmata--> nie tak ostro o sobie, zmień nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj porzucona... a moze tak zostań przy porzuconej i na czarność sie nastaw? Miłego dnia:) a poza tym to jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucona---> lekko sie \"czepiam\", bo wierz mi, ale człowiek często jest odbierany jest tak, jak o sobie myśli... z autopsji i trochu psychologii:) To w końcu on okazał się gnojem, czjesz sie źle, ale bez takoch...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się twój nick podoba jak mówisz porzucona ze tak jest to tak jest, nie można wszystkiego w życiu co nam się nie podoba nowa kolorować, prawda czasem jest brutalna... a dziś mam pogodę taką lipną ze szok...ale weekend więc humorki mam nadzieję dopisują wszytskim tak jak mi:P oglądał ktos ten filmik co pisałam raniutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde aż prosi się aby się lekko podszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Porzucona:).. przestaję:)... skoro chcesz Hercia, ja widziałam \"Skazanych...\" ze dwa razy... piekny, a z tej samej więziennej tematyki widziałaś \"Zielona Milę\" z Hanksem? zryxczałam sie jak bobrzyca:)... naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo...:) ale to ludzie potrafią mile zaskoczyć świtkiem koło południa..:) Kto wie do kogo to to dobrze;) a kto nie, to sie nie dowie, ale dzięki za miłe zaskoczenie:D... się nie spodziewałam;) No, już sobie nagrabiłam dość tym siedzeniem z Wami, że chyba znów za tydzień ktos sie czepi do jakosci mojej pracy i znów tydzień lub dwa ciężko popracuję:)...ale to będzie za tydzień:) a traz jest teraz... poza tym moja wyplata ostanio mnie nie motywuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×